Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rogoznica

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 11.09.2016 11:50

My trafiliśmy idealnie pogodowo i zapowiada się super. :D

.....I Wi-Fi na plaży z apartamentu nawet być. :mrgreen:
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 11.09.2016 11:53

Oooooooooooo to fajnie Maniuś można z Tobą mieć sztywne łącze :D

Opowiadaj na bieżąco co robisz, co jesz, co pijesz i na co patrzysz. :papa: :hut:
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 11.09.2016 11:56

maniust napisał(a):.....I Wi-Fi na plaży z apartamentu nawet być. :mrgreen:

To już jest rozpusta , nam może też złapie ale sprzętu nad morze nie biorę , zaraz sprawdzę jak cieple jest morze. :papa:
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 11.09.2016 12:00

Terraz plaża, za godz. się zbieramy do Sybenika :D

Jutro rano plaża , potem do Rogoznicy do krakusow. :D

.......no to sruuuu do Jadrana. :papa:
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 11.09.2016 12:03

piekara114 napisał(a):Z chęcią bym się przyłączyła, ale już niestety w domu.... A tu cieplej niż mieliśmy nad Jadranem....

Szkoda , że tak krótko byłaś, poprzedni tydzień nie rozpieszczał :( Tak wczoraj rozmawialiśmy z Anią o dotychczasowych pobytach w Chorwacji i jak na razie ten jest najmniej słoneczny od przyjazdu czyli od 12 dni, na szczęście zostajemy tu jeszcze tydzień więc może będzie lepiej.


Maniust.

A widziałeś tam mój ostatni wpis?
koncert-thompsona-t14701-780.html#p1774027

Od nas to kawałek drogi. :(
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 11.09.2016 12:17

krakuscity napisał(a):
piekara114 napisał(a):Z chęcią bym się przyłączyła, ale już niestety w domu.... A tu cieplej niż mieliśmy nad Jadranem....

Szkoda , że tak krótko byłaś, poprzedni tydzień nie rozpieszczał :( Tak wczoraj rozmawialiśmy z Anią o dotychczasowych pobytach w Chorwacji i jak na razie ten jest najmniej słoneczny od przyjazdu czyli od 12 dni, na szczęście zostajemy tu jeszcze tydzień więc może będzie lepiej.


No krótko, krótko, ale to już 3 wyjazd w tym roku no i syn gimnazjum zaczął, a raczej powinien, bo był w Cro :lol: A pogoda?? No kurczę, my byliśmy wspólnie 9 raz (ja 11) w tym 3 raz we wrześniu no i pogoda nie rozpieszczała, a zwłaszcza temp. morza. Jednak 21 stopni wody to zdecydowanie za mało :papa: :papa:
W środę byliśmy popołudniu w Sibeniku i nawet obraliśmy kierunek Rogoznica, ale tak luchnęło, że nie miało sensu kontynuować wycieczki i wróciliśmy do Vodice.

Bawcie się dobrze.
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 11.09.2016 12:43

Widziałem , widziałem, ale to trochę za daleko i moje dziewczyny raczej by się nie skusily.

W Srimie Jadran ciepły , nie wiem ile ma , ale wchodzi sie bez oporów :D
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 12.09.2016 20:11

Wróciliśmy do Srimy , dziękujemy wam krakusy za spotkanie , było bardzo miło i sympatycznie. :D

Pozdrav

Mariusz, Asia , Gosia
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 12.09.2016 20:16

maniust napisał(a):Wróciliśmy do Srimy , dziękujemy wam krakusy za spotkanie , było bardzo miło i sympatycznie. :D

Pozdrav

Mariusz, Asia , Gosia

My również dziękujemy za miłe spotkanie , wspólną kolacje i pogaduchy. Ty bidoku wreszcie będziesz mógł się napić piwa.
Zdjęcia Ania zaraz wrzuci do odpowiedniego wątku.

Może wkrótce jeszcze raz uda się nam spotkać w drodze do kraju.

pozdrav :D
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 12.09.2016 20:27

Jedno wypite :D

Teraaa lecimy z dziewczynami z rakiją z Mostaru. :D
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 12.09.2016 20:31

maniust napisał(a):Teraaa lecimy z dziewczynami z rakiją z Mostaru. :D

My winem z północnych stron Chorwacji, najgorsze jest to, że w moim baniaczku wkrótce zobaczę dno. :(
raptorf22
Odkrywca
Posty: 105
Dołączył(a): 10.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) raptorf22 » 29.09.2016 13:06

Moi Drodzy, w przyszłym roku planujemy wrócić do Cro w czasie wakacji, możliwe że uda się namówić znajomych na wypad.
W 2014 byliśmy w Poljicy (było fajnie), Rogoźnicę odwiedziłem tylko na kilka godzin plażując się koło Mariny.
Mam prośbę o polecenie sprawdzonych apartmanów z dobrym dojściem do plaży lub fajnym widokiem, w Rogoźnicy z tego co pamiętam są z trzy plaże do wyboru.
Jako że mamy jechać w dwie rodziny 2+2 Rogoźnica będzie chyba dobrym wyborem, tylko nie wiem w którym rejonie najlepiej poszukać.
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 29.09.2016 14:14

raptorf22 napisał(a):w Rogoźnicy z tego co pamiętam są z trzy plaże do wyboru

Albo i z jedenaście. Każda inna i z innym widokiem.
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2915
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 30.09.2016 08:35

Mylisz plaże z wejściem do wody :)
robines
Odkrywca
Posty: 112
Dołączył(a): 25.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) robines » 30.09.2016 11:46

Cześć.Też myślę o Rogoźnicy na przyszły rok.Jeżeli macie coś sprawdzonego to proszę o info.Nie musi to być pierwsza linia,byle było czysto i z klimą.Szukam czegoś dużego dla 5+2(2 i 9 lat).Na bookingu póki co ceny na przyszły rok wymiatają...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Rogoznica - strona 31
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone