Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rogoznica

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
dr.kokos
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 639
Dołączył(a): 19.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) dr.kokos » 18.01.2016 22:30

Grendel72 napisał(a): A orientujesz się może czy w dzielnicy Lozica czy obok Suprine jest jakaś piekarnia czy inny sklep spożywczy by nie biegać do centrum?


Jest sklep spożywczy w uliczce prowadzącej z Put Starog Sela do Zecevarskiej, poza tym codziennnie rano jeździ bus z piekarni ze świeżym pieczywem a na parkingu przy wejściu na plaże Lozica stoi busik owocowo-warzywny...
Grendel72
Odkrywca
Posty: 104
Dołączył(a): 22.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grendel72 » 18.01.2016 23:31

dr.kokos napisał(a):Jest sklep spożywczy w uliczce prowadzącej z Put Starog Sela do Zecevarskiej, poza tym codziennie rano jeździ bus z piekarni ze świeżym pieczywem a na parkingu przy wejściu na plaże Lozica stoi busik owocowo-warzywny...


I znowu czegoś ciekawego się dowiedziałem od miłych forumowiczów, dzięki doktorze z kropką kokos :D
A Czy ktoś tutaj dysponuje namiarami na kwaterę przy Put Sepurine, z dwie które udało mi się znaleźć nie miały wolnych terminów w okresie którego szukam?

amatus1 napisał(a):Kwestia Mariny (marina frapa) o której mówisz i portu gdzie stacjonują stare wraki o którym wspomniałem w zachodniej części miasta tam gdzie zaznaczyłeś to dwa różne miejsca.
.

I tutaj amatus1 chyba się jednak pogubiłem lekko ponieważ spotkałem się dotychczas czytając informacje o Rogoznicy gdzie marina była utożsamiana z portem. W takim razie port jest w tym zakolu ul. Miline z małym cyplem czy też znowu coś pokręciłem :lol: ?
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 19.01.2016 20:05

Grendel72 napisał(a):
dr.kokos napisał(a):I tutaj amatus1 chyba się jednak pogubiłem lekko ponieważ spotkałem się dotychczas czytając informacje o Rogoznicy gdzie marina była utożsamiana z portem. W takim razie port jest w tym zakolu ul. Miline z małym cyplem czy też znowu coś pokręciłem :lol: ?

Marina Frapa to luksusowa przystań dla jachtów, ponoć jest jedną z lepszych w Cro. Dokladnie masz ja oznaczona na mapce w pobliżu Smoczego Oka, widać na niej cumujące jachty itp. natomiast ja mówię o miejscu gdzie dokują statki rybaków, poławiaczy itp, znajduje się ona na wschód od mostu na wyspę. Z rana można tam podskoczyć i zakupić rybę i inne specjały.
sloneczko
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 299
Dołączył(a): 25.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) sloneczko » 19.01.2016 20:52

Witam
Jeśli byłby ktoś zainteresowany posiadam namiary na apartament w Rogoznicy 2+2 blisko centrum.Pozdrawiam :papa:
lu5asz
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 03.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) lu5asz » 21.01.2016 13:40

Poproszę o namiar na apartament 2+2 w okolicach Rogoznicy.
Pozdrawiam

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
sloneczko
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 299
Dołączył(a): 25.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) sloneczko » 22.01.2016 01:52

lu5asz napisał(a):Poproszę o namiar na apartament 2+2 w okolicach Rogoznicy.
Pozdrawiam

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Wysłałam na e-mail . Pozdrawiam
beataw40
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 19.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) beataw40 » 24.01.2016 10:57

To i ja poproszę o namiary na kwaterę w centrum Rogoznicy- dla 2 par, z dwoma sypialniami. Ważne żeby był parking, z którego można wyjechać w każdej chwili, no i oczywiście blisko rynek i inne atrakcje. Wybieramy się pierwszy raz do Chorwacji na początku lipca. Pozdrawiam
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
olenia
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 14.10.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) olenia » 24.01.2016 12:13

witam, czy moze ktos z bywalców był w apartamencie na Put Sepurine Grgic,przy morzu?na stronie jest malo zdjec i nie znalazlam zadnych opinii?może ktoś coś może powiedzieć?
sloneczko
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 299
Dołączył(a): 25.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) sloneczko » 24.01.2016 20:18

beataw40 napisał(a):To i ja poproszę o namiary na kwaterę w centrum Rogoznicy- dla 2 par, z dwoma sypialniami. Ważne żeby był parking, z którego można wyjechać w każdej chwili, no i oczywiście blisko rynek i inne atrakcje. Wybieramy się pierwszy raz do Chorwacji na początku lipca. Pozdrawiam
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Witam poszło na e-mail ….. Pozdrawiam
Grendel72
Odkrywca
Posty: 104
Dołączył(a): 22.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grendel72 » 25.01.2016 22:04

Po wielu mailach i poszukiwaniach zarezerwowałem kwaterę w ramach kompromisu bliżej w stronę mostu niż zatoki wschodniej dzięki czemu mamy bliżej do sklepów i swobodnego wyjazdu na magistrale by jak zawsze sporo podróżować. Podoba nam się 30m2 taras z pięknym widokiem na wyspę i morze :D i 40 m do morza. Mamy nadzieję, że nasz 5 raz w tym pięknym kraju będzie tak samo udany jak poprzednie.
Ponieważ w zeszłym roku widzieliśmy Krka i Kornati oraz miasta wokoło Pakostane w tym roku Split, Trogir , Primosten i Omis. A czy są inne ciekawe miejsca obowiązkowo warte zobaczenia w tym rejonie? Każda wskazówka będzie cenna do sprawdzenia. 8)
Mam dla chętnych dla pobytu w Rogożnicy w fajnych warunkach za bardzo przyzwoitą cenę z klimatyzacją namiary na miłego gospodarza apratmanu z ulicy IX, także z widokiem na morze. Ten apartman jest 4+1 i widać, że stosunkowo nowy. W tym domu są też inne kwatery dla rodzin 4 i 3 osobowych. Ja dowiadywałem się o pierwsze dni sierpnia na 12 noclegów.
beataw40
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 19.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) beataw40 » 26.01.2016 14:53

Grendel72, poproszę namiary na tę kwaterę, pozdrawiam adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
grzesiek.2373
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 12.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzesiek.2373 » 26.01.2016 15:56

Grendel72 jak można to też po proszę .Dziękuję i pozdrawiam
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Grendel72
Odkrywca
Posty: 104
Dołączył(a): 22.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grendel72 » 26.01.2016 16:29

Beataw40 i grzesiek.2373 maile z namiarami poszły, powodzenia.

Jak widzę w tym roku chyba jeszcze wcześniej niż w poprzednich latach trudniej o znalezienie czegoś fajnego w dobrych lokalizacjach na wybrzeżu. Patrzyłem jak w ostatnich latach wysyłałem maile oraz zaliczki i wychodzi mi, że robię to coraz wcześniej i coraz dłużej szukam wśród kwater dostępnych na różnojęzycznych stronach www.
Wydaje mi się, że po ogromnym "najeździe" turystów do Chorwacji z całej Europy w roku ubiegłym, czego sam doświadczyłem :roll: , w tym roku nie będzie ich wcale mniej a spodziewałbym się więcej. Nastroje Europejczyków wobec fali uchodźców i tego co się w związku z tą sytuacją dzieje wskazywać mogą na bezpieczny wybór miejsca z pięknym morzem i linią brzegową usianą wyspami a przede wszystkim na kraj nie związany bezpośrednio z kulturą i religią reprezentowaną przez napływające na Stary Kontynent rzesze :?
Ale i tak uważam, że Chorwacja to nadal wspaniałe miejsce na wakacje 8)
anitka-1984
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 15.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) anitka-1984 » 26.01.2016 22:16

Witam ponownie, Co powiecie o okolicy ulicy Nova? Jak plaża i czy to dobry wybór?
Na Lozica pewnie tłumy, z Stupin Celine, więc wymyśliłam sobie ten rejon- żeby było nie w samym centrum, ale i nie za daleko.
Prosze o poradę odoby, które były w Rogoznicy:)
jola_asia
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 10.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) jola_asia » 27.01.2016 14:53

Grendel72 też proszę o namiary na kwaterę,jedziemy w 3 pary i dwójka dzieci dlatego blisko morza,bo to maluchy. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Rogoznica - strona 25
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone