Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rumunia-Bułgaria-Albania-Czarnogóra 2013

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
JoannaG
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 867
Dołączył(a): 08.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) JoannaG » 21.03.2014 18:50

Pudelek napisał(a):ponoć na przełomie sierpnia i września można trafić na bałkańskie załamanie pogody - i podczas mojego jedyne dłuższego pobytu w CRO kilka lat temu w ostatni dzień sierpnia tak trafiłem - dzień czy dwa lało non stop, temperatura spadła do kilku stopni. Masakra!

Niestety, nie każdy we wrześniu też może jechać na urlop :|


No my niestety też mamy takie doświadczenia z przełomem sierpnia i września w Cro. Dwa lata temu musieliśmy się ewakuować z Cresu ostatniego dnia sierpnia, bo przyszło załamanie pogody, a kolejne trzy lata wcześniej około 9 września w Biogradzie (dwa dni przed końcem naszych wakacji) zrobiło się zimno i mokro... :(

Mimo to nadal uważam, że wrzesień to dobry termin :) Teraz, ze względu na szkołę chłopców, pojedziemy w drugiej połowie sierpnia ale zahaczając o pierwsze dni września :) Kierunek Albania i Grecja :)
anazaw
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 251
Dołączył(a): 07.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) anazaw » 21.03.2014 21:16

Mimo to nadal uważam, że wrzesień to dobry termin :) Teraz, ze względu na szkołę chłopców, pojedziemy w drugiej połowie sierpnia ale zahaczając o pierwsze dni września :) Kierunek Albania i Grecja :)

Świetny wybór :)
GREG_G
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 415
Dołączył(a): 20.12.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) GREG_G » 22.03.2014 08:18

jakoś nie umiem się doczekać relacji z Czarnogóry, gdzie planuję wakacje w 2014
heca7
Cromaniak
Posty: 624
Dołączył(a): 03.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) heca7 » 22.03.2014 16:54

My w zeszłym roku byliśmy na Hvarze. 2 tygodnie- ostatni tydzień sierpnia i pierwszy września. Sierpień był ciepły ale przez pierwsze dwa dni popadywało, takie przelotne, ciepłe deszcze. Natomiast wrzesień powitał nas cudowną pogodą, zrobiło się gorąco, wręcz upalnie. Też mieliśmy obawy, że będziemy siedzieć w polarach na kwaterze, na szczęście się nie spełniły :wink:
W tym roku Albania między 16.08 a 26. 08. Mam nadzieję, że to nie jest szczyt sezonu. Nie mogę się doczekać i chyba zacznę sobie zakreślać kratki w kalendarzu :D
anazaw
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 251
Dołączył(a): 07.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) anazaw » 22.03.2014 19:39

GREG_G napisał(a):jakoś nie umiem się doczekać relacji z Czarnogóry, gdzie planuję wakacje w 2014

Zajrzyj do zeszłorocznej relacji, tam Czarnogóry dużo :)
anazaw
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 251
Dołączył(a): 07.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) anazaw » 22.03.2014 19:40

heca7 napisał(a):My w zeszłym roku byliśmy na Hvarze. 2 tygodnie- ostatni tydzień sierpnia i pierwszy września. Sierpień był ciepły ale przez pierwsze dwa dni popadywało, takie przelotne, ciepłe deszcze. Natomiast wrzesień powitał nas cudowną pogodą, zrobiło się gorąco, wręcz upalnie. Też mieliśmy obawy, że będziemy siedzieć w polarach na kwaterze, na szczęście się nie spełniły :wink:
W tym roku Albania między 16.08 a 26. 08. Mam nadzieję, że to nie jest szczyt sezonu. Nie mogę się doczekać i chyba zacznę sobie zakreślać kratki w kalendarzu :D

Ja też już odliczam do września :)
GREG_G
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 415
Dołączył(a): 20.12.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) GREG_G » 22.03.2014 19:43

a gdzie w tym roku planujecie wakacje?
anazaw
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 251
Dołączył(a): 07.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) anazaw » 22.03.2014 19:50

GREG_G napisał(a):a gdzie w tym roku planujecie wakacje?

Kierunki podobne tylko z naciskiem na Serbię i Macedonię. Ale kilkudniowe lenistwo w Czarnogórze tuz przed powrotem - obowiązkowe!
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18196
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 22.03.2014 20:55

anazaw napisał(a):O rany, musiało być bardzo ...przytulnie ;) :papa:


Było :lol: Za to obudziła nas właścicielka apartamentu , z którego skorzystaliśmy i byliśmy bardzo zadowoleni 8)

Pozdrawiam
Piotr
marr
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 12
Dołączył(a): 17.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marr » 22.03.2014 21:26

anazaw napisał(a):
GREG_G napisał(a):a gdzie w tym roku planujecie wakacje?

Kierunki podobne tylko z naciskiem na Serbię i Macedonię. Ale kilkudniowe lenistwo w Czarnogórze tuz przed powrotem - obowiązkowe!

Serbia ... 8O wstyd się przyznać ale dla mnie to tylko tranzyt a jak czytam to piękny kraj, może jak wystarczy kiedyś czasu kasy i zycia :D pozwiedzam a póki co chętnie poczytam :!:
gosiak.k
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 240
Dołączył(a): 08.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gosiak.k » 23.03.2014 22:10

Fantastyczna podróż i relacja :!:
Cudne zdjęcia :D
pozdrawiam
Pudelek
Cromaniak
Posty: 1971
Dołączył(a): 06.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pudelek » 23.03.2014 23:55

anazaw napisał(a):
Pudelek napisał(a):ponoć na przełomie sierpnia i września można trafić na bałkańskie załamanie pogody - i podczas mojego jedyne dłuższego pobytu w CRO kilka lat temu w ostatni dzień sierpnia tak trafiłem - dzień czy dwa lało non stop, temperatura spadła do kilku stopni. Masakra!

Niestety, nie każdy we wrześniu też może jechać na urlop :|

CRO i deszcz i ziąb??? Ciężko sobie wyobrazić ;) W Albanii pod koniec września trafiają się burze.
Raz jak zaczęło strzelać piorunami koło południa to skończyło...dzień później! Oczywiście od razu nie ma nigdzie prądu - jeśli tylko ma się to szczęście i jest się akurat w hotelu. Wtedy wieczór przy świecach i TV Natura z serii "Koniec świata na morzu w Albanii".
Gorzej jak takie burzysko trafi się podczas jazdy. Spadające na drogę i samochód kamienie plus zero widoczności - sama słodycz! :papa:


w zeszłym roku gdy wracałem z Bułgarii burza dopadła nas w Serbii, w Niszu. Wychodziłem z auta na stacji benzynowej i jak rąbnął obok piorun to wszyscy podskoczyli, zjeżyły nam się włosy, a na stacji zresetowały się wszystkie komputery :D
Poprzednia strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
Rumunia-Bułgaria-Albania-Czarnogóra 2013 - strona 10
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone