Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Seget Donji - Trogir - nowa atrakcja-> Rejs łodzią podwodną

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006
Re: Seget Donji - Trogir - nowa atrakcja-> Rejs łodzią podwo

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 24.06.2013 00:43

W Dubrovniku płynęliśmy łodzią ze szklanym dnem.Przez większość drogi w zasadzie nie było na co popatrzeć, dopiero jak zbliżyli się bliżej wyspy można było poobserwować w miarę ciekawe życie podwodne. Z tego godzinnego rejsu bardzie podobało mi się oglądanie okolic Dubrovika z wody niż szklane dno :D
Ruby77
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 07.07.2011
Re: Seget Donji - Trogir - nowa atrakcja-> Rejs łodzią podwo

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ruby77 » 25.06.2013 09:49

8-10 kun i pływają co 30min
do 21.30 chyba
Ruby77
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 07.07.2011
Re: Seget Donji - Trogir - nowa atrakcja-> Rejs łodzią podwo

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ruby77 » 25.06.2013 10:07

8-10 kun w sezonie pływają co 30 min dobra rzecz bo 15 min i jesteś w Trogirze i przy kolacjii spokojnie możesz Karlovaćko opendzlowac :mrgreen:
sneer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 725
Dołączył(a): 19.08.2010
Re: Seget Donji - Trogir - nowa atrakcja-> Rejs łodzią podwo

Nieprzeczytany postnapisał(a) sneer » 19.07.2013 09:55

Podbijam temat. Korzystał już ktoś z tej atrakcji w tym sezonie w okolicach Trogiru?
sneer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 725
Dołączył(a): 19.08.2010
Re: Seget Donji - Trogir - nowa atrakcja-> Rejs łodzią podwo

Nieprzeczytany postnapisał(a) sneer » 30.08.2013 21:35

No i finalnie nie skorzystałem z łodzi w Trogirze. Dlaczego? Ano tak jak ktoś tu powyżej mi radził, kilka razy gdy łódź dobijała do portu (i akurat przechodziłem obok), a ludzie z niej wychodzili, zapytałem pasażerów o ich odczucia. Kręcili głowami mówiąc, że nie było widać nic i czują się nieco oszukani. Nikt - z osób, które pytałem - nie wyraził się pozytywnie o tej "atrakcji".
Bastiano
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 02.08.2012
Re: Seget Donji - Trogir - nowa atrakcja-> Rejs łodzią podwo

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bastiano » 06.09.2013 14:19

I finalnie dobrze zrobiłeś. Ja również jak tylko zobaczyłem miny ludzi, którzy wychodzili na brzeg to zmieniłem zdanie i nie skorzystałem z tej atrakcji.
Michalm2012
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 415
Dołączył(a): 06.07.2012
Re: Seget Donji - Trogir - nowa atrakcja-> Rejs łodzią podwo

Nieprzeczytany postnapisał(a) Michalm2012 » 03.12.2013 00:15

Płynąłem taką łódką, ale w Makarskiej i było bardzo fajnie widać dno i ogólnie super. Problemem jest tylko to, że mocno buja i jest bardzo duszno czego 70% pasażerów nie wytrzymuje i wychodzi na górę.
edzia-max
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 89
Dołączył(a): 11.06.2011
rejs z Seget Donji

Nieprzeczytany postnapisał(a) edzia-max » 02.06.2015 15:37

Witajcie cromaniacy!!

mam pytanko, w tym roku we wrześniu wybieram się z rodzinką do Mariny o.Trogiru.
Ale jak to ja na tyłko nie umiem usiedzieć, więc zwiedzamy...zwiedzamy...
Obczaiłam że można wybrać się na rejs z Seget Donji do Drvenik Veli i Mali.
Ale nie mogę nigdzie znaleźć skąd to płynie, w jakich dniach i godzinach.
Ktoś się może orientuje w temacie?
Mobilista
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 30.05.2013
Wycieczka przeszklonym statkiem.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mobilista » 19.08.2018 23:06

Proszę o wskazówki skąd można udać się w rejs statkiem który ma bodajże szklane dno czy coś takiego.
Czytałem gdzieś w jakimś przewodniku o tej niezwyklej atrakcji lecz niestety na forum nie mogę nic w tym temacie znaleźć.
Dla dzieciaków byłaby to nie lada frajda, a i dorośli na pewno chętnie popatrzą w głąb Adriatyku. Będę we wrześniu wczasował w rejonach Dalmacji. Czy zna ktoś temat?
Poprzednia strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Seget Donji - Trogir - nowa atrakcja-> Rejs łodzią podwodną - stron...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone