Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rogoznica

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Grendel72
Odkrywca
Posty: 104
Dołączył(a): 22.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grendel72 » 31.08.2016 20:56

aprilka napisał(a):Witam bywalców Rogoznicy :papa: W przyszłym roku wybieramy się po raz trzeci do Chorwacji, do Rogoznicy pierwszy raz, rozpoczęliśmy poszukiwania i ... mamy cztery typy: Doris - Zecevarska 45, Lana- Put Sepurine 53, Villa Perla - Put Starog Sela 33 i Mima - Put Starog Sela 12. Może ktoś z Was tam był i może podzielić się swoją opinią. Czy to dobra lokalizacja jeżeli chodzi o plaże dla dzieci (takich umiejących już trochę pływać)? Czy w pobliżu jest jakiś sklep, lody? A może macie coś godnego polecenia dla dwóch rodzin 2+2? Będę wdzięczna za wszelkie opinie. :D


Nie jestem ekspertem od Rogoznicy ponieważ byłem tam raz i wróciłem dokładnie tydzień temu. Gdybym miał z tych lokalizacji wybierać (zaznaczam nie oglądałem kwater a tylko umiejscowienie i nie mieszkałem w tych okolicach) to mój wybór padłby na Put Sepurine. Wystarczająca blisko najłagodniejszej i najprzestronniejszej plaży w Rogoznicy dla dzieciaków. Do lodów i sklepów kilkanaście minut spaceru w stronę centrum czyli okolice ronda. Na wyspę gdzie całe życie się toczy w miasteczku dodatkowe 5 minut.
Darowałbym sobie lokalizacje Put Starog ponieważ stamtąd jeszcze dalej i do plaży i do centrum. Zeceverska może być ok choć jest wciśnięta miedzy liczne domki w środku i dlatego uważam, że przegrywa z Put Sepurine.
Z pięciu wyjazdów do Chorwacji i zawsze w inne rejony Rogoznica podobała nam się za różnorodność miejsc do spacerowania i jako dobra baza do zobaczenia Trogiru i Splitu, czyli ostatnich z tych znaczących i ważnych do zobaczenia dla nas miast. Nasze dzieci to nastolatki (2x13 i 16 lat) i nie przeszkadzało im, że w 80% plaże tej mieściny to betony, skały, kamienie i czasem żwir. Poza tym dla chętnych bardziej przyjazne mniejszym dzieciom plaże oferuje pobliski (6 km) i uroczy Primosten, gdzie też w tym celu zdarzyło nam się zaglądać. Tam będzie jednak tłoczniej niż w Rogoznicy. Spędziliśmy tam 13 fajnych dni i kiedyś tam pewnie wrócimy, powodzenia 8)
przemyslaw.walek
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 07.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) przemyslaw.walek » 07.09.2016 20:49

proszę o namiar na fajne apartamenty w dbrej cenie blisko fajnej plazy adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
magos
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 16.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) magos » 08.09.2016 13:40

Witam, gdyby ktoś mógł mi przekazać namiary na niedogie kwatery w Rogoznicy, byłabym wdzięczna...

Villa Klisovic znam, może znajdzie się cos w okolicy ale ciut taniej.2 osoby dorosłe i dzieci 11 i 14 lat.
Pozdrawiam

W tym roku byliśmy we Włoszech, pięknie, ale coraz drożej, czytam, że Chorwacja też drożeje z roku na rok.

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
magos
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 16.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) magos » 09.09.2016 15:45

Czy w ogóle są możliwe noclegi w cenie do do 65 euro, w sierpniu, 2 dorosłych plus dwójka nastolatków?Najchętniej właśnie okolice Put sepurine pasują mi.
Byłam 2 razy w Chorwacji, ale I raz zaraz po wojnie, wiec było tanio(ale tez pensjonatów mało), a drugi raz we wrześniu na Istrii na campingu, wtedy też nie było drogo.Ale teraz co patrzę to ceny nieźle wzrosły.Chcemy wstępnie jechać w przyszłym roku (sierpień) na tydzień do Rogoźnicy, na tydzień Brać. Chciałabym powoli zarezerwować coś.Czy to za wcześnie?Jak radzicie?
Pozdrawiam:)
Goska
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 09.09.2016 16:33

W Rogoznicy, swego czasu, oferowali mi 4 pokojowy apartament za 70 euro dziennie. Nie wziąłem, bo nas dwójka była, a tam by się ze 12 osób zmieściło :)
Ten który wzięliśmy, dwa pokoje z kuchnią osobną, toaletą i łazienką oraz wielkim tarasem, dwa domy od morza, jakieś 20 metrów, kosztował nas 40 euro, a i to pewnie byśmy stargowali, ale żona się wyrwała, że jej pasuje :)
Spokojnie miejsca było na jakieś 6 osób.
To był początek sierpnia. Jedynie co, to były okolice Lozice.

Wiec pewnie można nawet biorąc pod uwagę zwyżkę cen :)
magos
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 16.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) magos » 09.09.2016 20:47

Dzięki, a możesz dać namiar?A jaki jest minus tej lokalizacji o której mówisz?
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 09.09.2016 21:11

Nie każdy lubi skałki i betonowe tarasy Lozice.

Namiarów nie mam. Jeździłem w ciemno, Chorwaci kierowali mnie z jednego miejsca w drugie.
Bardzo mili.

Lozice jest trochę z boku. Przed rondem, na wysokości Konzuma ostro w prawo i potem koło kapliczki, przez pola między murkami, więc nie każdy trafia. W zamian jest cisza i spokój i duuużo miejsca do samotnych spacerów wśród rozbijających się fal :)
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 10.09.2016 17:35

W najbliższy poniedziałek planujemy w jednej z konob w Rogoźnicy wieczorne spotkanie z Maniusiem i Jego ekipą. Na razie będzie nas 5 osób. Może ktoś się dołączy, zapraszamy. :D
Proponowane miejsce i godzinę chętnym podamy tu lub na PW.
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 10.09.2016 19:58

Również zapraszam kto jest w teraz w Cro , chętnie się spotkam z każdym crozakreconym. :D
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 10.09.2016 22:07

Oj Maniuś będzie Bal. Krakusy to stare chorwackie Wygi. Znają Chorwację lepiej niż Kraków. To godni goście i partnerzy do wspomnień. Podziwiam ich aktywność turystyczną. Pozdrawiam
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 11.09.2016 08:20

Stefan ty to jesteś dobry chłop :D
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 11.09.2016 09:30

maniust napisał(a):Stefan ty to jesteś dobry chłop :D
Wsiadaj do samochodu i przyjedź na spotkanie , jak nie tu to do Zatoru. :D
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 11.09.2016 09:50

;)
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 11.09.2016 11:53

krakuscity napisał(a):
maniust napisał(a):Stefan ty to jesteś dobry chłop :D
Wsiadaj do samochodu i przyjedź na spotkanie , jak nie tu to do Zatoru. :D



Dziękuję Krakusom po raz kolejny za zaproszenie. Życzę Wam i Maniusiowej rodzinie miłego biesiadowania w Rogożnickiej Konobie. :papa: :hut:

Chętnie bym małży w sosie pomidorowym popróbował i białego schłodzonego domowego lokalnego wina - lubię je.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15657
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 11.09.2016 12:39

Z chęcią bym się przyłączyła, ale już niestety w domu.... A tu cieplej niż mieliśmy nad Jadranem....
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Rogoznica - strona 30
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone