Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rogoznica

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Misia28
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 04.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Misia28 » 19.07.2017 19:56

Cromaniak66 napisał(a):
Misia28 napisał(a):Apartmani "Šola" (Info o apartamentach na Facebooku :)Rogoznica-Zecevo. Baaaardzo polecamy pod każdym względem, cudowni gospodarze, widok z tarasu-nieziemski, cisza, spokój, bardzo czysto i rakija na miejscu :)


Potwierdzam, za 2 tygodnie napiję się u nich tej rakiji :D .Pozdrawiam


To zazdroszczę :) my tym razem na Pag jedziemy i tam będziemy poszukiwać dobrej rakiji :) pozdrawiam również i Vinka gorąco pozdrów od tych co mieli połamanego syna i popsute auto :D
Cromaniak66
Croentuzjasta
Posty: 221
Dołączył(a): 01.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cromaniak66 » 19.07.2017 20:09

Misia28 napisał(a):
Cromaniak66 napisał(a):
Misia28 napisał(a):Apartmani "Šola" (Info o apartamentach na Facebooku :)Rogoznica-Zecevo. Baaaardzo polecamy pod każdym względem, cudowni gospodarze, widok z tarasu-nieziemski, cisza, spokój, bardzo czysto i rakija na miejscu :)


Potwierdzam, za 2 tygodnie napiję się u nich tej rakiji :D .Pozdrawiam


To zazdroszczę :) my tym razem na Pag jedziemy i tam będziemy poszukiwać dobrej rakiji :) pozdrawiam również i Vinka gorąco pozdrów od tych co mieli połamanego syna i popsute auto :D



Aaa już Was kojarzę :D . Vinka i jego żonę oczywiście pozdrowię . Pozdrowienia dla Was :D :papa:
rafalisko30
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1368
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafalisko30 » 19.07.2017 20:50

Misia28 napisał(a):To może tutaj, Micija Apartmani ul.Put Sepurine 2 Rogoznica,też byliśmy i było super, gościnny i pomocny gospodarz, bardzo blisko pięknej plaży)


Nie znam apartamentu, ale piękna plaża została troszeczkę "skomercjalizowana", 4 lata temu było tam przyjemnie, w tym roku odwiedziłem raz i więcej nie wrócę.
sloneczko
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 299
Dołączył(a): 25.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) sloneczko » 30.07.2017 10:47

Witam
Mam namiar na wolny termin 15.08 do 30.08 w miejscowosci Rogoznica apartament dla 4 osob.Jak jesteś zainteresowany napisz e-mail :papa: :papa:
nycek1
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 14.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) nycek1 » 30.07.2017 17:01

sloneczko napisał(a):Witam
Mam namiar na wolny termin 15.08 do 30.08 w miejscowosci Rogoznica apartament dla 4 osob.Jak jesteś zainteresowany napisz e-mail :papa: :papa:


Witam, Czy ta oferta jest aktualna, jeżeli tak to proszę o więcej informacji. Cena, nazwa, jak daleko od plaży.
Poszukuję kwatery dla czterech osób my i dwoje dzieci w wieku 17 lat, czyli tak jak 4 osoby dorosłe.
mac30
Odkrywca
Posty: 107
Dołączył(a): 23.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) mac30 » 01.08.2017 07:59

Czy możecie polecić jakieś ciekawe miejsca do odwiedzenie w okolicach Rogoźnicy? Planuje odwiedzić Primosten, Trogir, Szybenik i jak najwięcej urokliwych plaż, zatoczek itp. W ubiegłym roku zaliczyłem zatoczkę Stari Trogir ale od strony morza. Teraz chciałbym się tam wybrać autem ale dojazd trochę przeraża 8O
paxlinka
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 27.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) paxlinka » 01.08.2017 11:00

Apartmani Frano Rogoznica, ulica Put Starog sela 24. Ktoś był? :)
Slavko1974
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 870
Dołączył(a): 17.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slavko1974 » 01.08.2017 13:50

mac30 napisał(a):Czy możecie polecić jakieś ciekawe miejsca do odwiedzenie w okolicach Rogoźnicy? Planuje odwiedzić Primosten, Trogir, Szybenik i jak najwięcej urokliwych plaż, zatoczek itp. W ubiegłym roku zaliczyłem zatoczkę Stari Trogir ale od strony morza. Teraz chciałbym się tam wybrać autem ale dojazd trochę przeraża 8O


Czy masz na myśli tylko plaże i zatoczki?
mac30
Odkrywca
Posty: 107
Dołączył(a): 23.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) mac30 » 01.08.2017 14:24

Ogólnie ciekawe miejsca do których watro zajrzeć ... ale plaże i zatoczki również :D
Slavko1974
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 870
Dołączył(a): 17.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slavko1974 » 02.08.2017 08:56

No to skoro masz w planie zwiedzić Szybenik to obowiązkowym punktem zwiedzania powinien być park narodowy Krka, chociaż w jeden dzień zaliczyć Szybenik i Krka nie polecam, lepiej to rozłożyć.
Jeśli chodzi o plaże i zatoczki to ciężko coś zaproponować. To co dla jednego będzie bardzo ładne, dla innego będzie rozczarowaniem.
Jak byłem w Rogoznicy 4 lata temu, to mój ś.p. Tata opłynął z maską i rurką cały półwysep zaczynając od okolic pomnika a kończąc niemalże przy przystani kutrów rybackich. W wielu miejscach ciężko było to nazwać plażą bo schodziło się po kamieniach wprost do wody, ale za to życie podwodne było tam bardzo bogate.
Ja z kolei zaliczyłem odcinek od okolic Lokvy do przesmyku przy wyspie Jaz. I tam było najpiękniej, bo byłem sam.
mac30
Odkrywca
Posty: 107
Dołączył(a): 23.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) mac30 » 03.08.2017 10:24

Przesmyk Jaz już zaliczyłem w ubiegłym roku - cisza, spokój, polecam. Jednak zatoczka Stari Trogir zrobiła na mnie większe wrażenie :-)
sloneczko
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 299
Dołączył(a): 25.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) sloneczko » 08.08.2017 15:03

Witam
Mam namiar na wolny termin 24.08 do 30.08 w miejscowosci Rogoznica apartament dla 4 osob.Jak jesteś zainteresowany napisz e-mail :papa: :papa:
Casian
Croentuzjasta
Posty: 126
Dołączył(a): 04.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Casian » 13.12.2017 21:02

Może ktos ma namiar na jakiś ciekawy apartament w Rogoznicy blisko morza i nie pod góre?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 13.12.2017 21:05

Casian napisał(a):Może ktos ma namiar na jakiś ciekawy apartament w Rogoznicy blisko morza i nie pod góre?

Skontaktuj się ze sloneczko lub Cromaniak66
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 13.12.2017 21:26

Piotr-cromianiak66 ma sprawdzone i bardzo dobre kwatery:). Sa w banku kwater:), jak bedzie problem z kontaktem z Piotrem do napisz...postaram sie odkopac cos :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Rogoznica - strona 35
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone