Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rovinj czy Mali Losinj?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
lukaszwej
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 30.06.2010
Rovinj czy Mali Losinj?

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukaszwej » 20.08.2013 10:38

29 sierpnia wybieram się do Chorwacji, jedziemy w ciemno i w tym roku padło na północną Chorwację. Myśleliśmy własnie o tych 2 wymienionych miejscowościach... Gdzie lepiej pojechać? Rovinj czy Losinj? Głównie chodzi mi o plaże w tych miejscowościach, raczej będę sobie leżał i kąpał się w Jadranie.. zwiedzanie raczej nie :)
witia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 19.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) witia » 20.08.2013 10:48

Losinj :)
kasiaa2604
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 79
Dołączył(a): 05.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasiaa2604 » 20.08.2013 11:12

Za to ja wczoraj wróciłam z Rovinj i z całego serca mogę polecić to miasto :) Też jesteśmy z narzeczonym nastawieni na leżenie na plaży i tam była ta możliwość :) My mieliśmy ok. 300m do plaży Kuvi. Super miejsce, mało ludzi i przede wszystkim ciepłe morze. A nawet bardzo :) Cały dzień można było przeleżeć :) Tylko proponuję karimaty - czerwona ziemia bardzo brudzi ręczniki ;)
zack
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 325
Dołączył(a): 01.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) zack » 20.08.2013 12:38

Byłem w Mali Losinj w 2012 - polecam (relacja na forum).
W Rovinj nie byłem - ale na pewno też jest super.

Tylko, że Losinj to wyspa... a ja zdecydowanie wole wyspy
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7937
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 20.08.2013 14:46

zack napisał(a):Byłem w Mali Losinj w 2012 - polecam (relacja na forum).
W Rovinj nie byłem - ale na pewno też jest super.

Tylko, że Losinj to wyspa... a ja zdecydowanie wole wyspy

Zack, a gdzie Twoja relacja z tegorocznego pobytu w Povlji??
zack
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 325
Dołączył(a): 01.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) zack » 20.08.2013 14:59

Hej dids,

Powiedzmy, że czekam na okres ochłodzenia, żeby nieco ocieplić atmosferę ;-)
Ania_i_Grześ
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 10
Dołączył(a): 12.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania_i_Grześ » 20.08.2013 15:50

Trudne pytanie. :)
Byliśmy w obu miejscach i były równie wspaniałe.
Rovinj to naszym zdaniem najpiękniejsze miasto na Istrii.
Mali Losinj nie ma tylu miejskich atrakcji ale jeśli bardziej zależy Wam na plażowaniu, to polecamy.
Wszystkie plaże, które odwiedziliśmy były z otoczaków lub skalne, więc woda ma idealną przejrzystość. Jeśli nurkujesz- rewelacja. Nie wiemy czy wybierasz się na kemping czy kwaterę ale jeśli namiot, to polecamy Baldarin, Polianę lub Kovacine.
Pozdrawiamy :papa:
cuciola
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 43
Dołączył(a): 24.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) cuciola » 21.08.2013 17:31

W sobote wrocilam z Mali L. i jesli planujecie plazowanie to polecam. Objechalismy wiekszosc plaz i 2 tyg. szybko nam minely. Polecam zaloczke Zlatna Uvala, przechodzi sie przez kamping cikat. Jesli mozecie zabrac rower to super, sa fajne drozki od jednej zatoczki do drugiej :D
zack
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 325
Dołączył(a): 01.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) zack » 22.08.2013 07:07

cuciola napisał(a):W sobote wrocilam z Mali L. i jesli planujecie plazowanie to polecam. Objechalismy wiekszosc plaz i 2 tyg. szybko nam minely. Polecam zaloczke Zlatna Uvala, przechodzi sie przez kamping cikat. Jesli mozecie zabrac rower to super, sa fajne drozki od jednej zatoczki do drugiej :D


To jest ta z białym piaskiem, taka malutka plaża? Jeśli to ta, to jest to super miejsce na plażowanie
cuciola
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 43
Dołączył(a): 24.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) cuciola » 22.08.2013 13:32

Mowie o tej:
http://www.val-losinj.hr/it/virtualtour ... a_publish/

Wybralismy sie tez tutaj (Plieski): http://www.val-losinj.hr/it/virtualtour ... i_publish/
ale to juz byla wieksza wyprawa, kamienista drozka wdol wsrod gajkow oliwnych, warto bylo!

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone