Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rok 2014 - Trogir i Omiš: Informacje o planach.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty
Rok 2014 - Trogir i Omiš: Informacje o planach.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 11.06.2014 13:56

Witam wszystkich użytkowników portalu cro.pl, na Chorwację jeżdżę od młodego wieku ( liczba przy nicku odpowiada czemu innemu ) i wydaje mi się, że jestem jednym z młodszych użytkowników portalu. Tak mi się wydaje przynajmniej, jednak Chorwację zwiedziłem, więc mogę się też podzielić jakimiś informacjami z Wami :). W tym roku, razem z rodzicami jadę na Chorwację, a dokładniej w okolice Trogiru i Omiš. W Trogirze miałem okazję być już dwa razy, natomiast w Omiš teraz będzie ten drugi raz. Byłem również na wyspach: Hvar, Brać, Korčula, Pag i to by było w sumie tyle, aha i jeszcze na Peljesač.
Tym razem mam pewne plany, co do Chorwacji, otóż chciałbym zrobić relację z tej podróży, rozpoczynając od Czech, aż do Chorwacji, jednakże nie jestem pewien czy mi to wyjdzie, tak jakbym tego chciał. Trzeba próbować, prawda? :-) I później ten materiał trafi tutaj, na mój profil. Chociaż, nie wiem czy czasami nie zrobię filmu: pokazowo-słownego, o co chodzi? Już tłumaczę. W tle pokazuje się obraz z kamery, natomiast ja mówię w tle, co zwiedzałem etc. Ale tak jak pisałem wyżej, zastanowię się jeszcze, jak to zrobić, ponieważ się tym interesuję, zamierzam pisać relacje codziennie, co robiłem i.t.d, a poza tym, zastanawiam się, czy czasem nie założyć bloga na temat mojej podróży do Chorwacji. Z drugiej jednak strony, myślę że jak tutaj dodam relację to już na blogu.
Mam jeszcze trochę czasu, tak więc muszę się nad tym zastanowić, jak to wszystko połączyć, zrobić. Napiszę na temat w następnym poście :-) Jak przemyślę sobie wszystko, to co chcę zrobić.
razpol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3768
Dołączył(a): 24.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) razpol » 11.06.2014 14:11

Niech ten kolejny raz będzie już 'do', a nie 'na'. ;)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 11.06.2014 14:33

No w sumie prawda :-) A będzie Pan chciał zobaczyć moją relację?
razpol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3768
Dołączył(a): 24.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) razpol » 11.06.2014 14:34

Jaki 'Pan'...? ;)

Z przyjemnością zobaczę. :D
pietja10
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 136
Dołączył(a): 16.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) pietja10 » 11.06.2014 14:36

Ja mogę obiecać, że zobaczę, pod warunkiem, że nie będzie ona (relacja) w czasie rzeczywistym, będzie w HD, a Ty jesteś długonoga blondynką :P
pietja10
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 136
Dołączył(a): 16.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) pietja10 » 11.06.2014 14:38

razpol napisał(a):Niech ten kolejny raz będzie już 'do', a nie 'na'. ;)


Się czepiasz, a może on oblężenie planuje?!
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 11.06.2014 14:53

pietja10 napisał(a):Ja mogę obiecać, że zobaczę, pod warunkiem, że nie będzie ona (relacja) w czasie rzeczywistym, będzie w HD, a Ty jesteś długonoga blondynką :P


Chyba (niestety) nie.

M23 napisał(a):...zwiedziłem ... miałem ... Byłem ... chciałbym ... nie jestem pewien ... co zwiedzałem ... pisałem ... co robiłem ...


:wink:



Jakieś zdjęcia by się przydały.


Pozdrawiam
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 11.06.2014 15:06

Będą zdjęcia, film. Tylko muszę pomyśleć nad koncepcją filmową i zdjęciową, jak to wszystko zrobić. Pisałem o tym, powtarzać się nie będę już. Poprawnie to: Do Chorwacji, więc przepraszam.
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 11.06.2014 16:13

M23 napisał(a):Będą zdjęcia, film. Tylko muszę pomyśleć nad koncepcją filmową i zdjęciową, jak to wszystko zrobić. Pisałem o tym, powtarzać się nie będę już. Poprawnie to: Do Chorwacji, więc przepraszam.


Właśnie koncepcja musi m być :wink:
...też poczytam zobaczę jakiś filmik z przyjemnością :wink:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 11.06.2014 20:25

Przemyślę i napiszę posta, jaki mam pomysł na materiał :-)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.06.2014 21:34

Witam,

Postanowiłem, że w tym roku, jadąc do Chorwacji zrobię filmy, z których potem zrobię jeden duży film, bądź też kilka filmów długich, zobaczymy ile tego wszystkiego będzie razem. Poza tym, mam zamiar robić tzw. Vlogi, które zamierzam wrzucać codziennie rano. Dokładniejszy opis tego, co będę robił danego dnia, znajdziecie w poście. Opublikuję go za kilka dni, jak się zastanowię, jak to wszystko ma wyglądać :-) plus oczywiście relacja z wyjazdu :-)

Pozdrawiam.

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Rok 2014 - Trogir i Omiš: Informacje o planach.
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone