Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rumunia & Bułgaria czyli nasze wakacje AD 2016

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
Raphael
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 462
Dołączył(a): 15.09.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raphael » 10.02.2018 12:22

Świetna relacja, nie rozwlekła, zwarta, kompaktowa, a jednocześnie przydatna i inspirująca. Dopisałem sobie Cozia i Curtea de Argeș na listę miejsc do zobaczenia kiedyś-tam "po drodze".

Jednak relacja podtrzymała moje wątpliwości co do przejazdu do Bułgarii (a w 2018 r. mam jako cel właśnie tez Białą), czy przez Rumunię, czy przez Serbię. Na minus Rumunii zły stan części dróg (ten odcinek do Giurgiu), mało autostrad i przede wszystkim ta "kultura" naciągactwa i łapownictwa (vide most Giurgiu-Ruse), której wręcz nie znoszę.
Dawigs
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1365
Dołączył(a): 27.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dawigs » 11.02.2018 20:37

Raphael napisał(a):Świetna relacja, nie rozwlekła, zwarta, kompaktowa, a jednocześnie przydatna i inspirująca. Dopisałem sobie Cozia i Curtea de Argeș na listę miejsc do zobaczenia kiedyś-tam "po drodze".

Jednak relacja podtrzymała moje wątpliwości co do przejazdu do Bułgarii (a w 2018 r. mam jako cel właśnie tez Białą), czy przez Rumunię, czy przez Serbię. Na minus Rumunii zły stan części dróg (ten odcinek do Giurgiu), mało autostrad i przede wszystkim ta "kultura" naciągactwa i łapownictwa (vide most Giurgiu-Ruse), której wręcz nie znoszę.


Dziękuję za pozytywną opinię. Miło, że relacja spodobała się.

Generalnie główne drogi w Rumunii nie są takie złe ale można trafić na takie kwiatki jak skrót przez Vanatorii Mici. Natomiast Siedmogród (Trasylwania) to jednak mniej lub bardziej górzysty rejon. Póki nie zrobią autostrad to niestety trzeba się liczyć na jazdę w kawalkadzie samochodów. Na dodatek tubylcy jeżdżą jak wariaci i wyprzedzają na trzeciego pod górkę i na zakrętach ...

Co do przejazdu przez Serbię to w weekendy musisz liczyć się z dużym ruchem na przejściu autostradowym w Roszke.
Poprzednia strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
Rumunia & Bułgaria czyli nasze wakacje AD 2016 - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone