Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

RWPG - Relacja Wiosłem Pisana Gdzieniegdzie :D

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Elizasz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 518
Dołączył(a): 05.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Elizasz » 26.07.2010 13:38

Przyłączam się do czekających na cd :)
paszczak
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 106
Dołączył(a): 17.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) paszczak » 26.07.2010 13:46

też zasiadam na widowni... :smo:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14779
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 26.07.2010 13:57

Witam wszystkich serdecznie :D

Weldon, już wkrótce, chociaż czas to pojęcie względne... :wink:

Pawle, do piątku zbyt wiele nie uda mi się napisać. W okolicach Drage dużo się działo, więc pewnie do Waszego wyjazdu ciągle tam będziemy. Ta miejscówka okazała się dla nas strzałem w dziesiątkę - ze względu na świetne możliwości kajakowania, czyli sporo małych wysp w zasięgu wioseł.

Jacku, a ja ślę pozdrowienia nad morze :)

Piotrku, fajnie, że zajrzałeś :) Wspaniałego wypoczynku życzę i zapraszam po powrocie :)

Kroj, właśnie o prowokację chodziło :wink:

Witaj, Cynamonko :wink: Super, że tu jesteś, ale nie zaniedbuj swojej relacji, bo jestem bardzo ciekawa, co jeszcze widzieliście na Hvarze :)

Crayfish, dobrze, że masz apetyt :wink: Teraz będę dozować informacje, żebyś mógł się delektować :wink: :D

Aguha, w takim razie postaram się przekazać jak najwięcej widoków, zapachów i smaków, specjalnie dla Ciebie :)

Ufokking, jeśli jedziesz na camping "Lovor" w Kozaricy (a z tego co wiem, preferujesz campingi), będziesz zachwycony. I pozdrów od nas przemiłych gospodarzy. Powinni na kojarzyć jako tych uzależnionych od internetu, którzy starali się rozmawiać z nimi po chorwacku, co lepiej wychodziło mojemu mężowi. Mój małżonek próbował też nauczyć gospodynię polskich liczebników :wink:

"Lovor" to zdecydowanie najlepszy camping na Mljecie. (Widzieliśmy wszystkie trzy :wink: Jest jeszcze w Parku Narodowym, ale tego nie braliśmy pod uwagę.) Odpowiadam w tym miejscu Moni85, która pytała o ceny campu.
"Lovor" - cena za dobę (za 2 osoby, namiot, samochód, prąd) to 133 kuny. Na zdjęcia i resztę szczegółów odnośnie Mljetu będziecie musieli trochę poczekać, bo chcę pisać o wszystkim chronologicznie :D

MMucha, witaj! Postaram się podtrzymać Cię na duchu :)

Mallgola, faktycznie, to były nasze najdłuższe, jak na razie, wakacje :)

Mariuszu, dzięki za miłe słowa :) Jeszcze Cię będę kusić tym kajakiem :wink: Naprawdę super sprawa! Zwłaszcza w sezonie, kiedy plaże są zatłoczone, można popłynąć do odludnych, niedostępnych od strony lądu zatoczek i być tam sam na sam z naturą :wink:

Leszku, w okolice campu Paradiso popłynęliśmy kajakiem. To była jedna z najdłuższych wypraw, bo jednak drogą morską z centrum Drage to dosyć daleko. Camping widzieliśmy w sumie z daleka. Wiem, że jest fajny, ale my chcieliśmy camp z prądem, więc zdecydowaliśmy się na przydomowy w centrum Drage. Fajnie było, nie żałujemy :)

Elizasz, Paszczak, fajnie Was widzieć :)
dorota131
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 199
Dołączył(a): 03.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dorota131 » 26.07.2010 14:03

Zasiadam do czytelni :)
ufokking
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 561
Dołączył(a): 21.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ufokking » 26.07.2010 14:40

maslinka napisał(a):Ufokking, jeśli jedziesz na camping "Lovor" w Kozaricy (a z tego co wiem, preferujesz campingi), będziesz zachwycony. I pozdrów od nas przemiłych gospodarzy. Powinni na kojarzyć jako tych uzależnionych od internetu, którzy starali się rozmawiać z nimi po chorwacku, co lepiej wychodziło mojemu mężowi. Mój małżonek próbował też nauczyć gospodynię polskich liczebników :wink:

"Lovor" to zdecydowanie najlepszy camping na Mljecie. (Widzieliśmy wszystkie trzy :wink: Jest jeszcze w Parku Narodowym, ale tego nie braliśmy pod uwagę.) Odpowiadam w tym miejscu Moni85, która pytała o ceny campu.
"Lovor" - cena za dobę (za 2 osoby, namiot, samochód, prąd) to 133 kuny. Na zdjęcia i resztę szczegółów odnośnie Mljetu będziecie musieli trochę poczekać, bo chcę pisać o wszystkim chronologicznie :D


Oczywiście że poczekam :wink: jesteś dla mnie wybawieniem :P bo widziałaś wszystkie campingi na Mljet.
Jak będziesz opisywać to bardzo proszę jak będziesz wiedzieć to
podaj ceny
czy jest lodówka
czy można płacić w euro słyszałem ze nie za bardzo na Mljet chcą euro,
czy jest bankomat
jak ze sklepem
itd
jak w skoczysz na Mljet to Cię dopadnę 8)
Monte Christo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 793
Dołączył(a): 04.01.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Monte Christo » 26.07.2010 14:53

lo...znow relacja....

;)

Pozdrawiam ;) a w Polszy deszcz
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18262
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 26.07.2010 15:17

Agnieszko , ruszyłaś z kopyta - i bardzo dobrze :D
Kolejna intrygująca relacja na gorąco :D
Wiosłem pisane po Jadranie :wink: i żywcem przeniesione na Croplę :wink:

Pozdrawiam i czekam na więcej
Piotr
piamir
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 809
Dołączył(a): 19.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) piamir » 26.07.2010 15:21

Witam. Melduję się w czytelni. Czekam na opowieści z Peljesaca, bo pierwsze 2 tygodnie sierpnia tam spędzę. Pozdrawiam :D
Ewa Góra
Odkrywca
Posty: 103
Dołączył(a): 06.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ewa Góra » 26.07.2010 15:46

Maslinko
wszystkie Twoje relacje są kompletne i świetnie napisane.
Z przyjemnością przeczytam kolejną, tym bardziej, że w tym roku z przyczyn losowych nie dane nam było gościć w Chorwacji.
Trzymam palce za nastepne odcinki.
nomad
Cromaniak
Posty: 656
Dołączył(a): 06.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) nomad » 26.07.2010 16:20

maslinka napisał(a):
...Będzie to relacja zupełnie inna niż te, które do tej pory udało mi się napisać...


Jeśli tak, to niech przywitanie w tej relacji będzie też zupełnie inne niż te, które do tej pory udało mi się napisać. :)

Ma slinka :wink: leci na smak,
to początku relacji znak.

Oto owoce jej kolejnej podróży,
co tym razem dobry duszek wywróży.

Kilka słów i księga gości otwarta,
zaglądajcie tu, bo jest tego warta.

Zdjęcia, przygody czy kogoś to zaskoczy?
przekona się ten, kto do relacji wskoczy.

To w nich dała początki,
odkrywając piękne Europy zakątki.

Chorwacji będzie teraz kolejny czar,
wspaniałości jej pokazać, wyjątkowy dar.

Zachód słońca, plaża, urokliwa noc,
to chorwackich klimatów moc.

Poprzednie relacje, już nie mam obawy,
nowe skarby dla oczu, przyniesie z wyprawy.

I pewne, że znowu nas nie zawiedzie,
gdy drogą wspomnień swych powiedzie.

Pokaże tutaj nieznane zakątki,
dla wielu to będą, ich własne początki.

W wędrówkach tych pełnych słońca,
zachwytów naszych nie będzie końca.

I żeby znowu z wrażenia nie odjeło mi mowy,
jak razem z Tobą, będą kroczyć wielbicieli legiony.

I razem z Wami ruszę w tę drogę,
czekałem tak długo i dłużej nie mogę.



;) :) Witam.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 26.07.2010 16:34

Prowokacja polityczna!!!
Regulamin złamany!
Zamknąć temat!!!
:wink:

Albo nie zamykać...żółta kartka wystarczy i niech maslinka cieszy nadal nasze oczy :)
ufokking
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 561
Dołączył(a): 21.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ufokking » 26.07.2010 16:43

hepik napisał(a):Prowokacja polityczna!!!
Regulamin złamany!
Zamknąć temat!!!
:wink:

Albo nie zamykać...żółta kartka wystarczy i niech maslinka cieszy nadal nasze oczy :)


hepik za dużo wypił :lool:
jan_s1
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5432
Dołączył(a): 08.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jan_s1 » 26.07.2010 17:11

Z takim egzotycznym instrumentem, jak wiosło raczej w życiu nie obcowałem i już zaczynam tego żałować. Ale podobno na naukę nigdy nie jest za późno. :lol:

W tym roku Chorwacji
Mam tyle, co z relacji

Opowieść się zaczyna
Wypiję lampkę wina

I spokojnie już mogę
Ruszać z Maslinką w drogę.

:D

Już sie wyłączam. Nie będę rywalizował z nomadem, bo marny ze mnie wierszokleta. :lol:
jan_s1
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5432
Dołączył(a): 08.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jan_s1 » 26.07.2010 17:12

ufokking napisał(a):
hepik napisał(a):Prowokacja polityczna!!!
Regulamin złamany!
Zamknąć temat!!!
:wink:

Albo nie zamykać...żółta kartka wystarczy i niech maslinka cieszy nadal nasze oczy :)


hepik za dużo wypił :lool:


Nic nie wypił. On tak zawsze. :lol:
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 26.07.2010 18:52

Agnieszka zaczyna nadawać :D - nie pozostaje nic innego jak nastawić się na odbiór :D :D
Jestem- czytam,oglądam i oczywiście czekam na cd.
:papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
RWPG - Relacja Wiosłem Pisana Gdzieniegdzie :D - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone