Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rogoznica-Zatoglav

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
AtanerTychy
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 10
Dołączył(a): 28.03.2010
Rogoznica-Zatoglav

Nieprzeczytany postnapisał(a) AtanerTychy » 28.03.2010 13:19

W tym roku wybieramy się z rodzinką do Rogoznicy ,zarezerwowałem(przez
Casamundo) kwaterę 5 km dalej w ZATOGLAV 400. Proszę jeśli ktoś tam był o opisanie tego miejsca. Czy to jest wioska?Jakie plaże? Jak tam dojechać od Rogożnicy? Z góry dziękuję. :D
j23
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1004
Dołączył(a): 22.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) j23 » 28.03.2010 13:33

za Stupinem w prawo dziura :D
AtanerTychy
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 10
Dołączył(a): 28.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) AtanerTychy » 28.03.2010 13:55

Dziura? a co to znaczy? nie zależy mi na wrzawie i nocnym imprezowaniu. Może coś konkretniejszego, jeżeli tam byłeś. :lol:
j23
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1004
Dołączył(a): 22.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) j23 » 28.03.2010 19:44

byłem w Stupinie dziura , Zatoglaw leży dalej po drugiej stronie zatoki na przeciw Rogoźni9cy, tam już jest koniec świata wszędzie daleko
AtanerTychy
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 10
Dołączył(a): 28.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) AtanerTychy » 28.03.2010 20:58

Byliśmy dwa lata temu przez dwa tygodnie na wyspie Pag w Potocnicy. Spokojnie można to miejsce nazwać dziurą ,do najbliższego sklepu mieliśmy 15 km. Na miejscu była tylko jedna restauracja w apartamentowcu McAdams.Ale było wspaniale. Nasz apartament ,,wisiał,, nad morzem. Cudo. Bliziutko piaszczysta zatoka(widoczna z balkonu),raj dla dzieci. Co najważniejsze przez pierwszy tydzień (czerwiec) była tylko dla nas. To są zalety dziury. Jeśli jesteś samochodem nie ma problemu poszukać sobie rozrywek i gwaru. Zjeżdziliśmy cały Pag i byliśmy na wszystkich jego plażach,wieczorem jednak z przyjemnością wracaliśmy do swojej zatoczki i ciszy. :D
Mgielka7
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 30.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mgielka7 » 31.03.2010 15:38

AtanerTychy napisał(a):Byliśmy dwa lata temu przez dwa tygodnie na wyspie Pag w Potocnicy. Spokojnie można to miejsce nazwać dziurą ,do najbliższego sklepu mieliśmy 15 km. Na miejscu była tylko jedna restauracja w apartamentowcu McAdams.Ale było wspaniale. Nasz apartament ,,wisiał,, nad morzem. Cudo. Bliziutko piaszczysta zatoka(widoczna z balkonu),raj dla dzieci. Co najważniejsze przez pierwszy tydzień (czerwiec) była tylko dla nas. To są zalety dziury. Jeśli jesteś samochodem nie ma problemu poszukać sobie rozrywek i gwaru. Zjeżdziliśmy cały Pag i byliśmy na wszystkich jego plażach,wieczorem jednak z przyjemnością wracaliśmy do swojej zatoczki i ciszy. :D


Cxzy mogłabym prosić na jakieś namiary apartament? Również zamierzamy wybrać się z dziecmi na Pag, ze względu na piaszczysta plaze i szukamy jakiegos sprawdzonego apartamentu blisko morza.
Pozdrawiam
AtanerTychy
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 10
Dołączył(a): 28.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) AtanerTychy » 31.03.2010 20:59

Proszę podać adres e maila wyślę Pani namiary i zdjęcia.
Mgielka7
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 30.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mgielka7 » 31.03.2010 21:16

podaje e-mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam i z góry dziękuję :)
mors6
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 30.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mors6 » 31.03.2010 22:04

Jeżdze tuz obok do Razajna (8 lat) . Dla mnie bomba ale to faktycznie koniec świata i zapadła dziura. Czegoś takiego szukam.
lukas774
Croentuzjasta
Posty: 123
Dołączył(a): 04.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukas774 » 07.04.2010 19:29

Ja z kolei jadę w tym roku do Kanicy czyli koło Razanj i mam mors6 do ciebie pytanie. Jest w okolicy jakiś sklep spożywczy czy trzeba jechać do samej Rogoznicy
AtanerTychy
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 10
Dołączył(a): 28.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) AtanerTychy » 07.04.2010 20:48

Z tego co wyczytaliśmy na forum w tych rejonach jezdzi obwozny sklepik z podstawowymi artykułami(nie wiem czy jest browarek :lol:) .Po większe zakupy trzeba jednak skoczyć do Rogożnicy.
szakal36
Croentuzjasta
Posty: 212
Dołączył(a): 23.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) szakal36 » 07.04.2010 20:56

W tym roku jadę po raz drugi do Rogoznica - Lozica. Rzeczywiście jest tam jeden jedyny sklepik. Za to jaka cisza i spokój. Za to nie zapłacisz Master Card. Jeśli chodzi o atrakcje, to wieczorem siadamy w samochód i jeździmy do okolicznych miejscowości. Zależy kto co lubi. Ja na wczasach wolę spokój i ciszę, dlatego nie chciałbym mieszkać w centrum atrakcyjnej turystycznie miejscowości.
AtanerTychy
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 10
Dołączył(a): 28.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) AtanerTychy » 07.04.2010 21:09

Masz rację myślę że właśnie po ciszę i spokój jedzie się tak daleko. Nie wyobrażam sobie pokonać 1300 km i trafić do centrum rozrywki. Gdybyśmy wieczorem z mężem zabalowali to rano wiadomo,,słoneczko zabija,,.
Jak tu iść na plażę? Szkoda urokliwej Chorwacji. 8)
AtanerTychy
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 10
Dołączył(a): 28.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) AtanerTychy » 07.04.2010 21:12

Mam jeszcze prośbę do szakala36. Proszę napisać coś o plażach w okolicy. Na którą warto pojechać?
MWN
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1996
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MWN » 07.04.2010 21:15

Proszę również o namiary marek (at) csg.com.pl
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone