Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Seget Donji Hotel Jadran Trogir

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
biedronka164
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 10.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) biedronka164 » 17.06.2017 13:23

28 czerwca pod wieczór dotarliśmy do Hotelu Jadran, jak dla mnie świetna lokalizacja na odpoczynek, hotel przy samym morzu..z każdego chyba pokoju widok na Adratyk właśnie (w oddali Trogir na zdjęciu wyżej), kilka mniejszych budynków plus główny z recepcją, restauracją, osobno pizzeria z barem i lodami. Mieliśmy wykupną opcję hb - śniadania w godzinach 7-10 oraz kolacja w godzinach 19-21. Czekaliśmy na kolację codziennie bo to była mega przyjemność usiąść po całym dniu na hotelowym tarasie z tak pięknym widokiem. Z jednej strony Trogir, na wprost Ciovo i woda :) odkąd mam dziecko staram się uważać na alkohol tym bardziej w miejscach publicznych :D ale tutaj tradycją 2 tygodniową stało się zimne Karlovacko... :D
pracownicy hotelu super mili, pomocni, codziennie sprzątanie, wymiana ręczników, pierwszy raz byliśmy też na tak zorganizowanej wycieczce czyli w hotelu z wyżywieniem, przez biuro podróży wiec może też nie mam porównania ale gdyby tam była choć jedna zjeżdżalnia czy huśtawka to mogłabym powiedzieć że ideał :) ale coś za coś :) głośno było jedynie gdy przepływała motorówka :)
Przed wyjazdem do Chorwacji trafiłam na to forum i tutaj znalazłam informację, że na Ciovo najfajniejsze plaże w okolicy. Pierwszą odwiedzoną przez nas plażą była plaża na końcu Slatine, właściwie dalej już nie pojechaliśmy bo nie było drogi :) z perspektywy czasu myślę że do nurkowania rzeczywiście fajne miejsce natomiast na dłuższe biwakowanie z zabawkami itd to trochę kiepskie otoczenie :)
Załączniki:
slatine woda dno.jpg
Slatine woda dno
biedronka164
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 10.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) biedronka164 » 18.06.2017 00:58

trochę okolic Seget i samego Seget, jakość zdjęć może nie powala ale szukam tak aby pokazać jak najwięcej unikając wrzucania mojej rodziny :)
Załączniki:
seget.jpg
kilka urokliwych uliczek też się znajdzie :)
porcik w Seget.jpg
malutki porcik
tramwaj wodny.jpg
czekamy na tramwaj wodny
plaza1.jpg
plaża przy campingu w Seget
DSC_0255.jpg
widok
Endrju
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 788
Dołączył(a): 01.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Endrju » 19.06.2017 12:53

Mnie najbardziej ciekawi jakiś skrót relacji z Mostaru, gdyż w tym roku planuję wpaść tam na chwilkę :)
biedronka164
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 10.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) biedronka164 » 19.06.2017 22:17

Witam

ano dotarliśmy do Mostaru :) taki był plan jeszcze w Polsce, obowiązkowo Mostar i Plitvice, reszta wyjdzie w "praniu"
spędziliśmy tam też "chwilkę" i jak myślę teraz o Mostarze to mam jedną myśl - afrykański upał... :) co nie zmienia faktu, że warto! bardzo!
z Trogiru jest ok 190 km...my tą trasę pokonaliśmy w niecałe 3 h...w całości w zasadzie autostradą w jedną stronę, w drodze powrotnej zjechaliśmy z autostrady w Breli i wracaliśmy już wybrzeżem.
Mostar piękny! dla mnie już lekko egzotyczny, turecka przeszłość bardzo widoczna, muzułmańskie symbole na każdym kroku. Mocno zniszczone miasto natomiast znając choć trochę jego historię można mieć chwilę zadumy...
W czasie naszego krótkiego pobytu ulice zakorkowane strasznie, wynikało to zapewne z remontu wszystkiego co się da wyremontować :)
Obowiązkowy spacer przez most i targ, cevapcici z ajvarem :) podobno też nigdzie nie ma tak pysznego wina jak tam...blatina :)
Mąż miał wykupioną zieloną kartę i o ile paszporty za każdym razem sprawdzali dość dokładnie to na to nie zwracali uwagi ...przynajmniej u nas
Pozdrawiam
Załączniki:
DSC_0678.jpg
DSC_0675.jpg
DSC_0672.jpg
DSC_0667.jpg
DSC_0654.jpg
Endrju
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 788
Dołączył(a): 01.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Endrju » 20.06.2017 14:26

Super! dzięki wielkie, teraz mam jeszcze większy apetyt by obadać Mostar na żywo :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.06.2017 14:41

Byliśmy w podobnym terminie - może się gdzieś minęliśmy :D
Ech, żałuję, że nie wybraliśmy się do Mostaru! Wygląda pięknie!

Ale już powiedziałam, że następny raz koniecznie musimy zahaczyć o BiH!
elfik44
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 147
Dołączył(a): 13.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) elfik44 » 20.06.2017 15:00

Świetnie się czyta świeże relacje!!

Nie dziwię się, że się zakochaliście. Mnie to spotkało 4 lata temu i w tym roku ponownie CRO

Jeszcze 2 i pół tygodnia
elfik44
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 147
Dołączył(a): 13.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) elfik44 » 20.06.2017 15:02

Endrju napisał(a):Super! dzięki wielkie, teraz mam jeszcze większy apetyt by obadać Mostar na żywo :)


Mostar piękny, wspaniały i niepowtarzalny. Byłam raz i planuję powrót.

Obowiązkowy jest tam kapelusz na głowę i krem z dużym filtrem
biedronka164
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 10.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) biedronka164 » 20.06.2017 23:46

tak, Mostar piękny :) mi to się marzy jeszcze Sarajewo w BiH...nieśmiało myślałam nawet o takiej wycieczce lub podróży powrotnej do PL przez Sarajewo właśnie...ale stwierdziliśmy, że tym razem odpuszczamy ze względu na synka, ja również polecam do Mostaru zabrać duży filtr, kapelusz, mnóstwo wody...my wytrzymaliśmy tam kilka h...upał był straszny, duszący wręcz nieprzyjemny...pewnie to zasługa tego, że w głębi lądu, na wybrzeżu zupełnie inaczej...

myślę, już o powrocie do Chorwacji...:) bardzo chciałabym odwiedzić wyspy Brać i Hvar...mnóstwo fajnych informacji na ich temat tutaj czytam...
natomiast ciągle pod wrażeniem jestem Primostenu....i z pewnością wrócimy tam lub w bliskie okolice...pierwsze co mi się rzuciło w oczy to porządek...czyściutko wszędzie...idealna plaża...szeroka, drobny żwirek...woda cudna...samo położenie starszej części magiczne...

w Chorwatach piękne jest to, że nawet jak ktoś widzi Cię pierwszy raz w życiu...jest uśmiechnięty, życzliwy, skory do pomocy...poczuć się można jak stary znajmy...cudne to bo chyba to też mnie tam ciągnie...takie moje teraźniejsze przemyślenia ;)

dziś moje ulubione miejsce...Primosten !! <3
Załączniki:
DSC_0294.jpg
DSC_0299.jpg
DSC_0300.jpg
DSC_0377.jpg
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Seget Donji Hotel Jadran Trogir - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone