Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rovinj a życie nocne

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Dariusz Pe
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 23.08.2010
Rovinj a życie nocne

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dariusz Pe » 23.08.2010 22:02

Witam. Z góry przepraszam, jeśli zdublowałem zadane juz tu pytanie, ale z tego co przegladalem w watkach, gdzie pojawilo sie sformułowanie 'rovinj', nie znalazłem tego typu pytania.

Myslimy nad wybraniem sie do Rovinj wlasnie w 2 pary- mlodziez w wieku 21 lat. Nie ukrywam, ze poza pieknymi widokami, ciekawymi rzeczami do zwiedzenia i urzekajaca architektura, zalezy nam tez na tym, by zycie nocne oferowało jesli nie dyskoteki, to chociaz kluby z parkietem i znaczaca iloscia innych mlodych tanczacych ludzi ;)
I tego tez dotyczy pytanie- czy w Rovinj znajduja sie tego typu obiekty? W internecie znalazlem szczatkowe informacje na ten temat i wykluczające sie opinie- na stronie www.rovinj24.com pisza o bogatym zyciu nocnym, ale nie rozszerzaja w zaden sposob tego tematu. W innym miejscu widzialem wzmianke o dyskotekach, ale tego typu informacja nie pojawila sie nigdzie indziej. W opiniach Polakow, ktorzy tam byli znalazłem okreslenie "bogate zycie nocne, mozna sie wyszalec, super!!", a zaraz pod spodem: "nuda, w nocy nic sie nie dzieje".
Tak wiec sami rozumiecie, ze jestem troche skolowany, dlatego tez chcialbym zasiegnac jezyka u ludzi, ktorzy byli w tej miejscowosci i maja na ten temat jakies pojecie :)

Mam swiadomosc, ze Rovinj to nie Zlote Piaski, czy LLoret de Mar, nie oczekuje wiec kurortu z ogromnym zageszczeniem dyskotek na metr2, ale mam tez nadzieje, ze jest gdzie "potupac".

Tak wiec jak to jest? :) Z gory dziekuje za odpowiedzi.
Mirek7441
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 18.08.2010
Rowinj

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mirek7441 » 24.08.2010 13:59

Kolego,
Byliśmy w tym mieście w sierpniu przez tydzień, osobiście nie znalazłem nic co by przypominało dyskotekę, może w jakimś hotelu a życie nocne to handel, handel i handel.
Miasto godne polecenia, ale na totalny wypoczynek
Pozdrawiam
Jacek 46
Globtroter
Posty: 40
Dołączył(a): 28.03.2007
Re: Rowinj

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacek 46 » 24.08.2010 14:12

My jedziemy na 3.09. - mam prośbę o kilka info -kwatera, ile jechałes, co ciekawego do zabaczenia -czego nie ma w przewodnikach - ogólne wrażenia- z góry dzięki -

mój - e-mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Dariusz Pe
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 23.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dariusz Pe » 25.08.2010 17:09

Jesli w ogole tam pojade, to od 14.09, wiec obawiam sie, ze to ja bede musial prosic o jakies info po Twoim wyjezdzie :) Pozdrawiam
dubaj
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 344
Dołączył(a): 01.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) dubaj » 01.08.2011 23:12

Dariusz Pe - i jak było tam we wrześniu w kwestiach "rozrywkowych"?

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone