Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Samolotem do Chorwacji - lato 2011

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
szyja
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 17.06.2011
Samolotem do Chorwacji - lato 2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) szyja » 17.06.2011 14:24

Witam,
Czy ktoś wie może, czy i jakimi liniami można się w tym roku dostać z Polski do Splitu? Wiem że były kiedyś loty z Warszawy, ale nie udało mi się znaleźć żadnych aktualnych informacji.
Wyszukiwarki znajdują mi tylko loty z przesiadkami, do tego strasznie drogie.


Pozdrawiam

szyja
parrot
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 219
Dołączył(a): 16.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) parrot » 17.06.2011 14:41

Wypróbuj http://azuon.com - pokazuje możliwości lotu w granicach 80euro w lipcu (np. Katowice-Frankfurt-Pula), oczywiście w jedną stronę.
Z Katowic do Splitu przez Dortmund - 100euro.
muchador
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 203
Dołączył(a): 07.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) muchador » 17.06.2011 14:45

Wiem że to nie W-wa, ale jak możesz dojechać to z Berlina jest dużo w miarę tanich połączeń. Pewnie nie pomogłem ale zawsze to jakaś myśl...
szyja
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 17.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) szyja » 17.06.2011 15:14

muchador napisał(a):Wiem że to nie W-wa, ale jak możesz dojechać to z Berlina jest dużo w miarę tanich połączeń. Pewnie nie pomogłem ale zawsze to jakaś myśl...


Czyli jednak wzrok mnie nie myli... Nie ma możliwości lotu bezpośredniego. Można to zrobić z przesiadką (albo dwiema), co trochę komplikuje sprawę. Dla Poznania lot z Berlina jest akceptowalny, ale mi jest bliżej (geograficznie) do Warszawy.
A tu do wyboru: przesiadka w Budapeszcie, Dusseldorf lub Monachium, bezpośrednio niestety nic :(

Powrót do Alternatywne środki lokomocji



cron
Samolotem do Chorwacji - lato 2011
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone