Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ruskamen

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sajmonpk
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 34
Dołączył(a): 10.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) sajmonpk » 16.06.2011 21:53

zajefajna strona, teraz już wiemy gdzie warto w Ruskamen być no może poza jedną panoramą.
Dayana
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 62
Dołączył(a): 01.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dayana » 19.06.2011 15:56

W każdej miejscowości można znaleźć restauracje różnego rodzaju, z racji na dużą ilość turystów, pchającą się nawet w najgorszą dziurę. Myślę, że atrakcji także Wam nie zabraknie, chociaż na zwiedzanie możecie podjechać do Omis'u.
yaro111
Globtroter
Posty: 49
Dołączył(a): 11.06.2011
Villa Marina

Nieprzeczytany postnapisał(a) yaro111 » 22.06.2011 16:05

witam , mam pytanie czy ktoś był w Villa Marina w ruskamenie?
proszę o opis , będę bardzo wdzięczny , prawdopodobnie bedziemy tam w sierpniu i ciekawi jesteśmy waszej opinii .
pozdrawiam wszystkich forumowiczów
PakoG
Odkrywca
Posty: 92
Dołączył(a): 26.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) PakoG » 21.07.2011 17:11

Witam,
Czy w tej knajpce na plaży w Ruskamen można zjeść coś na obiad?
Jak nie bardzo to czy w jakiej odległości od plaży jest jakaś restauracyjka ?
Pozdrawiam
Rafał78
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1514
Dołączył(a): 10.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał78 » 21.07.2011 23:37

Na obiad najlepiej udać sie do restauracji przy "JADRANCE" przy głównej drodze na przeciwko marketu STUDANEC.Ale proponuje przejechać się 15 km dalej do Breli.Wybór dużo większy i widoki po drodze niezapomniane.Najlepiej zjechać na parking przy kompleksie hoteli i przespacerować deptakiem (zero schodów).Parking 40 KN ale po 18-tej chłopaki biorą tylko 20 KN.
agnieszka27
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 16.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnieszka27 » 20.03.2012 14:24

Do Sajmonpk
Czy był Pan w zeszlym roku w willi Kapela w Ruskamenn? i jakie wrażenia ?Pytam ponieważ dokonalam rezerwacji na ten dom. A czy korzystała Pan przy rezerwacji z agencji www.booker.hr? i czy wszysko przebiegło ok??
z góry dzięki za jakiekolwiek informacje
sajmonpk
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 34
Dołączył(a): 10.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) sajmonpk » 21.03.2012 19:45

Do Agnieszki 27 witam ,w ubiegłym roku byłem z rodziną w villi KAPELA w Ruskamen apartament a1 ,warunki jak dla mnie super minus to brak klimatyzacji i internetu .jeśli możesz to podaj meila i konkretne pytania to odpowiem pozdrawiam sajmonpk P.S. Tylko się nie obraź na pana trzeba mieć wygląd i pieniądze, a u mnie ani jednego ani drugiego :lol:
agnieszka27
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 16.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnieszka27 » 22.03.2012 12:36

do samonpk
Dzięki za pomoc. Mam jeszcze pytania czy brac buty do wody, gdzie się stołować (myślę o w miarę przyzwoitej cenie za obiad), co zwiedzić. Jeśli możesz to proszę o rady
pozdrawiam
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
barsa
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 20.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) barsa » 26.03.2012 10:15

Witam p.sajmonpk ;)
Mam małą prośbę, wybieram się pierwszy raz z rodzina do villi Marija w Ruskamen - może jakieś opinie ,podpowiedzi,co ,gdzie warto a gdzie nie warto się wybrac ,zwiedzić,zjeść, ew. może kilka fotek z pobytu jak wygląda plaża i mieścina.
Mój adres: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam
LORI666
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 13.03.2014
Re: Ruskamen??????????

Nieprzeczytany postnapisał(a) LORI666 » 14.03.2014 01:56

Witam
wybieram się z rodziną do Willi Bose w Ruskamen. Bardzo proszę o opinie na temat obiektu, ponieważ zdjęcia niewiele mówią. Widziałam, że ktoś był w tej willi w 2011 roku.
Rafał78
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1514
Dołączył(a): 10.05.2011
Re: Ruskamen??????????

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał78 » 14.03.2014 19:18

Willa Bose.
Bardzo dobra lokolizacja do morza 30m.Dom dosłownie na plaży.

Ja akurat miałem niemiły incydent z Panem Darko (właścicielem).
Gość przyjął zaliczkę za apartman A-7,a po przyjeździe okazało się ,że w A7 mieszkają Austriacy.
Nam oczywiście przydzielono aparman siostry Pana Darko,którego nie było na stronie.
Standard zupełnie inny tzn. wszystko podniszczone łazienka też pozostawiała wiele do życzenia.
My wiadomo pierwszy raz w Cro zmęczeni podróżą zostaliśmy (no i ta zaliczka 300 eur.)

W tak zwanym międzyczasie gdy A-7 został zwolniony i zaproponowałem właścicielowi przeprowadzkę do właściwego lokum za , które płaciłem zaliczkę,niestety odmówił.

No i do końca urlopu kontakt między nami był mocno ograniczony.

I co mam jeszcze powiedzieć?
Jedź bo miejsce bardzo kameralne cisza i spokój.


Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 30.07.2021 12:10 przez Rafał78, łącznie edytowano 1 raz
LORI666
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 13.03.2014
Re: Ruskamen??????????

Nieprzeczytany postnapisał(a) LORI666 » 14.03.2014 19:33

Witam
Dziękuję bardzo za informację. Nam obiecano apartament A9 ponieważ jest nas 7 osób. Mam nadzieję, że wszystko będzie tak jak ustaliliśmy. Czyli rozumiem, że standard apartamentów jak na zdjęciach z 2008 roku i nic się nie zmienia. Jeśli przyjdą mi do głowy jeszcze jakieś pytania to trochę pozawracam Wam głowę.
kmaciazek
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 27.03.2014
Re: Ruskamen??????????

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmaciazek » 10.04.2014 08:14

Witam!
Wybieram się z rodziną do apartamentu Edita & Robert w Ruskamen.
Czy ktoś z was coś słyszał o tej miejscówce? Będę wdzięczny za każdą informację na temat tego apartamentu oraz samej miejscowości. Każda porada, uwaga bedzie mile widziana.
W zamian służę informacjami na temat Duce.
Pozdrawiam
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Kasja1
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 04.07.2017
Re: Ruskamen??????????

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasja1 » 16.06.2021 16:10

Witam
Mam wstępną rezerwację w Willi Bose w Ruskamen.Czy był ktoś może tam w ostatnim czasie ?
Za wszelkie informacje z góry bardzo dziękuję.
Pozdrawiam
Buba 11
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 21.08.2022
Apartament Kapela Ruskamen

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buba 11 » 21.08.2022 12:09

Cześć
Czy ktoś może podzielić się wrażeniami z pobytu w apartamencie
Ostatnio edytowano 21.08.2022 17:02 przez Buba 11, łącznie edytowano 2 razy
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone