Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rowery i ścieżki rowerowe w Chorwacji

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jak501
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 200
Dołączył(a): 09.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) jak501 » 26.05.2013 20:16

A czy ktoś wie gdzie można wypożyczyć rowerek w Makarskiej, a jakie są w ogóle ceny takiego wypożyczenia czy może o wiele korzystniej jest zabrać rowerek z Polski
jogi125
Odkrywca
Posty: 107
Dołączył(a): 25.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) jogi125 » 28.05.2013 09:14

może ktoś wie gdzie w Rogoznicy oprócz http://www.tz-rogoznica.hr/ponuda/bike.html można wypożyczyć rower może u prywatnych gospodarzy
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 30.05.2013 22:14

jak501 napisał(a):A czy ktoś wie gdzie można wypożyczyć rowerek w Makarskiej, a jakie są w ogóle ceny takiego wypożyczenia czy może o wiele korzystniej jest zabrać rowerek z Polski

http://www.fortuna-rental.com/rent-a-bike_en.html
Skoro jest wypożyczalnia to jasne, że jest jednak gdzie jeździć. :)
miska777
Globtroter
Posty: 52
Dołączył(a): 21.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) miska777 » 22.06.2014 18:19

A czy ktos orientuje sie czy taka wypozyczalnia rowerow jest w Podgorze?
Czy trzeba do Makarskej uderzyc?
I jak to cenowo wyglada?
mmllmm
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 23.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) mmllmm » 11.01.2015 14:46

Z tego co pamiętam do była mała wypożyczalnia rowerów i skuterów.
Ze względu na ukształtowańie terenu i możliwe upały trzeba mieć dość dobrą kondycję do jazdy w tym terenie.
Greg3136
Odkrywca
Posty: 83
Dołączył(a): 13.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Greg3136 » 19.02.2015 14:15

a jak sytuacja ma się z wypożyczalniami rowerów w Baskiej Vodzie? jak kształtowały się ceny w ub. sezonie?
marli.cd
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 24.06.2016
Trasy rowerowe okolice Lanterny

Nieprzeczytany postnapisał(a) marli.cd » 22.10.2016 18:11

Witajcie,

w sezonie 2017 (przełom czerwca i lipca) wybieramy się (2+1) się na kemping Lanterna. Nigdzie nie mogę znaleźć tam tras rowerowych. Czy dojedziemy rowerami z Lanterny do Umagu lub Poreca?
W zeszłym roku byliśmy na Polari i w okolicach Rovinij tras rowerowych jest zatrzęsienie...

Będę wdzięczna za pomoc.

Pozdrawiam
Marlena
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 22.10.2016 19:48

Witam.
Na Istrii sporo tras rowerowych
http://www.istria-bike.com/hr/staze/popis_staza
marli.cd
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 24.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) marli.cd » 23.10.2016 08:59

Wiem, ale ani na Google earth ani na Istria bike nie widzę tras rowerowych w okolicach kempingu Lanterna.
W tym roku bierzemy rowery (w zeszłym bylismy na Polari i bardzo nam ich brakowało).
Lanterna jest chyba na odludziu. Dobrze by było moc dojechać do poreca właśnie rowerem.
marli.cd
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 24.06.2016
Solaris i Lanterna a rowery

Nieprzeczytany postnapisał(a) marli.cd » 05.02.2017 19:58

Hej,
przeszukałam forum i google, ale nic nie znalazłam.
Czy na te kempingi warto brać rowery? Ale nie tylko do poruszania się po nich (są ogromne), ale na wycieczki. Czy z Lanterny dojedziemy rowerami do Poreca czy Novigradu jakimiś szutrowymi drogami, a nie asfaltówką z szybko pomykającytmi autami?
Podobnie z Solarisa do Szibenika.
W zeszłym roku z kempingu Polari koło Rovinj można było pojechać do miasta rowerem wzdłuż morza.
I przy okazji pytanie o grilla? Na Lanternie będziemy z Selectcampu - czy przy namiotach glamp są grille czy namioty są pod drzewami? Na Solarisie - z Vacansoleil, czy można palić węglowym czy trzeba wieźć ze sobą grilla gazowego?
Będę wdzięczna za odpowiedź.
Pozdrawiam,
Marlena
asmaxx
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 21.08.2017
Ukształtowanie terenu, rowery

Nieprzeczytany postnapisał(a) asmaxx » 25.08.2017 11:32

Witam,

Wybieramy się z żoną do Omis i chcemy zabrać rowery. Chcemy zwiedzić okoliczne miejscowości. Kolega powiedział, że z tego co wie to tam są gorzyste tereny. Ze mną luz, bardziej chodzi mi o to czy żona da radę :) bo szkoda na marne brać mi rowery :)

Dzięki za odp
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007
Re: Ukształtowanie terenu, rowery

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 25.08.2017 11:40

asmaxx napisał(a):Witam,

Wybieramy się z żoną do Omis i chcemy zabrać rowery. Chcemy zwiedzić okoliczne miejscowości. Kolega powiedział, że z tego co wie to tam są gorzyste tereny. Ze mną luz, bardziej chodzi mi o to czy żona da radę :) bo szkoda na marne brać mi rowery :)

Dzięki za odp


a skąd my mamy wiedzieć czy twoja żona da radę ? :mrgreen:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Ukształtowanie terenu, rowery

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 25.08.2017 11:48

asmaxx napisał(a):Witam,

Wybieramy się z żoną do Omis i chcemy zabrać rowery. Chcemy zwiedzić okoliczne miejscowości. Kolega powiedział, że z tego co wie to tam są gorzyste tereny. Ze mną luz, bardziej chodzi mi o to czy żona da radę :) bo szkoda na marne brać mi rowery :)

Dzięki za odp

https://www.bikemap.net/en/regional/Cro ... nija/Omis/
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 25.08.2017 12:02

:oczko_usmiech:

Calapula
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 703
Dołączył(a): 13.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Calapula » 25.08.2017 12:13

Panie Januszu ale to chyba nie jest typowa ścieżka rowerowa w Omiś a ja nawet stawiam na to że to wcale nie jest ścieżka rowerowa?
A po drugie zabierając do Chorwacji rowerek należy pamiętać żeby oponki były raczej jak najbardziej terenowe bo wiele ścieżek jest szutrowych i na zwykłych trekingach za długo nie pojeździmy.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne

cron
Rowery i ścieżki rowerowe w Chorwacji - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone