Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

ROVINJ - polecane kwatery

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
cronaturki
zbanowany
Posty: 2196
Dołączył(a): 10.01.2012
ROVINJ - polecane kwatery

Nieprzeczytany postnapisał(a) cronaturki » 21.12.2012 11:10

czesc.

W czasie przyszłorocznych wakacji wybieramy sie ze znajomymi do Rovinj. Ktorą kwaterę mozecie polecic dla dwoch osob lub dla dwoch par?
Bardzo dziekujemy za wszelkie namiary wysłane na email adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

pozdrawiamy

cronaturki
cronaturki
zbanowany
Posty: 2196
Dołączył(a): 10.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) cronaturki » 26.12.2012 15:25

tak wiele osób z PL bywa w Rovinj a nikt kwatery polecić nie chce...

interesujące i chyba typowo polskie :D
iwc1
Croentuzjasta
Posty: 159
Dołączył(a): 18.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwc1 » 29.12.2012 23:34

cronaturki napisał(a):tak wiele osób z PL bywa w Rovinj a nikt kwatery polecić nie chce...

interesujące i chyba typowo polskie :D

Dobry Wieczór.
Ten sam problem miałem w tym roku, szukałem kwatery w Rovinj i jakoś brakowało chętnych by podzielić się swoją wiedzą, a podałem prywatny adres mailowy by nie burzyć zasad na forum.
No i skończyło się na wyjeździe do Kalabrii i Sorrento czego nie żałuję bo było cudownie, ale po dwóch latach we
Włoszech postanowiliśmy wrócić do Chorwacji. No i mamy problem gdzie, bo praktycznie i na północy , w środkowej Dalmacji i południowej Dalmacji byliśmy.... Najwyżej pojedziemy znowu do Pisaka jak nie będzie pomysłu na Rovinj , a może znajdzie się jakiś duszek i poda ciekawy namiar dla dwóch starszych osób?
A mój adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
A przy okazji serdeczne życzenia niezwykłych doznań , pięknych wakacji i powodzenia w Nowym Roku.
Roman
Ostatnio edytowano 30.03.2015 13:03 przez iwc1, łącznie edytowano 1 raz
iwc1
Croentuzjasta
Posty: 159
Dołączył(a): 18.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwc1 » 13.01.2013 00:18

iwc1 napisał(a):
cronaturki napisał(a):tak wiele osób z PL bywa w Rovinj a nikt kwatery polecić nie chce...

interesujące i chyba typowo polskie :D

Dobry Wieczór.
Ten sam problem miałem w tym roku, szukałem kwatery w Rovinj i jakoś brakowało chętnych by podzielić się swoją wiedzą, a podałem prywatny adres mailowy by nie burzyć zasad na forum.
No i skończyło się na wyjeżdzie do Kalabrii i Sorrento czego nie żałuję bo było cudownie, ale po dwóch latach we
Włoszech postanowiliśmy wrócić do Chorwacji. No i mamy problem gdzie, bo praktycznie i na północy , w środkowej Dalmacji i południowej Dalmacji byliśmy.... Najwyżej pojedziemy znowu do Pisaka jak nie będzie pomysłu na Rovinj , a może znajdzie się jakiś duszek i poda ciekawy namiar dla dwóch starszych osób?
A mój adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl.
A przy okazji serdeczne życzenia niezwykłych doznań , pięknych wakacji i powodzenia w Nowym Roku.
Roman


Dzień Dobry.
Z uporem maniaka jeszcze raz pozwolę sobie popytać o ciekawe kwaterki w Rovinj, może być Umag i Porec.
Z góry dziękuję - adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrowienia
Roman
Mirada
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 10.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mirada » 11.05.2013 21:39

No to odświeżę temat, może tym razem będzie odzew :) Też wybieram się do Rovinj i też poszukuję namiarów na kwatery. Plissss! Mój mejl: .....................
A może Iwc1 masz już coś i się podzielisz?
Ostatnio edytowano 12.05.2013 15:35 przez Mirada, łącznie edytowano 1 raz
Mirada
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 10.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mirada » 12.05.2013 15:34

O! super! Dzięki :D
dychy4
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 80
Dołączył(a): 19.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dychy4 » 13.05.2013 10:24

Mirada, iwc1 - poszlo na PW.
Mirada
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 10.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mirada » 13.05.2013 13:45

Dzięki Dychy4, już tam zaglądam.
Szymekz
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 20.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Szymekz » 24.05.2013 14:24

Witam.
Mogę Was prosić o polecenie kwater w Rovinj?
mkr
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkr » 28.05.2013 15:35

Ja również przyłączam się do prośby o polecenie sprawdzonego (najlepiej) apartamentu dla 2 osób w Rovnij, wyjazd w I tygodniu lipca, na ok. 10 dni. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
plakon
Croentuzjasta
Posty: 170
Dołączył(a): 22.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) plakon » 28.05.2013 22:50

W ubiegłym roku byliśmy w 2+2 osoby w apartamencie Nina w Rovinj. Nam jak najbardziej odpowiadało. Adres: ulica Domenico Segalle. W sumie bliżej było do miasta niż na plażę, ale nam to nie przeszkadzało. Bardzo mili właściciele, mieszkanko z pełnym wyposażeniem. Gdyby ktoś chciał namiar przekaże na priv.
mkr
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkr » 29.05.2013 18:38

Poproszę o namiar na ten apartament.
AlicjaZielińska
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 27.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) AlicjaZielińska » 30.05.2013 20:31

Poszukujemy kwatery/apartamentu w Rovinji dla pary w czerwcu.Zależy nam szczególnie na basenie .Dobrze byłoby,gdyby była opcja wyżywienia.Mój e-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
olciap6
Croentuzjasta
Posty: 140
Dołączył(a): 18.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) olciap6 » 12.01.2014 15:53

szukam kawtery dla 8 osób w tamtej okolic z przyzwoitymi warunkami oraz odelgłością do plaży i centrum. Ktoś coś poleci?
GLOBUS69
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 20
Dołączył(a): 21.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) GLOBUS69 » 12.01.2014 17:08

WITAM
Szukam kwatery ISTRIA,blisko morza,4osoby
proszę o przysłanie namiarów na sprawdzone
adresy
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
pozdrawiam
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
ROVINJ - polecane kwatery
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone