Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rogoznica

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
szawli
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 29.03.2018
Rogoznica

Nieprzeczytany postnapisał(a) szawli » 05.04.2018 22:21

Witam.
Szukam apartamentu Rogoźnica lub Primosten, dwa pokoje, jeden z małżeńskim łóżkiem plus salon dla rodziny 2+2.
Blisko plaży pod kątem dzieci. Koniecznie widok na morze.
Jeśli ktoś coś, poproszę na : adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Bouncee
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 24.04.2018
Nocleg w Rogoznicy dla 9 osób.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bouncee » 24.04.2018 20:36

Witam forumowiczów,
Poszukuje domu, apartamentu lub apartamentów dla 9 osób w sierpniu, pomiędzy 22, a 30/31. Nie zależy mi, żeby to był jeden apartament, mogą być dwa nad sobą. W Rogoznicy byłem parę razy, dlatego zależałoby mi, aby to było w miarę blisko tego mostu, którym można przejść na wyspę. Chciałbym, aby apartament był w pobliżu plaży – Miline, bo wtedy przynajmniej mam blisko do tego "centrum". Jeśli ktoś miałby namiary na takie apartamenty, bardzo bym prosił o kontakt. Mam nadzieję, że w miarę opisałem swoje wymagania, heh.

Pozdrawiam!
babadżaga
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 24.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) babadżaga » 25.04.2018 16:21

Odnośnie poniższej lokalizacji otrzymałm info od właściciela:
Od plaży Sepurina dzieli apartament około 10 minut spacerem.
Podejście do apartamentu jest łagodne.
Od centrum dzieli apartament około 10 minut spacerem.
Z tego co pisaliście jet to raczej bardzo mało prawdopodobne...

rog..png
Ostatnio edytowano 05.05.2018 07:56 przez babadżaga, łącznie edytowano 1 raz
bezrobotny500
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 189
Dołączył(a): 25.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) bezrobotny500 » 25.04.2018 16:25

babadżaga napisał(a):Witam,
Będę wdzięczna za info czy poniższa lokalizacja jest ok dla rodziny z dziećmi (10 i 1).

rog..png


Szukaj bliżej tych dużych niebieskich plam ;)
babadżaga
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 24.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) babadżaga » 25.04.2018 16:47

bezrobotny500 napisał(a):
babadżaga napisał(a):Witam,
Będę wdzięczna za info czy poniższa lokalizacja jest ok dla rodziny z dziećmi (10 i 1).

rog..png


Szukaj bliżej tych dużych niebieskich plam ;)


Dzięki. rozumiem, że to spory kawałek od plaży dla dzieci?
Którą stronę polecasz tj. bardziej na wschód, południe czy zachód?
$iwy
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 19.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) $iwy » 25.04.2018 19:47

Będziesz miał dość po pierwszym dniu ;) byłem rok temu w Rogoźnicy, i poszukałbym czegoś na południe lub zachód jak najbliżej wody.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 25.04.2018 20:51

babadżaga napisał(a):Dzięki. rozumiem, że to spory kawałek od plaży dla dzieci?
Którą stronę polecasz tj. bardziej na wschód, południe czy zachód?

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
rogoznica-t42970-30.html
etc.
babadżaga
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 24.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) babadżaga » 25.04.2018 23:19

dziękuję za sugestie
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2915
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 26.04.2018 09:32

Przejeżdżałem tym punktem z 10x za każdym wyjeżdżając z Rogoźnicy.
30 minut spacerem do najbliższej plaży - chyba nie o to chodzi w urlopie.
Chyba, że rzut beretem na plażę z hotelu Perla ale podejrzewam, że mogą Was pogonić :)
babadżaga
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 24.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) babadżaga » 26.04.2018 09:50

Dzięki. Właśnie takiej info potrzebowałam. Szukam dalej miejscówki 2+2 (1 i 10 lat) z pralką i bliżej niebieskich plam :)
Byłoby super jeśli możecie coś polecić.
toomas
Cromaniak
Posty: 690
Dołączył(a): 03.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) toomas » 26.04.2018 13:35

babadżaga napisał(a):Dzięki. Właśnie takiej info potrzebowałam. Szukam dalej miejscówki 2+2 (1 i 10 lat) z pralką i bliżej niebieskich plam :)
Byłoby super jeśli możecie coś polecić.


Kiedyś nad tym się zastanawiałem. Miał być remont przed obecnym sezonem. zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Są tam 2 apartamenty A5 i A4. Pralka nie wiem czy jest ale miejscówka bardzo fajna.
mchrob
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1902
Dołączył(a): 06.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) mchrob » 26.04.2018 13:58

W 2015 mieszkaliśmy tutaj zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link. Jesteśmy rodziną 2+2

Bardzo blisko do plaż Lozica i Sepurine trochę dalej do centrum ale spacerki nam nie zaszkodziły. Jedyna wada to widok z niektórych okien bo po drugiej stronie stała rozpoczęta budowa jakiegoś apartmana, może już go dokończyli ale wyglądał trochę na porzucony ;)
babadżaga
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 24.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) babadżaga » 27.04.2018 09:22

Dzięki wielkie:) Kontaktowałam się z właścicielami i niestety terminy zajęte :(
Szukam dalej.
toomas
Cromaniak
Posty: 690
Dołączył(a): 03.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) toomas » 27.04.2018 13:08

babadżaga napisał(a):Dzięki wielkie:) Kontaktowałam się z właścicielami i niestety terminy zajęte :(
Szukam dalej.


Generalnie teraz to już trochę późno na dobre miejscówki :) Ja rezerwowałem w grudniu i już wtedy było dużo pozajmowanych miejsc.

A z fajnych miejsc to polecę Ci jeszcze Zaboric zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link Może nie jest tanio ale z doświadczenia mogę powiedzieć, że warto. Z dziećmi bardzo fajne miejsce.
babadżaga
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 24.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) babadżaga » 27.04.2018 17:11

Miejsce rzeczywiście świetne. Szukamy jednak w Rogoźnicy :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Rogoznica - strona 39
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone