Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Samolotem do Chorwacji

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
caipirinha
Croentuzjasta
Posty: 153
Dołączył(a): 12.03.2008
Re: Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) caipirinha » 24.08.2012 12:47

rapez napisał(a):
Karol099 napisał(a):
rapez napisał(a):Są jakieś loty na Losinj, jest tam takie małe lotnisko...? Pewnie tylko awionetki, ale...?


http://www.airportmalilosinj.hr/taxi-flights/


Za drogo:(


Kiedyś nasz Lot miał fajne połączenia z Zagrzebiem, 2,5h i było się na miejscu, a z Zagrzebie codziennie autobus do Veli Losnji kursował... dawno to było. Teraz tylko ten autobus pozostał.
rybolow
Croentuzjasta
Posty: 127
Dołączył(a): 07.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) rybolow » 12.09.2012 12:34

Warszawa-Zadar w lipcu 2013
Próbowałem znaleźć połączenia na ww. trasie i są koszmarne.
Moze ktoś wie, jakie są wstępne plany Eurolotu (ew. innych przewoźników) na loty w przyszłe wakacje?
kor_nick
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 754
Dołączył(a): 09.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kor_nick » 12.09.2012 21:28

może warto by zrobić na tym forum sondę jakie kierunki odpowiadałyby nam najbardziej latem 2013. GDA-SPL, WAW-SPL, KRA-SPL, GDA-ZAD itp itd
jeśli głosujących byłoby w miarę dużo, miarodajne wyniki takiej "społecznościowej" sondy można by wysłać do eurolotu, lotu, wizzaira itp.
bukmacher3
Croentuzjasta
Posty: 316
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) bukmacher3 » 13.09.2012 19:42

Witam, czy orientuje się ktoś jak można dolecieć do Trogiru z Polski tzn. jakie linie i ewentualny koszt.
Pozdrawiam i dziękuję za wszystkie podpowiedzi.
marc
Croentuzjasta
Posty: 147
Dołączył(a): 27.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) marc » 15.09.2012 23:41

bez reklamy, więc bez przewoźnika.
do trogiru tam i z powrotem 700 z kawałkiem pln za niewiastę + 1,5 letnią dostawkę. wygodnie i niedrogo, ja samochodem z wszystkimi niezbędnymi pakunkami.
celinka777
zbanowany
Posty: 6
Dołączył(a): 19.10.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) celinka777 » 19.10.2012 19:50

Ja właśnie wróciłam z Chorwacji, bilety kupiłam na http://www.whynotfly.pl/. Powiem, że wyszło dośc tanio.
wolffer
Odkrywca
Posty: 86
Dołączył(a): 06.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) wolffer » 20.10.2012 00:51

marc napisał(a):bez reklamy, więc bez przewoźnika.
do trogiru tam i z powrotem 700 z kawałkiem pln za niewiastę + 1,5 letnią dostawkę. wygodnie i niedrogo, ja samochodem z wszystkimi niezbędnymi pakunkami.

ja jestem w podobnej sytuacji, tj. co do stanu niewiast w rodzinie, w tym że ta młodsza skończyła właśnie 3 latka.
Stąd też moje pytanie. Chcę w podobny sposób podzielić podróż, Panie pod niebem, a ja po ziemi z bagażami, a potem po Damy pod samolocik.
Czy wiecie od kiedy można (obecnie nic nie widzę w przeglądarkach) wyszukiwać bezpośrednich lotów do Dubrownika lub Splitu na sezon czerwiec - wrzesień 2013 (zdaje się, że z Polski latają tak bardziej sezonowo) :? :?:
wdzięczny będę za podpowiedź :twisted:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 20.10.2012 19:26

Żeby nie reklamować żadnej linii czy biura napisze tak - bezpośrednie loty do Dubrovnika są z Gdańska.
wolffer
Odkrywca
Posty: 86
Dołączył(a): 06.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) wolffer » 20.10.2012 20:46

Jacek S napisał(a):Żeby nie reklamować żadnej linii czy biura napisze tak - bezpośrednie loty do Dubrovnika są z Gdańska.


dzięki :D

a swoją drogą, to wiem, że niektórzy wchodzą tylko po to aby coś zareklamować, ale znakomita większość chce po prostu pomóc, a skoro dana firma się sprawdza, ktoś z nimi był kto ma postów ponad 100 a nie 2 lub 3, to czemu nie pomóc :?
z tym nie mogę się zgodzić, no ale cóż reguły takie a takie i tyle :( , pozostaje na szczęście pw

PS zajrzałem i w sezonie mapa połączeń pokazuje loty do Zadaru. Dobre i to
jednak mam nadzieję, że w styczniu, lutym coś będzie już wiadomo (z lotami i moją kasą ) :papa:
marc
Croentuzjasta
Posty: 147
Dołączył(a): 27.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) marc » 02.11.2012 21:47

moje niewiasty leciały z wa-wy do splitu, a raczej trogiru bo lotnisko przy granicy tego drugiego. a widziałem, że są jeszcze loty do zadaru i z gdańska do dubrownika. zobaczymy jak sezon 2013.
Blums
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 327
Dołączył(a): 02.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Blums » 07.11.2012 13:23

wolffer napisał(a):Czy wiecie od kiedy można (obecnie nic nie widzę w przeglądarkach) wyszukiwać bezpośrednich lotów do Dubrownika lub Splitu na sezon czerwiec - wrzesień 2013 (zdaje się, że z Polski latają tak bardziej sezonowo) :? :?:
wdzięczny będę za podpowiedź :twisted:



Od początku marca zaczną się ciekawe oferty robić :) , ale możesz przeglądać wcześniej, czasami coś fajnego się trafi.
evil
Croentuzjasta
Posty: 318
Dołączył(a): 18.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) evil » 07.11.2012 13:25

I od maja 2013 do Dubrownika mają być loty z Poznania.




Jacek S napisał(a):Żeby nie reklamować żadnej linii czy biura napisze tak - bezpośrednie loty do Dubrovnika są z Gdańska.
kiana
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 300
Dołączył(a): 27.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kiana » 08.11.2012 13:37

Witam wszystkich forumiczów,
Chcę tylko poinformować, że biuro podróży z Rijeki "Jett Service - Ri Tours" wprowadza do oferty bezpośrednie przeloty z Polski do Rijeki na rok 2013.
Więcej informacji dowiecie się na tej stronie http://www.jettservice.hr/index.php?opt ... &Itemid=54
Mam nadzieję, że komuś pomogłam :)

Pozdrawiam ciepło
JacaM
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 230
Dołączył(a): 15.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) JacaM » 11.11.2012 13:58

Pierwszy lot z Lublina do Dubrownika można wykupić na 13 czerwca 2013 Obrazek
Pomorzanin
Odkrywca
Posty: 86
Dołączył(a): 07.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pomorzanin » 12.11.2012 14:24

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Alternatywne środki lokomocji



cron
Samolotem do Chorwacji - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone