Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rogoznica

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Orka11
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 03.12.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Orka11 » 28.12.2017 18:59

piekara114 napisał(a):Pierwszy post i już żądania, może choć jakieś miłe przywitanie.... Alechandro ma rację....
Przejrzyj ten wątek i kilka linków będziesz miał, w tym z kwaterami. Wakacje szyte na miarę wymagają trochę wysiłku.

W którym miejscu mojego posta są te żądania o których piszesz?
Jest tam jedynie grzeczna prośba.
A to chyba zasadnicza różnica!!!
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 28.12.2017 19:15

Nic od siebie, a wszystko chcesz mieć od razu podane na tacy...to tak nie działa, to właśnie to żądanie....wysil się i zrób choć to co Ci napisałam....
Orka11
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 03.12.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Orka11 » 28.12.2017 19:27

piekara114 napisał(a):Nic od siebie, a wszystko chcesz mieć od razu podane na tacy...to tak nie działa, to właśnie to żądanie....wysil się i zrób choć to co Ci napisałam....

A jak to działa. Forum jest po to aby sobie pomagać. Gdyby ktoś na jakimkolwiek forum poprosił o pomoc a ja mógłbym mu w tym jego problemie pomóc to po prostu bym to zrobił.
Ale niektórzy muszą wymyślać sto bzdurnych powodów żeby tylko nie pomóc ( bo to bo tamto ).
Żal czytać niektóre wypowiedzi.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.12.2017 20:27

Na każdym forum jest też prawdopodobnie wątek służący do przywitania się więc koleżanka dobrze Tobie napisała. Wystarczyłoby abyś cofnął kilka stron a miałbyś wedle życzenia podane linki na tacy ale Tobie nawet tego się nie chce zrobić. Tracisz czas na pitolenie o moralności a w tym czasie mógłbyś już trochę tego forum przewertować z wymiernymi korzyściami...
Bezinteresowna pomoc ? Cóż, często pomagam takim jak Ty bezinteresownie, piszą do mnie takie osoby na mail a kiedy pomogę to już ich nie ma. Ani be, ani me, ani pocałuj mnie w doopę a wystarczyłoby zwykłe dziękuję.
Kiedyś napisał kolega czy mógłbym się z nim spotkać tu i tu, zapytałem po co a on na to, że chciałby prosić o pomoc ale też chciałby odwdzięczyć się browarkiem. Kolega z mojego miasta co prawda ale gest miał, innym ciężko odpisać zwykłe słowo dziękuję...niby nie można wszystkich mierzyć jedną miarą ale dziwnym trafem zdarzyło mi się to cztery razy...tutaj nikt nigdy niczego nie otrzymał na tacy, są wątki w których i tak jest wiele napisane, również w tym ale Ty wolisz o moralności cisnąć.
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 28.12.2017 20:30

Orka11 napisał(a):
piekara114 napisał(a):Nic od siebie, a wszystko chcesz mieć od razu podane na tacy...to tak nie działa, to właśnie to żądanie....wysil się i zrób choć to co Ci napisałam....

A jak to działa. Forum jest po to aby sobie pomagać. Gdyby ktoś na jakimkolwiek forum poprosił o pomoc a ja mógłbym mu w tym jego problemie pomóc to po prostu bym to zrobił.
Ale niektórzy muszą wymyślać sto bzdurnych powodów żeby tylko nie pomóc ( bo to bo tamto ).
Żal czytać niektóre wypowiedzi.

Proszę Pana, nie takim tonem...akurat w kwestii piekary114 (imię zbyteczne dla takich gości jak On) ale i zapewne większości cromaniaków "pana" bezpodstawne oskarżenia odnośnie tego by nie pomóc powinny dyskredytować takich "cwaniaków" jak pan! Mam nieodparte wrażenie ( a dziś wielkie po kilku dobrych piwach:) ), że coraz więcej tu pijawek a tym samym w cro. Przyznam szczerze, że od dłuższego czasu mniej podaje info o moich miejscówkach jak i samej cro na forach i w necie bo niestety ku dobremu to nie prowadzi:(.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 28.12.2017 20:38

Orka11 napisał(a):A jak to działa. Forum jest po to aby sobie pomagać. Gdyby ktoś na jakimkolwiek forum poprosił o pomoc a ja mógłbym mu w tym jego problemie pomóc to po prostu bym to zrobił.
Forum jest to pomocy, a nie do podania wszystkiego na tacy... A tu się Twoje lenistwo kłania....
Znalazłeś wątek dedykowany Rogoznicy, ale już Ci się nie chciało go przeczytać, bo gdyś to zrobił to znalazłbyś stronę do noclegów w tej miejscówce i kilka jeszcze ciekawych informacji....

Jak widzisz większość ma podobną opinię o Tobie jak ja... jesteś leniwy i nawet wysilić Ci się nie chce....
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 28.12.2017 20:40

Orka11 napisał(a):Cześć .
W lipcu wraz z rodzinką mamy zamiar wybrać się do rogoznicy.
Potrzebuje namiary na jakieś fajne kwatery ( dokładnie to potrzebujemy 4 kwatery 2+2 oraz 1 kwaterę 2+0 ).
Jeśli by ktoś miał namiary na jakieś fajne kwatery i był tak miły ażeby mi takowe polecić to proszę o kontakt :
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Dziękuje i pozdrawiam Grzegorz.

Widziałeś pierwszy post na stronie 36 napisany przez alechandro :?:
Jest w nim link do polecanej kwatery.

Dodatkowo można przejrzeć Bank Kwater >>> dalmacja-srodkowa-od-primostenu-do-gradaca-t39894.html#p1119806
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 28.12.2017 22:20

Janusz Bajcer napisał(a):
Orka11 napisał(a):Cześć .
W lipcu wraz z rodzinką mamy zamiar wybrać się do rogoznicy.
Potrzebuje namiary na jakieś fajne kwatery ( dokładnie to potrzebujemy 4 kwatery 2+2 oraz 1 kwaterę 2+0 ).
Jeśli by ktoś miał namiary na jakieś fajne kwatery i był tak miły ażeby mi takowe polecić to proszę o kontakt :
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Dziękuje i pozdrawiam Grzegorz.

Widziałeś pierwszy post na stronie 36 napisany przez alechandro :?:
Jest w nim link do polecanej kwatery.

Dodatkowo można przejrzeć Bank Kwater >>> dalmacja-srodkowa-od-primostenu-do-gradaca-t39894.html#p1119806


janusz sorrki ale szkoda Twojej produkcji...
Orka11
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 03.12.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Orka11 » 29.12.2017 08:27

Tym co starali się pomóc bardzo dziękuje. Reszcie życzę mniej jadu w życiu a więcej życzliwości.
Pozdrawiam.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.12.2017 12:54

Orka11 napisał(a):Tym co starali się pomóc bardzo dziękuje.
Pozdrawiam.

Gdyby apartament Ruzmarin był za bardzo luksusowy (bo jest) - można szukać w Rogoźnicy i okolicy innych apartamentów.

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Jakie pasują lokalizacyjnie i cenowo - wybór należy do Ciebie.
Orka11
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 03.12.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Orka11 » 29.12.2017 14:40

Janusz Bajcer napisał(a):
Orka11 napisał(a):Tym co starali się pomóc bardzo dziękuje.
Pozdrawiam.

Gdyby apartament Ruzmarin był za bardzo luksusowy (bo jest) - można szukać w Rogoźnicy i okolicy innych apartamentów.

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Jakie pasują lokalizacyjnie i cenowo - wybór należy do Ciebie.

Panie Januszu bardzo dziękuje za pomoc.
Ta stronka którą pan podał bardzo fajna.
Myślę , że będzie bardzo pomocna.
Jeszcze raz dzięki . Pozdrawiam Grzegorz.
rafknives
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 13.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafknives » 02.01.2018 13:05

Trochę już poczytałem ale może uda się trochę na skróty, jeżeli stali bywalcy mają rozeznanie.
Poprzednie wakacje spędziłem z rodziną w Vodicach, bardzo udany wyjazd. Jako, że bakcyl Chorwacji złapany, to chcemy więcej, ale już nie w tym samym miejscu i tak jakoś intuicyjnie palcem po mapie, padło na próbę z Rogoznicą (ewentualnie inna miejscowość na tej wysokości Chorwacji - może jakaś większa miejscowość pokroju Vodic?).

Szukamy ciekawego apartamentu (dla dwóch rodzin) w stosunkowo niedużej odległości od morza (na pokładzie 4 dzieci - chłopaki w wieku od 10 do 15 lat) w terminie od 23 czerwca do ustalenia (min 10 dni). Macie jakieś sprawdzone miejsce dla Dwóch rodzin w konfiguracji 2+2
Z góry serdecznie dziękuję za pomoc. W razie "w" e-mail rafknives (at) gmail.com
Iwona07
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 03.01.2018
Kwatery Środkowa Dalmacja- POSZUKUJĘ

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona07 » 04.01.2018 12:12

Poszukuję apartamentu dla 4 osób (2 dorosłe + 2 15 latków dziewczynka i chłopiec ) w terminie od 13 sierpnia do 25 sierpnia. W 1-szej linii brzegowej .(Zacevo,Rażnaj, Żaborić, Stupine Celine). Oczywiście jak najtaniej.
Z góry dziękuję
Slavko1974
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 870
Dołączył(a): 17.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slavko1974 » 05.01.2018 14:30

rafknives napisał(a): padło na próbę z Rogoznicą (ewentualnie inna miejscowość na tej wysokości Chorwacji - może jakaś większa miejscowość pokroju Vodic?).


W tym rejonie to jeszcze Primosten, jakieś 10 km powyżej Rogoznicy, ewentualnie w druga stronę ok 30 km jest Trogir, ale w samym Trogirze jest kiepsko z plażami, trzeba wjechać na zatłoczone Ciovo albo szukać w małych miejscowościach graniczących z Trogirem (ale szału nie ma).
Rogoznica to najlepszy wybór.
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2915
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 05.01.2018 15:29

Byłem w Rogoźnicy 2 lata temu i pod względem plaż zada nie urywa.
Fajne życie wieczorkiem na głównym ryneczku.
Jeżeli plaże w tym rejonie to polecam Primošten. Poza tym same miasteczko w wyspowej części jakby bardziej "chorwackie".
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Rogoznica - strona 37
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone