Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rumunia-Macedonia-Albania-Czarnogóra 2012

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
anazaw
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 251
Dołączył(a): 07.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) anazaw » 20.03.2013 09:40

piotrf napisał(a):Aniu , dziękuję :D
Tym Drvengradem Mecavnikiem poprawiłaś mi i tak już wielki apetyt na ponowne odwiedziny w Serbii .
Przejazd wąskotorówką obowiązkowy 8)



Pozdrawiam
Piotr

Sam sobie poprawiam humor nieustannie myśląc o kolejnych wrześniowych podróżach;) Serbia też mi chodzi po głowie, bo byłam tam tylko przejazdem...
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18316
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 20.03.2013 10:40

My również w Serbii tylko przejazdem , podobnie jak w innych krajach ( również Chorwacji ) podczas wszystkich naszych wyjazdów po 2008 roku :wink:

Strasznie dużo uzupełnień przed nami 8)


Pozdrawiam
Piotr
mwxx
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 13.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mwxx » 21.07.2013 15:56

witam anazaw !!
własnie wróciłem z kolejnej bałkańskiej włóczęgi i przypomniałem sobie Twą relację którą czytałem,
zatrzymałem się właśnie w hotelu Selvio będąć w Albanii i Sarandzie o którym pisałaś,trafione miejsce, spokój, duża pusta plaża, i niespieszna grecka atmosfera hotelowej obsługi :) też ma swój urok, i oczywiście widok na Korfu i Sarandę miejsce godne polecenia
zatrzymałem się też w Ochryd wracając przez Macedonę, niestety opisywany apartament Rosa był zajęty, ale gospodarz skierował mnie do sąsiada obok - lokal zaraz przy wejściu na drewniany deptak, też świetny,
aha dojazd do apartamentu Rosa gdzie trafiłem około godz. 21 bezcenny, wśród wąskich uliczek i spacerowiczów,
ale lokalizacja idealna,

oczywiście Pozdrawiam i dzięki za trafione namiary na dobre i klimatyczne miejsca :papa:
anazaw
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 251
Dołączył(a): 07.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) anazaw » 22.07.2013 01:04

No to czekam na opowieści i fotorelację z wyprawy! No i baaardzo zazdroszczę! ja wracam w tamte rejony we wrześniu, a to jeszcze ponad miesiąc...ech!
mwxx
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 13.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mwxx » 22.07.2013 21:17

myślę, że zanim ja się zbiorę to Ty już napiszesz swą relację :D .... z tegorocznej wyprawy,
a teraz to ja zazdroszczę bo ja już jestem po a Ty jeszcze przed :!: ....w każdym razie wszystko w Serbii, Macedonii, Albanii, Grecji, B i H i Montenegro jest nadal na swoim miejscu, możesz śmiało uderzać za miesiac :arrow:

Pozdro :!:
anazaw
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 251
Dołączył(a): 07.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) anazaw » 09.11.2013 17:46

Tegoroczną włóczęgę po świecie zaczynam tutaj Rumunia-Bugaria-Albania-Czarnogóra 2013
rysiek_r74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2019
Dołączył(a): 27.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) rysiek_r74 » 07.01.2014 22:02

Dzięki Aniu za wspaniałą relację :D
Super wyprawa :D
Podziwiam za wytrwałość i różnorodność odwiedzanych miejsc.
Mam nadzieję w tym roku część z nich osobiście zobaczyć.
Pozdrawiam :papa:
anazaw
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 251
Dołączył(a): 07.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) anazaw » 07.01.2014 22:16

rysiek_r74 napisał(a):Dzięki Aniu za wspaniałą relację :D
Super wyprawa :D
Podziwiam za wytrwałość i różnorodność odwiedzanych miejsc.
Mam nadzieję w tym roku część z nich osobiście zobaczyć.
Pozdrawiam :papa:

Ja też mam nadzieję w tym roku tam jeszcze wrócić:) Pozdrawiam!
rysiek_r74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2019
Dołączył(a): 27.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) rysiek_r74 » 07.01.2014 22:21

anazaw napisał(a):
rysiek_r74 napisał(a):Dzięki Aniu za wspaniałą relację :D
Super wyprawa :D
Podziwiam za wytrwałość i różnorodność odwiedzanych miejsc.
Mam nadzieję w tym roku część z nich osobiście zobaczyć.
Pozdrawiam :papa:

Ja też mam nadzieję w tym roku tam jeszcze wrócić:) Pozdrawiam!

Może gdzieś się tam spotkamy po drodze :D
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18316
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 07.01.2014 22:31

anazaw napisał(a):Ja też mam nadzieję w tym roku tam jeszcze wrócić:) Pozdrawiam!


Jeżeli we wrześniu (koniec sierpnia/początek września } , to spotkanie na trasie bardzo prawdopodobne :D
My jak zwykle bardzo "zygzakami" :wink:


Pozdrawiam
Piotr
anazaw
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 251
Dołączył(a): 07.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) anazaw » 07.01.2014 22:35

piotrf napisał(a):
anazaw napisał(a):Ja też mam nadzieję w tym roku tam jeszcze wrócić:) Pozdrawiam!


Jeżeli we wrześniu (koniec sierpnia/początek września } , to spotkanie na trasie bardzo prawdopodobne :D
My jak zwykle bardzo "zygzakami" :wink:


Pozdrawiam
Piotr

Super! Ja też kombinuję niezły wrześniowy bałkański slalomik;) Wrzesień tuż tuż :wink:
Poprzednia strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
Rumunia-Macedonia-Albania-Czarnogóra 2012 - strona 16
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone