Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rogoznica

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kasiabes
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 02.12.2015
Rogoznica

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasiabes » 18.01.2016 01:16

Witam,
wybieram się do rogoznicy na początku lipca z 2 dzieci i chcę zarezerwować apartament w okolicy plaży z łagodnym zejściem do morza.
mam na oku następujące lokalizacje:
1) Put Starog Sela
2) Čeline
3) Zečevo Rogozničko
proszę o pomoc - info o plażach w ww. lokalizacjach.
Pozdrawiam.
Kasia
kasiabes
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 02.12.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasiabes » 20.01.2016 00:08

dzięki za maile, ale jako, że jestem nowym użytkownikiem, to nie mogę odpowiadać na prywatną korespondencję....
cały czas zastanawiam się na co się zdecydować w Rogoznicy, w sumie to waham się między Čeline a Zečevem - gdzie jest bardziej urokliwie? przede wszystkim jednak, gdzie są lepsze plaże (niezbyt ciasne, z łagodnym zejściem do wody, tak by dzieci mogły się swobodnie pluskać)
a może jednak szukać czegoś w samej Rogoznicy?
dziś natknęłam się jeszcze na zdjęcia z miejscowości Lokva Rogoznica k. Omisu i bardzo mi się spodobały...Sama już nie wiem na co się decydować.
Bardzo proszę o pomoc i opinie!!!!!
Użytkownik usunięty
Wakacje 2016 w Rogoznicy

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.03.2016 14:46

witam wszystkich
Wybieramy się w lipcu (dwie rodziny 4 osobowe) do Rogoznicy
Mam pytanie, czy ktoś może nam polecić jakąś fajną kwaterę na ulicy Zacevarskiej ?
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 09.06.2016 20:00

Czy ktoś z bywalców Rogoźnicy zawitał kiedyś w to miejsce?

https://rogoznica.live/item/lavender-labyrinth/
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 09.06.2016 20:12

To chyba jakaś nowość bo z 2011 r. to ja nie pamiętam, żeby to było... Lawenda też jakąś taka nieduża....
Patrzę na google earth (zdjęcia z 2016) i jest na wysepce... To czekamy na fotki w relacji... wybrałaś te okolice?
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 09.06.2016 20:40

piekara114 napisał(a):... wybrałaś te okolice?

Nie, tak tylko z ciekawości pytam, bo przez przypadek się natknęłam. Spacerowałam tam ostatnio 10 lat temu i też nie pamiętam takiego labiryntu.
czoper
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 3
Dołączył(a): 08.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) czoper » 14.06.2016 14:38

Witam.
Czy w mieście znajdują się jakieś atrakcje dla dzieciaków.Chodzi o to,że jezdzimy do Cro z trójką dzieciaków w wieku 4,10i13lat.I zawsze staramy się aby oprócz plaż były jeszcze jakieś inne atrakcje,gdzie póznym popołudniem można udać się spacerkiem,zaliczyć jakieś atrakcje i zjeść kolację w drodze powrotnej.Chodzi mi o jakieś place zabaw,karuzele,zjeżdżalnie itp,itd.
jaachu
Odkrywca
Posty: 68
Dołączył(a): 01.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) jaachu » 14.06.2016 14:53

Przed marina były dmuchane zabawki i trampoliny dla dzieciaków
czoper
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 3
Dołączył(a): 08.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) czoper » 14.06.2016 15:21

Dzięki za info,do tej pory byliśmy min.w Pagu,Trogirze czy Krk i tam było zawsze mnóstwo atrakcji dla maluchów jak i ,,starszaków,,więc teraz chciałbym znalezć coś podobnego.Celujemy w rejon tak-między Biograd Na Moru a Trogir,więc jeszcze na 100% nie wiem,ale wstępnie tak myślę,że może wylądujemy właśnie w Rogoznicy.A może ktoś poleci inną miejscowość w tym rejonie, porównywalną do w/w przeze mnie miejscowości?
jaachu
Odkrywca
Posty: 68
Dołączył(a): 01.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) jaachu » 14.06.2016 17:05

Na plaży były jeszcze rowery wodne ze zjeżdżalnią. Jak chcesz to poczytaj moja relację z Rogoznicy z tamtych wakacji, dużo zdjęć więc coś jeszcze może się w oczy Ci rzuci.
krisss81
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 17.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) krisss81 » 28.06.2016 12:42

Do rogoźnicy polecam,byłęm tam z żoną i z dzieckiem i bardzo fajnie było. Plaże żwirkowe ,małe ale bez tłoku :D Blisko Zadar ,wodospady krk . Promenada i duży port z fajnymi jachtami :) Polecam. :papa:
Grendel72
Odkrywca
Posty: 104
Dołączył(a): 22.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grendel72 » 04.07.2016 13:02

Witam,
niestety jeszcze dobry miesiąc zanim pojawimy się całą rodziną w Rogoznicy :cry:
Pytanie mam jednak już teraz - czy jest tam jakiś oddział banku czy tylko dwa kantory o których gdzieś tutaj czytałem?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.07.2016 18:45

Jest bank i kilka kantorów...bez obaw...
papse
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 736
Dołączył(a): 11.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) papse » 04.07.2016 18:59

Mikromir napisał(a):Czy ktoś z bywalców Rogoźnicy zawitał kiedyś w to miejsce?

https://rogoznica.live/item/lavender-labyrinth/


Dwa lata temu niestety nie byłem ani w lawendowym labiryncie ani w smoczym oku :(
ale dzięki Tobie już wiem gdzie pójdę na spacer za 6 dni :D :papa:
Grendel72
Odkrywca
Posty: 104
Dołączył(a): 22.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grendel72 » 09.07.2016 11:44

alechandro napisał(a):Jest bank i kilka kantorów...bez obaw...


Dzięki alechandro za szybką odpowiedź :) , zobaczymy czy i tam jest tak jak dotąd obserwowałem, że kurs w banku zawsze ciut lepszy niż w kantorach.
Czy gdybym chciał się wybrać autem na plażę na wyspę i wykąpać się po jej drugiej stronie - czyli nie tej od strony mariny - to czy znajdę tam parking np. w lesie gdzieś przy drodze i czy plaże tam są zachęcające ?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone