Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

RWPG - Relacja Wiosłem Pisana Gdzieniegdzie :D

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 20.04.2012 13:16

Paweł BB napisał(a):na tę relację również dotarłem i chyba jestem już Twoim fanem :D .

:oops: ;)

Pozdrawiam serdecznie :papa:
hania731
Croentuzjasta
Posty: 205
Dołączył(a): 29.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) hania731 » 08.05.2012 22:00

Cudna relacja.
Pięknie piszesz!
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 08.05.2012 22:38

hania731 napisał(a):Cudna relacja.
Pięknie piszesz!

Witaj, Haniu. Dzięki :D

Pozdrawiam :papa:
bogbaj
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 41
Dołączył(a): 17.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) bogbaj » 23.03.2013 22:40

Witaj! doczytałem do końca! poczynając od Mljetu. Pokazałaś to czego ja nie zobaczyłem w swojej podróży.
W tym roku cel nr.1 = Peljesac na dłużej niż przejazdem, więc tylko się utwierdziłem w swoim planie wakacyjnym. Myślę, że do połowy lipca nie będzie tłoku szczególnie na campie w Divna i odkryję ciekawe miejsca pływając na naszym kajaczku.
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 24.03.2013 12:55

bogbaj napisał(a):Witaj! doczytałem do końca! poczynając od Mljetu. Pokazałaś to czego ja nie zobaczyłem w swojej podróży.
W tym roku cel nr.1 = Peljesac na dłużej niż przejazdem, więc tylko się utwierdziłem w swoim planie wakacyjnym. Myślę, że do połowy lipca nie będzie tłoku szczególnie na campie w Divna i odkryję ciekawe miejsca pływając na naszym kajaczku.

Witaj, Bogbaj :)
A ja zobaczyłam u Ciebie, że warto wrócić na Mljet, choćby dla Groty Odyseusza i campingu w Ropie :D

Peljesac to na pewno dobry wybór! Kajaczkiem można tam sporo pozwiedzać :D

Pozdrawiam :papa:
kamarud
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 28.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamarud » 26.03.2013 14:38

Hei Maslinko!

Wspaniała relacja, od wczoraj czytałam z zapartym tchem. Wiele ciekawych rzeczy sobie wynotowałam 8) W sierpniu jedziemy pierwszy raz do Chorwacji, do Trpanj własnie :D Nie mogę się już doczekać, po przeczytaniu twojej opowieści będzie jeszcze trudniej :D
Pozdrawiam
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 26.03.2013 15:10

kamarud napisał(a):Hei Maslinko!

Wspaniała relacja, od wczoraj czytałam z zapartym tchem. Wiele ciekawych rzeczy sobie wynotowałam 8) W sierpniu jedziemy pierwszy raz do Chorwacji, do Trpanj własnie :D Nie mogę się już doczekać, po przeczytaniu twojej opowieści będzie jeszcze trudniej :D
Pozdrawiam

Witaj, Kamilo :)
Dzięki za miłe słowa. Trpanj to bardzo dobry wybór! :D

Pozdrawiam :papa:
krzychu_72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 515
Dołączył(a): 06.07.2003
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzychu_72 » 08.05.2013 09:43

maslinka napisał(a):A skoro jesteśmy na Makarskiej Rivierze, wybieramy jedno z bardziej urokliwych miejsc - poznaną w ubiegłym roku uvalę Velika Duba w Živogošće Mala Duba. Do zatoczki można zjechać samochodem. Parking: 10 kun za godzinę, ale ta godzina nam wystarczy. Przynajmniej nie musimy się martwić, że "porzucamy" zapakowany po dach samochód w jakimś mało bezpiecznym miejscu.


Hej,
Piękna relacja. Byłem w tych okolicach w 2005 i 2006 roku. Dzisiaj jeździłem sobie palcem po mapie (google street view) i zaskoczył mnie szlaban przed zjazdem na Veliką Dubę. Poszukałem i trafiłem na Twój wątek... kurczę, teraz trzeba płacić :-o
Duży jest chociaż ten parking?
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008
Re: Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 08.05.2013 18:15

krzychu_72 napisał(a):Hej,
Piękna relacja. Byłem w tych okolicach w 2005 i 2006 roku. Dzisiaj jeździłem sobie palcem po mapie (google street view) i zaskoczył mnie szlaban przed zjazdem na Veliką Dubę. Poszukałem i trafiłem na Twój wątek... kurczę, teraz trzeba płacić :-o
Duży jest chociaż ten parking?

Hej, Krzychu!
Parking jest wystarczająco duży. W 2010 roku płaciliśmy 10 kun za godzinę, rok później dopłynęliśmy tam kajakiem z campingu Boban w Żivogosce Blato. Z Blato można zresztą dojść ścieżką - szliśmy nią w 2009 ;)

Jak nie chce się płacić, to niestety trzeba tam dotrzeć jakimś pływadłem albo dojść.

Aaa, oprócz szlabanu i parkingu, z nowości, jest tam też bar, gdzie można się napić np. piwa :)

Pozdrawiam :papa:
krzychu_72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 515
Dołączył(a): 06.07.2003
Re: Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzychu_72 » 08.05.2013 19:20

maslinka napisał(a):Aaa, oprócz szlabanu i parkingu, z nowości, jest tam też bar, gdzie można się napić np. piwa :)


Kurczę szkoda, to było fajne, dzikie miejsce :)
Czy to dalej jest plaża pół-tekstylna pół-FKK?

o stałem się Cromaniakiem badummm-tsk ;) zajęło mi to zaledwie 10 lat :D
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008
Re: Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 08.05.2013 19:24

krzychu_72 napisał(a):Kurczę szkoda, to było fajne, dzikie miejsce :)
Czy to dalej jest plaża pół-tekstylna pół-FKK?

Oj, nie mam pojęcia... Nie widzieliśmy tam naturystów. Zatoczka zdecydowanie się ucywilizowała :?


krzychu_72 napisał(a):o stałem się Cromaniakiem badummm-tsk ;) zajęło mi to zaledwie 10 lat :D

Gratulacje! :mrgreen:
viltob08
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 09.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) viltob08 » 23.08.2013 12:50

maslinko w tym roku byliśmy w Trpanj i w wielu naszych kierunkach bazowaliśmy na Twoich wspomnieniach. Niestety nie wszystkie informacje są aktualne :-( Na plaży z małymi palmami nie można nic zjeść. Da się wypić tylko kawę, piwo i jakieś drinki. Nasze dzieci były niepocieszone, e nie było kanapek, bo wyjątkowo nie kupowaliśmy im tego dnia burków ;-) Kolejną zmianą jest to, że nie funkcjonuje już klub "Jabuko", zostało po nim tylko parę napisów na szybie... Szkoda...Nie udało nam się również zobaczyć Vladimira Nazora, bo mimo starszenia na forum zwiększonym ruchem promowym, nadal dopływały tylko malutkie :wink: Jadrany.
Pozdrawiam
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 23.08.2013 15:14

Cześć Viola.
Wygląda na to, że w Trpanju same zmiany na gorsze :(
Klubu Jabuka szkoda, bo to była klimatyczna knajpka ze stolikami na pięknym placu.

Prom Jadran, słyszałam, że z trasy Split - Sućuraj, przeniesiono na Ploce - Trpanj. Ale co w takim razie stało się z Nazorem :?: 8O Myślałam, że pływają tam razem (Vladimir i Jadran), właśnie ze względu na ten zwiększony ruch promowy.

Niewiele brakowało, a sprawdzilibyśmy w tym roku, co słychać w Trpanju. Byliśmy na fishpicniku bardzo blisko, w Dubie :)

Pozdrawiam :papa:
Sara76
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 763
Dołączył(a): 25.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sara76 » 01.02.2014 18:59

Nie wiem jak to się stało, że nie trafiłam na tą relację wcześniej, ale za to przeczytałam od deski do deski i nie musiałam czekać na ciąg dalszy. Relacja rewelacyjna jak zawsze Maslinko w Twoim wydaniu, zatoczki cudne, a kolory wody na niektórych zdjęciach zapierają dech w piersiach. Pozdrawiam i zaczynam wertować forum w poszukiwaniu innych Twoich relacji (bo pewnie są jeszcze takie, których jeszcze nie odkryłam). Pozdrawiam i czekam na wakacje 2014, bo mam nadzieję,że nas nie zawiedziesz i relacja tradycyjnie się pojawi :papa: :papa: :papa:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 01.02.2014 22:35

Sara76 napisał(a):Nie wiem jak to się stało, że nie trafiłam na tą relację wcześniej, ale za to przeczytałam od deski do deski i nie musiałam czekać na ciąg dalszy.

Witaj, Saro. Cieszę się, że Ci się podobało :)

Pozdrawiam :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
RWPG - Relacja Wiosłem Pisana Gdzieniegdzie :D - strona 51
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone