Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Samolotem do Chorwacji

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
rzdrozny
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) rzdrozny » 23.05.2018 00:01

Polecam czeską wyszukiwarkę lotów azair.eu. Parę lotów zarezerwowałem, zawsze było najtaniej. Wybieramy polski język, złotówki i szukamy. Bajka.
Asiuniasia
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Asiuniasia » 28.05.2018 08:39

A mnie się nie chce wrzucić Zadar w tej wyszukiwarce :(
frohse
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) frohse » 28.05.2018 12:56

Jak nie jak tak :oczko_usmiech:

Obrazek
malinero
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) malinero » 28.05.2018 13:45

rzdrozny napisał(a):Polecam czeską wyszukiwarkę lotów azair.eu. Parę lotów zarezerwowałem, zawsze było najtaniej. Wybieramy polski język, złotówki i szukamy. Bajka.

Czy najtaniej, to można polemizować, wszystkie wyszukiwarki połączeń działają na podobnych algorytmach, więc raczej nie ma tej cudownej, jedynej która zawsze oferuje najniższe ceny.

Wszystko zależy od tego jak się przefiltruje pytanie i jakie kryteria szukania wybierze. Azair niczym się nie różni od fru albo skyscannera.
pocztówka28
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) pocztówka28 » 28.05.2018 22:12

Może ktoś chętny na ostatnią chwilę:

Gdańsk - Dubrownik 31.05-07.06 za osobę w obie strony tylko 212 zl (w cenie bagaz rejestrowany)

http://latamyzgdanska.pl/tanie-loty-dubrownik-212/

Sama bym się skusiła gdybym miała urlop :)
Przemo111
Autostopowicz
Loty krajowe

Nieprzeczytany postnapisał(a) Przemo111 » 28.07.2018 19:06

Witajcie. Mam pytanko dotyczące lotów krajowych. Chcielibyśmy się wybrać samolotem z Zadaru do Dubrownika i wrócić w ten sam dzień. Wie ktoś coś o cenach, liniach i cze taka trasa jest w ogóle realizowana? W necie są tylko bezsensowne oferty z przesiadką w Zagrzebiu :/ Pozdro
Janusz Bajcer
Moderator
Re: Loty krajowe

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 31.07.2018 23:14

Przemo111 napisał(a):Witajcie. Mam pytanko dotyczące lotów krajowych. Chcielibyśmy się wybrać samolotem z Zadaru do Dubrownika i wrócić w ten sam dzień. Wie ktoś coś o cenach, liniach i cze taka trasa jest w ogóle realizowana?

Nie ma lotów bezpośrednich z Zadaru do Dubrownika.
https://www.zadar-airport.hr/destinacije
Poprzednia strona

Powrót do Alternatywne środki lokomocji