Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rogoznica

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
voite
Croentuzjasta
Posty: 153
Dołączył(a): 20.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) voite » 12.06.2014 10:06

Ja korzystałem w zeszłym roku z plaż Sepurine, Lozica i przy Marinie Frappa. Zdecydowanie dla dzieci najlepsza przy Marinie, drobne kamyki i łagodne zejście, ale zaraz przy ulicy i cienia brak. Na Sepurine też zejście ok, fajny klimat, ale też bez cienia :) Cień to gdzieś pod drzewkami na Lozicy by się znalazł, miejsce fajne, ale chyba wg mnie najmniej atrakcyjne dla dzieci.
tomekkasztelan
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 01.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomekkasztelan » 12.06.2014 19:47

OK, jestem mądrzejszy o masę informacji, ale cuś z apartamentami ciężko na wyszukiwarkach znaleźć. Szukam coś z 2 sypialniami w Rogoznicy lub Rażanju. Będę bardzo wdzięczny za namiary:-)

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Z góry dziękuję!!

P.S. Biorę swoą lustrzankę, zrobię fotorelację, bo aż przyjemnie się czyta i wspomina poprzednie wypady do Cro.
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 12.06.2014 19:52

tomekkasztelan napisał(a):cuś z apartamentami ciężko na wyszukiwarkach znaleźć

Bo poszukiwania to się robi z pół roku wcześniej, a nie wtedy, jak już wszytko jest zajęte ;)
melania80
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 09.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) melania80 » 12.06.2014 22:10

Czyli już za późno na poszukiwania na wyjazd w lipcu?
Czy właścicele apartamentów w ogóle odpowiadają na maile? Wczoraj wysłałam kilka zapytań i zero odezwu ...
voite
Croentuzjasta
Posty: 153
Dołączył(a): 20.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) voite » 13.06.2014 06:20

Za późno może nie, ale na pewno te fajniejsze kwatery już pozajmowane i trzeba się więcej natrudzić i mieć troszkę szczęścia by coś utrafić. A jaki masz termin tego wyjazdu?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 13.06.2014 06:33

melania80 napisał(a):Czyli już za późno na poszukiwania na wyjazd w lipcu?
Czy właścicele apartamentów w ogóle odpowiadają na maile? Wczoraj wysłałam kilka zapytań i zero odezwu ...

Kiedyś odpowiadali na każdego maila...odkąd ojro całkiem uderzyło im do głowy to nie zawracają sobie gitary mailami w przypadku kiedy maja już full...kiedyś Chorwaci byli inni ale od jakiegoś czasu myślenie jest inne - nie Ty to następny przyjedzie...co do tego nie ma wątpliwości...Chorwaci teraz a 10 lat temu to dwa różne światy...
voite
Croentuzjasta
Posty: 153
Dołączył(a): 20.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) voite » 13.06.2014 07:06

alechandro napisał(a):
melania80 napisał(a):Czyli już za późno na poszukiwania na wyjazd w lipcu?
Czy właścicele apartamentów w ogóle odpowiadają na maile? Wczoraj wysłałam kilka zapytań i zero odezwu ...

Kiedyś odpowiadali na każdego maila...odkąd ojro całkiem uderzyło im do głowy to nie zawracają sobie gitary mailami w przypadku kiedy maja już full...kiedyś Chorwaci byli inni ale od jakiegoś czasu myślenie jest inne - nie Ty to następny przyjedzie...co do tego nie ma wątpliwości...Chorwaci teraz a 10 lat temu to dwa różne światy...


alechandro dokładnie tak mi wczoraj gość w mailu odpisał, próbowałem coś potargować się z ceną to dostałem odpowiedź "że to dobra cena i jak ja nie wezmę to weźmie ktoś inny"
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 13.06.2014 07:19

voite napisał(a):to dobra cena i jak ja nie wezmę to weźmie ktoś inny

To już nie wina Chorwatów, że znajdują chętnych do płacenia :)
W końcu po to inwestują, żeby zarabiać, a nie, żeby robić komuś przyjemność.
voite
Croentuzjasta
Posty: 153
Dołączył(a): 20.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) voite » 13.06.2014 07:31

weldon napisał(a):To już nie wina Chorwatów, że znajdują chętnych do płacenia :)
W końcu po to inwestują, żeby zarabiać, a nie, żeby robić komuś przyjemność.


Odpowiem cytatem kolegi :D bo o to głównie mi chodziło.

alechandro napisał(a):Kiedyś odpowiadali na każdego maila...odkąd ojro całkiem uderzyło im do głowy to nie zawracają sobie gitary mailami w przypadku kiedy maja już full...kiedyś Chorwaci byli inni ale od jakiegoś czasu myślenie jest inne - nie Ty to następny przyjedzie ...co do tego nie ma wątpliwości...Chorwaci teraz a 10 lat temu to dwa różne światy...
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 13.06.2014 07:38

weldon napisał(a):W końcu po to inwestują, żeby zarabiać, a nie, żeby robić komuś przyjemność.

Zawsze inwestowali ale byli mili, uśmiechnięci i elastyczni kiedyś...teraz różnie z tym bywa i nie ma znaczenia czy jesteś Polakiem, Włochem czy Niemcem...jesteś po prostu ojro :!:
Ostatnio edytowano 13.06.2014 07:54 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
rafalisko30
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1368
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafalisko30 » 13.06.2014 07:47

alechandro napisał(a):
weldon napisał(a):W końcu po to inwestują, żeby zarabiać, a nie, żeby robić komuś przyjemność.
[/color]

Zawsze inwestowali ale byli mili, uśmiechnięci i elastyczni kiedyś...teraz różnie z tym bywa i nie ma znaczenia czy jesteś Polakiem, Włochem czy Niemcem...jesteś po prostu ojro :!:

No cóż, jest nawet takie przysłowie, że... ojro rządzi światem :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 13.06.2014 08:00

Chorwaci zawsze bardziej kochali ojro niż turystów i trudno im się dziwić :)
Szanujmy się nawzajem. Oczywiście wypada odpowiadać na @,ale z drugiej strony nie oczekujmy w szczycie sezonu super cen i apartamentów.Targować można się poł roku wcześniej :hut:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 13.06.2014 08:06

A jeździłeś do Chorwacji 10-11 lat temu ? W 2002/2003 roku nie obserwowałem tego zjawiska a przynajmniej nie na taka skalę...
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 13.06.2014 08:25

Tak,jeżdżę od 10 lat 8)
Wracając do tematu plaże Lozica i Sepurine także są odpowiednie dla dzieci,a w miasteczku kursuje wesoła ciuchcia od starówki do mariny i z powrotem.Jest to duża atrakcjia dla dzieciaków :hut:
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 13.06.2014 17:57

alechandro napisał(a):...jesteś po prostu ojro

Tak, ja sobie zdaję z tego sprawę, ale to właśnie, przede wszystkim, wina turystów.

Chorwaci, po prostu, dostosowali się.
Jak się karta odwinie, to znów zaczną odpowiadać na maile, spuszczać ceny i uśmiechać.
Póki co ich klienci tego nie potrzebują.

croktoś napisał(a):plaże Lozica i Sepurine także są odpowiednie dla dzieci

A broń cię Boże zabrać małe dzieciaki na Lozice :roll: Betonowe podesty i przepiękne, sterczące biało czarne skały.

Dla dzieci to wyspa, zatoka koło Mariny, Superine i, daleko, ale warto, plaża za Mariną, na półwyspie. Tam, oprócz łagodnego wejścia do wody i niedużej ilości skał, a których można się poopalać lub poskakać (to rozrywka dla dzieci), jest ładny lasek, gdzie jest cień.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone