Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Samolotem do Dubrovnika i co potem

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
TREVOR
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 31.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) TREVOR » 01.06.2009 10:49

Dziekuje bardzo!! za info i pozdrawiam.
housed
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 20.08.2008
Dubrownik

Nieprzeczytany postnapisał(a) housed » 01.06.2009 12:43

14 lipca przylatujemy w 4 osoby do Dubrownika. W mieście będziemy ok 17 i co dalej? Czytając forum negatywnie nastawiliśmy się na szukanie lokum w samym Dubrowniku, ale może nie potrzebnie. Jedziemy w ciemno. Szukamy miejsca gdzie oprócz leżakowania na plaży wieczorem będzie można wypić piwo przy muzyce. Jaką miejscowość polecicie? a może jednak zostać w Dubrowniku? Czy w samym Dubrowniku znajdziemy naganiaczy na kwatery z pobliskich miejscowości ? Może polecicie jakieś sprawdzone miejsca? Rok temu byliśmy w Makarskiej i byliśmy bardzo zadowoleni. Proszę o pomoc.
U-la
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2268
Dołączył(a): 10.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) U-la » 02.06.2009 10:35

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):A ja uważam, że lot do Hr to tylko i wyłącznie wtedy, gdy zamierzamy "pobytowo" spędzić cały urlop. Jeśli myślimy o tym, by pojeździć, pozwiedzać, to jednak auto jest niezbęde...a kiedy się je wynajmie, to całe oszczędności, jakie uda się osiągnąć kupując tanie bilety lotnicze, biorą w łeb...

Pozdrawiam


Eeee no niekoniecznie niezbędne to auto :D Trzeba tylko trochę więcej czasu, może trochę więcej sił i kondycji, a na pewno dużo chęci :D I mówię z doświadczenia kilku przylotów i włóczenia się po Chorwacji autobusami i pieszo. Może - niestety - nie uda sie dotrzeć we wszystkie odległe, dzikie, urocze zakątki, ale naprawdę wiele można.

W cywilizowane miejsca - te najbardziej "do zwiedzania" - jeżdżą autobusy, a komu niestraszne piesze włóczenie się w słoneczku tam, gdzie autobus nie jedzie - da radę :D Owszem - autem dużo, dużo łatwiej, ale bez auta też się da :D

Mam dwuletnią przerwę w chorwaceniu się :wink: :D ale mam też nadzieję, że z autobusami sprawa ma się po staremu (tzn. jeżdżą :lol: ), o ile nie lepiej (jeżdżą częściej i w więcej miejsc) Kiedyś znów polecę, to sprawdzę :wink:

Do housed'a
Chyba bym nie szukała w samym Dubrowniku. Nie wiem czy 17 to późna czy wystarczajaca pora na szukanie lokum w tym akurat miejscu. Ale niech lepiej wypowiedzą się znawcy, bo ja to zawsze jeżdżę z namiotem. A i nawet w takich okolicznościach na pierwszy nocleg mam jakieś plany A i B.

Pozdrawiam wszystkich i powodzenia!!!
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Samolotem do Dubrovnika i co potem - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone