Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

samolotem do Zagrzebia

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
anabelle
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 04.06.2003
samolotem do Zagrzebia

Nieprzeczytany postnapisał(a) anabelle » 04.06.2003 13:12

Witam,
Chciałabym się wybrać do Zagrzebia samolotem ale ceny biletów lotniczych są porażające. Czekając z niecierpliwością na dzień w którym tańsze linie lotnicze dotrą do PL i HR, mam pytanie czy może na dzień dzisiejszy udało wam się znaleźć coś tańszego niż 260 $ ? Dzięki z góry za info. A tak na marginesie, najtańsza oferta zaproponowana przez LOT na ich stronie wynosi ok. 3500 PLN. Ciekawe kto za tyle lata?
Pozdro
VaaldC4R

Nieprzeczytany postnapisał(a) VaaldC4R » 05.06.2003 05:23

Ze strony http://www.fischer.com.pl/ :Chorwacja (Dubrownik + Split), 156 EUR
Ceny biletów do powyższych miejsc docelowych są końcowe i obowiązują na cały sezon letni pod warunkiem powrotu po 1 lub 2 tygodniach.W ceny biletów lotniczych nie są wliczone opłaty lotniskowe i opłaty security(105zl+25zl).Do wylotów można skorzystać z transportu autobusowego z wybranych miast Polski na lotniska w Pradze i Ostrawie. Ceny wynoszą od 40 zł do 80 zł w jedną stronę.
anabelle
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 04.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) anabelle » 09.06.2003 10:16

Dzięki za info. Rzeczywiscie podane ceny biletów są b. atrakcyjne. Choć niestety nie ma lotów do Zagrzebia, a właśnie tam mam zamiar się udać. Niestety chyba będę musiała zrezygnować z podróży samolotem bo nawet podane przez mnie wyżej 260$ jest, jak się okazało, nieaktualne i najtańsza oferta to ok. 400 $, co znacznie przekracza moje możliwości finansowe, i nie opłaca się ze względu że jadę tam tylko na kilka dni. Lecz trudności finansowe nie powstrzymają mnie oczywiście przed podróżą do tego pięknego kraju, w taki czy inny sposób :D ...Pozdrawiam
Janko
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 47
Dołączył(a): 28.09.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janko » 12.06.2003 00:00

Witam,

jezeli chodzi o przelot WAW-ZGB to faktycznie bezposrednie polaczenie jest drogie, ale proponuje zebys sprawdzila, jezeli tego wczesniej nie zrobilas polaczenie przez Prage w CSA, albo przez Wieden w Austrian Airlines. Jakis czas temu lecialem i bilet przez Prage kosztowal okolo 240 USD. CSA ma biuro w hotelu Sobieski.

Pozdrawiam
Tomek
Cromaniak
Posty: 558
Dołączył(a): 04.02.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomek » 12.06.2003 09:04

anabelle napisał(a):Czekając z niecierpliwością na dzień w którym tańsze linie lotnicze dotrą do PL i HR, mam pytanie czy może na dzień dzisiejszy udało wam się znaleźć coś tańszego niż 260 $ ?
Pozdro

W zeszłym roku w sezonie możliwe były przeloty z Bratysławy do HR (Zadar, Split Dubrownik) w cenach około 50 EUR.
Na stronach Sky Europe znalazłem przed chwilą propozycję przelotu z Bratysławy do Splitu za 90 EUR do HR i powrót za 48 EUR.

Pozdrowienia
Tomek

Powrót do Alternatywne środki lokomocji



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone