Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rogoznica

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sloneczko
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 299
Dołączył(a): 25.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) sloneczko » 17.02.2016 01:39

stateczek napisał(a):
sloneczko napisał(a):Witam
Jeśli byłby ktoś zainteresowany posiadam namiary na apartament w Rogoznicy 2+2 blisko centrum.Pozdrawiam :papa:


Będę wdzięczny za namiar: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam i dziękuje.

Stateczek wysłałam ci wiadomość na e-mail
Pozdrawiam
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 18.02.2016 15:11

Info Jarku wysłane na maila. W razie pytań pisz na maila:).
rafrob
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 30.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafrob » 26.02.2016 10:21

Moge się podzielić sprawdzonym namiarem na apartament w Rogoznicy, byliśmy tam w sierpniu 2013, apartament w pierwszej linii brzegowej, na uboczu Rogoznicy dla dwóch rodzi z dziecmi, 2 pokoje klimatyzowane z wyjsciem na taras, duża łazienka i kuchnia. Wlaścicielka bezproblemowa ale nie zna angielskiego, trzeba rozmawiac z synem.

Sam szukam czegoś podobnego w Makarskiej lub okolicy, więc jak ktoś coś to będę wdzięczny :)

DSC_8449.JPG
DSC_8448.JPG
DSC_8447.JPG
DSC_8446.JPG
DSC_8445.JPG
DSC_8444.JPG
DSC_8442.JPG
DSC_8441.JPG
DSC_8439.JPG
waldemar1975
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 01.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldemar1975 » 01.03.2016 20:23

Poproszę : o ten namiar na Rogoznicę dla 5 osób.Z góry dziękuję bo naprawdę trzeba się nagłowić na taką rodzinę.Ponadto proszę o podanie ceny za dobę.annagniaz@wp.pl
paulapat
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 09.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) paulapat » 07.04.2016 11:29

Drodzy cromaniacy :)
Bardzo proszę o opinię na temat apartamentu Olea w Rogoznicy. Czy ktoś tam może był ? Jakie są warunki ? Będziemy jechać z małym dzieckiem (niecałe 2 lata) bardzo proszę o informację czy dom jest położony w cichej okolicy, czy damy radę dojechać z wózkiem do plaży. Dom jest położony na ulicy: Zečevarska 71.
Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź, ewentualnie za polecenia innego apartamentu dla 5 osobowej rodziny, blisko plaży Sepurine (podobno najlepsza dla malucha).
Baribal_76
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 05.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Baribal_76 » 11.04.2016 00:07

dom lub apartamenty dla 3 par + 1 para z dziećmi w Rogoznicy, blisko plaży, pierwsza połowa września.
poproszę o namiary.

pozdrawiam
mamnik
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 19.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) mamnik » 13.04.2016 09:22

Witam :)
W zeszłym roku dostałam kilka fajnych linków do kwater w Rogoźnicy ale ostatecznie wybraliśmy Pag...Teraz kiedy chciałam skorzystać z namiarów okazuje się, że wyczyściłam sobie skrzynkę :( Tak więc czy mogę na was liczyć ? Szukam czegoś w czerwcu dla osób z dziećmi.
okinet
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 09.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) okinet » 15.04.2016 11:59

stateczek napisał(a):
sloneczko napisał(a):Witam
Jeśli byłby ktoś zainteresowany posiadam namiary na apartament w Rogoznicy 2+2 blisko centrum.Pozdrawiam :papa:


Będę wdzięczny za namiar: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam i dziękuje.


Ja też poproszę adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl :)
sloneczko
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 299
Dołączył(a): 25.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) sloneczko » 16.04.2016 09:31

okinet napisał(a):
stateczek napisał(a):
sloneczko napisał(a):Witam
Jeśli byłby ktoś zainteresowany posiadam namiary na apartament w Rogoznicy 2+2 blisko centrum.Pozdrawiam :papa:


Będę wdzięczny za namiar: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam i dziękuje.


Ja też poproszę adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl :)


Witam
Wiadomość wysłałam na pocztę :papa:
agatka9082
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 05.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) agatka9082 » 04.05.2016 22:35

Ja bardzo polecam Rogoznice :)) Apartament rewelka na Put Sepurine wszędzie blisko i pysznie ;)
agusia3301
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 28.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) agusia3301 » 12.05.2016 15:30

Witam.
BAAAAARRRRRDDDZZZOOO PROSZĘ o podanie namiaru na apartament w Rogoznicy z dwoma sypialniami.
Dziękuje z góry.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
sloneczko
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 299
Dołączył(a): 25.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) sloneczko » 12.05.2016 20:31

agusia3301 napisał(a):Witam.
BAAAAARRRRRDDDZZZOOO PROSZĘ o podanie namiaru na apartament w Rogoznicy z dwoma sypialniami.
Dziękuje z góry.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Wiadomosc masz na e-mail :papa:
_Rafi_
Croentuzjasta
Posty: 311
Dołączył(a): 14.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) _Rafi_ » 13.05.2016 18:41

Witam.
Prosiłbym o jakieś sprawdzone propozycje apartamentów dla 2+2 (16 i 11lat) .Byliśmy kilka lat temu w Mimicach w Apollo 11 i było wszystko fajnie ,ale nie było żadnych rozrywek wieczorem,nie było po prostu gdzie wyjść .Poszukuję apartamentu nie daleko plaży i żeby to było jakieś miasteczko,gdzie wieczorem na piechotkę można pójść na kolację ,czy rakije lub winko.Myślałem teraz o czymś bliżej niż Makarska Riviera,może Vodice,Srima,Primosten ,Rogóżnica,albo jeszcze bliżej Polski. Proszę o informację na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl .
sloneczko
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 299
Dołączył(a): 25.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) sloneczko » 13.05.2016 19:14

_Rafi_ napisał(a):Witam.
Prosiłbym o jakieś sprawdzone propozycje apartamentów dla 2+2 (16 i 11lat) .Byliśmy kilka lat temu w Mimicach w Apollo 11 i było wszystko fajnie ,ale nie było żadnych rozrywek wieczorem,nie było po prostu gdzie wyjść .Poszukuję apartamentu nie daleko plaży i żeby to było jakieś miasteczko,gdzie wieczorem na piechotkę można pójść na kolację ,czy rakije lub winko.Myślałem teraz o czymś bliżej niż Makarska Riviera,może Vodice,Srima,Primosten ,Rogóżnica,albo jeszcze bliżej Polski. Proszę o informację na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl .

Masz wiadomosc na e-mail :papa:
_Rafi_
Croentuzjasta
Posty: 311
Dołączył(a): 14.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) _Rafi_ » 13.05.2016 19:35

Słoneczko dzięki ,przeczytaj emaila i odpowiedz.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Rogoznica - strona 27
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone