Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rozstania i powroty-wyspa Ciovo 2008

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
laciatek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 192
Dołączył(a): 15.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) laciatek » 27.04.2009 10:07

Nie wiem, jakim cudem przeoczyłam Twoja, Madziu, relację, za to teraz jednym tchem, od początku do końca:), w tym roku nie wiem czy będzie Wam łatwiej, na pewno jeszcze intensywniej, bo Karola już biega i trzeba będzie za nią nadążyć :)
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 27.04.2009 10:17

Pewnie Łaciatku masz rację, ale w zeszłym roku Karolina nie chodziła a w wózeczku nie chciała siedzieć, więc trzeba było ją nosić.

Teraz trzeba będzie za nią biegać, ale na szczęście to chyba nie będzie już takie uciążliwe jak noszenie.
Pozdrawiam serdecznie i cieszę się ,że tu wpadłaś.
Wprawdzie jest jeszcze w tej relacji Omis i kilka innych drobnych wypadów, ale wstrzymałam się z pisaniem z wiadomych powodów.
Buziaczki.
madzia1981
zabofrog
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 05.06.2009
Do Madzi

Nieprzeczytany postnapisał(a) zabofrog » 17.07.2009 17:22

Witam,
Jestem pod wrazeniem:) Po raaz pierwszy czytalam cos tak wciagajacego:0:)
Mam jedna prozbe do Ciebie, bo widze ze jestes ekspertem w dziedzinie Chorwacji.
Planujemy jechac do Chorwacji pod koniec sierpnia - mam jedno pytanie do Ciebie.
Czy jest mozliwosc udostepnienia przez Ciebie kontaktu do Willi w ktorej spedzalas swoj urlop? Jade z rodzicami i chlopakiem, powinno bys swietnie:) Aha jeszcze jedno - co bys mi polecila godnego do zobaczenia??
Moj e-mail to adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Byla bym niezmiernie wdzieczna,
pozdrawiam,
Zabka
marzenakkkk
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 20.08.2009
ciovo

Nieprzeczytany postnapisał(a) marzenakkkk » 20.08.2009 08:57

Madziu czy mogłabyś mi przesłac na maila jakies namiary na cos fajnego dla rodzinki na Ciovo. Chcioałabym tam pojechać ale moja wiedza jest =0 adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
piter71
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 16.10.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piter71 » 19.10.2010 17:12

Witam. Czy mógłbym prosić o namiary na apartament w którym przebywałaś? Mój em-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam.
brokers7
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 303
Dołączył(a): 24.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) brokers7 » 18.11.2010 15:03

Mam fajne miejsca w Okrug Gornji moich przyjaciół. Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę pytać.

Oczywiście w centrum gdzie plaża jest najładniejsza i najdłuższa.
beata8244
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 30.06.2011
Apartament Zora

Nieprzeczytany postnapisał(a) beata8244 » 30.06.2011 13:05

Witam , jestem nowy na tym forum i w przyszłym roku pierwszy raz wybieram się do Chorwacji. Chodzi mi o wyspę Ciovo , miasto Okrug Gornij. Znalazłem ten apartament ZORA : http://www.apartmani-zora.com/ . Z tego co czytałem specjalistką w tym temacie jest madzia1981 . W związku z tym bardzo bym cię prosił o pomoc lub kogoś kto ma wiedzę w tym temacie. Czy ktoś coś wie na temat tego apartamentu - miejsce , sam dom, okolica, plaża. Wiem że madzia1981 mieszkała w zatoce Mavarstica i to jest chyba niedaleko tej willi - opisane w tej "historii" : forum/viewtopic.php?t=21525&postdays=0&postorder=asc&start=15 . Czekam na info . Dzięki wielkie.
jankee
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 13.07.2012
Pytanie do Madzi

Nieprzeczytany postnapisał(a) jankee » 13.07.2012 23:50

Witajcie!

Wybieramy się z żoną i 5 letnią córką na początku sierpnia do Ciovo - Willa Borzic - mam gorącą prośbę o opinię dot zakwaterowania w w/w miejscu...???

Madziu - szczególnie liczę na Ciebie... :)

Pozdrawiam serdecznie wszystkich cromaniaków :)
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 14.07.2012 08:41

Willa Borzic znajduje się na samym końcu Okrugu w zatoce Mavarstica.

Jadąc do tej willi trzeba jechać cały czas Put Diruna a na końcu skręcić w dół (uwaga będzie stromo!)


Okolica bardzo cicha, plaża bardzo ładna, nieopodal zatoka z drobnych kamyczków dość dużo cienia ale dość oblegana przez przyjezdnych.
Jest też kilka innych małych zatoczek z łagodnym zejściem ale koniecznie parasol bo cienia brak...

Do sklepu jakieś 400 metrów, zaraz koło willi rozstawiał się codzień kramik z lodami...

Będziecie zadowoleni, miłego pobytu.

Zaraz przejrzę relację czy są zdjęcia tej plaży, jeśli nie poszukam i wstawię.
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 14.07.2012 08:46

Strona numer 5
jankee
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 13.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) jankee » 14.07.2012 22:28

madzia1981 napisał(a):Strona numer 5


Madzia - wielkie dzięki za wszystko! :)

Czy możesz polecić jakieś knajpki?
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 15.07.2012 11:39

Na ciovo najbliższą macie jakieś 300 metrów od willi- koło sklepu.
Pizza i fast food.

Kolejna przy plaży przy drodze jakieś 600 metrów.

W centrum Okrugu jest kilka konob.
Polecam Restoran Antonio. Znajduje się przy głownej plaży ciovskiej 200 metrów w bok w stronę małej mariny.
maciejk9
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 20.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciejk9 » 22.07.2012 13:21

Witam! We wrześniu wybieramy się na Ciovo do Villi Borzic. Z Polski do Trogiru pojedziemy autokarem. Podobno z samego Trogiru do Okrug Gornji kursują autobusy i taksówki wodne. Chciałbym się dowiedzieć gdzie najbliższej Villi Borzic jest jakiś punkt/przystanek, z którego jedne i drugie odjeżdżają/odpływają i ewentualnie jaki jest koszt tej przyjemności ;) Chciałbym też prosić o jakieś rady co do Borzic- np. czego brakuje w apartamencie i co trzeba koniecznie zabrać? Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam!
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 22.07.2012 13:34

O wyposażenie pytaj właścicieli, pewnie w voucherze dostałaś namiary bezpośrednio do nich.

Do przystanku autobusowego macie kawałek jakieś 2500 metrów na pewno ( jak nie więcej) Do taksówki wodnej 3500 metrów. Masakra, godzina pieszo wąską drogą po której jeżdżą auta...
Czemu ten dom wybraliście jadąc autobusem?
W zasadzie jesteście uwiązani tylko w tym miejscu...

Atutem tylko plaża, cisza, spokój...
maciejk9
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 20.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciejk9 » 22.07.2012 13:56

Chcieliśmy jak najtańszych wakacji, dlatego autobus i Borzic... Chcieliśmy jechać do Villa Penava ale nie było już miejsc... Zrobiłem już wstępną rezerwację, ale jeszcze mogę zrezygnować więc jeśli ktoś poleciłby mi coś taniego w tej okolicy to mogę jeszcze zmienić apartament na inny... Może masz jakieś namiary?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Rozstania i powroty-wyspa Ciovo 2008 - strona 12
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone