Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rovinj

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
aro_40
Croentuzjasta
Posty: 296
Dołączył(a): 07.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) aro_40 » 10.08.2011 22:20

piotrulex napisał(a):Rovinj to sliczne, urokliwe, zabytkowe miasteczko w ktorym warto sie znalezc. Nie polecam jednak jako miejsce pobytu a raczej odwiedzin.


a to czemu????? yłem dwukrotnie w tym urokliwym miasteczku (jak napisałeś) i zastanawiam się nad pobytem po raz trzeci. Mieszkaliśmy na obrzeżach i na wieczór chadzaliśmy do starej części Rovinija, która nas zauroczyła. Mnie zauroczyła nie tylko architektura, ale równiez widoczki i atmosfera... a że ktoś narzeka na tłum turystów... a gdzie ich nie ma????
Curtis
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 21.07.2011
Rovinj

Nieprzeczytany postnapisał(a) Curtis » 30.07.2012 18:03

Witam,

Założyłem ten temat , ponieważ mało znam się na obyczajach Chorwacji.
Byłem tam pierwszy raz, rok temu, w Makarskiej.
Wróciliśmy mega zadowoleni.

W tym roku mamy zamiar wybrać w 2 pary do Rovinj.
Prosiłbym Was o wpisanie tutaj co w tej malowniczej miejscowości dokładnie się dzieje, co można zwiedzić, a gdzie poszaleć oraz jaki rejon tego miasta wybrać najdogodniejszy biorąc pod uwagę odległość miasto - plaże.

Może ktoś z Was wybiera się również na początku sierpnia(3.08) w te rejony - miło by spotkać się na trasie ;)

Dziękuję z góry wszystkim za pomoc !

Pozdrawiam
Nolo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 173
Dołączył(a): 19.07.2009
Siłownia w Rovinj

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nolo » 10.07.2016 20:09

Wie ktoś może czy jest i jeśli tak to poproszę adres
Dzieki
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 10.07.2016 21:27

Nolo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 173
Dołączył(a): 19.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nolo » 11.07.2016 14:31

Dzięki wielkie
pozdrawiam
Kotełka
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 22.05.2018
Rovinj

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kotełka » 14.11.2018 11:58

Witam,

Czy ktoś z Państwa był w miejscowości Rovinj?
Planuję pod koniec maja wybrać się z partnerem. Uwielbiamy na wakacjach zwiedzać więc im więcej miejsc do zobaczenia w okolicy tym lepiej. Czy mogą mi Państwo coś polecić w tamtej okolicy co warto zwiedzić? Może jakieś fajne plaże?
Będę wdzięczna :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 14.11.2018 12:53

Kotełka napisał(a):Witam,

Czy ktoś z Państwa był w miejscowości Rovinj?
Planuję pod koniec maja wybrać się z partnerem. Uwielbiamy na wakacjach zwiedzać więc im więcej miejsc do zobaczenia w okolicy tym lepiej. Czy mogą mi Państwo coś polecić w tamtej okolicy co warto zwiedzić? Może jakieś fajne plaże?
Będę wdzięczna :)

Polecam zajrzeć do Klubu >>> klub-milosnikow-polwyspu-istria-t53130.html

Jest klika relacji w pobytów majowych na Istrii ... o Rovinj jest sporo informacji.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 15.11.2018 12:22

Kotełka napisał(a):Witam,

Czy ktoś z Państwa był w miejscowości Rovinj?
Planuję pod koniec maja wybrać się z partnerem. Uwielbiamy na wakacjach zwiedzać więc im więcej miejsc do zobaczenia w okolicy tym lepiej. Czy mogą mi Państwo coś polecić w tamtej okolicy co warto zwiedzić? Może jakieś fajne plaże?
Będę wdzięczna :)


Tak, wielu tam było :)

Cała Istria jest piękna, nieduża i sensownie skomunikowana. Zachęcamy aby ją zwiedzić wybrzeże od góry do dołu, nieco się zagłębić a może i nawet popływać :)
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone