Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rogoznica

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
SYLWKA_2014
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 262
Dołączył(a): 28.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) SYLWKA_2014 » 17.07.2015 11:35

amatus1 napisał(a):Bardzo tłoczno...tłumy ludzi płyną na spacerki, "morze" ludzi szuka dobrej knajpki, lodów, zabawy, na wyspie-riva często sa koncerty itp. ale co kojarzę ul. Trogirska zaczyna sie już za tym bardzo rozrywkowym odcinkiem wyspy:) i dojazd do niej jest od strony Racice wiec możesz byc spokojna:) o komfort wypoczynku, przejeżdżasz most skręcasz w lewo i masz już inny swiat:)a do tego pisalas ze jedziesz w czerwcu to tez odgrywa tam duza role.


O ... super, dziękuję pocieszyłeś mnie :smo:
SYLWKA_2014
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 262
Dołączył(a): 28.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) SYLWKA_2014 » 17.07.2015 11:40

amatus1 napisał(a):Bardzo tłoczno...tłumy ludzi płyną na spacerki, "morze" ludzi szuka dobrej knajpki, lodów, zabawy, na wyspie-riva często sa koncerty itp. ale co kojarzę ul. Trogirska zaczyna sie już za tym bardzo rozrywkowym odcinkiem wyspy:) i dojazd do niej jest od strony Racice wiec możesz byc spokojna:) o komfort wypoczynku, przejeżdżasz most skręcasz w lewo i masz już inny swiat:)a do tego pisalas ze jedziesz w czerwcu to tez odgrywa tam duza role.



Przepraszam, że zadręczam. Mam prośbę - podpowiedzcie, czy nachylenie terenu jest bardzo mocne. Na street weev - trochę jest, a ja ze względu na swoją chorobę, nie mam zbyt dobrej wydolności płuc :oops:. Chodzę, drepczę w swoim tempie nawet po górach, ale nie zawsze jest tak dobrze, że się tak da.
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 17.07.2015 14:12

co kojarze to zejscie jest troszke nachylone, krótki odcinek pod górke ale napewno dasz rade:)
woodley
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 18.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) woodley » 18.07.2015 13:36

Witam. Właśnie jestem w Rogoznicy. Możesz podać namiary gdzie kupić dobrą Rakiję? Pozdrawiam
Cromaniak66
Croentuzjasta
Posty: 221
Dołączył(a): 01.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cromaniak66 » 18.07.2015 16:15

Cześć,na Fb, w grupie "cromaniacy" zamieściłem informację z fotką jak trafić. Jest to w Zecevie, 300m od hotelu Life :-)
AgataHubert
Odkrywca
Posty: 98
Dołączył(a): 28.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) AgataHubert » 18.07.2015 16:31

Cromaniak66 czy my też mozemy prosić jak trafić do Vinka.
Od poniedziałku bedziemy w Zacevie :)
Cromaniak66
Croentuzjasta
Posty: 221
Dołączył(a): 01.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cromaniak66 » 18.07.2015 18:35

AgataHubert- oczywiście, odezwijcie się jak będziecie w Zecevie ew.podajcie maila na PW ,to prześlę lokalizacje.Pozdrawiam i ew. do zobaczenia. Piotr ☺
bapril
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 19.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) bapril » 19.07.2015 19:47

Dzień dobry :)
Właśnie planuje pierwszy wyjazd. Będzie nas 3. Mąż, córka(3lata) i ja. Tak czytam forum i czytam i chyba obierzemy kierunek Rogoznica. Wybieramy się koniec sierpnia/początek września.

Cromaniak66 czy mogłabym Cie prosić o namiar do wymienionych przez Ciebie w tym poście dalmacja-srodkowa-od-primostenu-do-gradaca-t39894.html noclegów?

Z góry dziękuję :)

Pozdrawiam wszystkich :)
japer
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 19.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) japer » 19.07.2015 20:45

Widzę, że nie tylko ja na swój pierwszy raz wybrałem kierunek Rogoznica :wink:
bapril
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 19.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) bapril » 20.07.2015 10:11

Cromaniak66, dziękuję za szybką odpowiedź :D
Niestety jednak mąż stwierdził, że w tym roku Chorwacja odpada, teraz czas na focha, bo Chorwacja to był jego pomysł i mógł mi nie pokazywać tych możliwości :( Ale za to obiecał, że w przyszłym roku na 100% i na dłużej. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, mam rok na planowanie :wink: Nie pozostaje mi nic innego jak przeczytać całe forum od deski do deski i wybrać naprawdę dobre miejsce i odnaleźć wszystkie lokalne atrakcje (jak przykładowy rybny fast food w rogoznicy :wink: )
Cromaniak66
Croentuzjasta
Posty: 221
Dołączył(a): 01.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cromaniak66 » 20.07.2015 12:52

U jednych rządzi Pan Mąż, u innych Pani Żona ☺. Dla tzw.świętego spokoju zgadzam się :-)
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 20.07.2015 13:41

bapril napisał(a):Cromaniak66, dziękuję za szybką odpowiedź :D
Niestety jednak mąż stwierdził, że w tym roku Chorwacja odpada, teraz czas na focha, bo Chorwacja to był jego pomysł i mógł mi nie pokazywać tych możliwości :( Ale za to obiecał, że w przyszłym roku na 100% i na dłużej. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, mam rok na planowanie :wink: Nie pozostaje mi nic innego jak przeczytać całe forum od deski do deski i wybrać naprawdę dobre miejsce i odnaleźć wszystkie lokalne atrakcje (jak przykładowy rybny fast food w rogoznicy :wink: )

Co do wspomnianego kilka postów wczesniej fast food rybnego to mi on nie przypadł do gustu. Kalmary tam były jak dla mnie nieciekawe, bardzo suche, wręcz przesuszone, za bardzo wysmażone i do tego strasznie strasznie tłuste, znając życie i obserwując jak to robi koleś to olej oby był chodź raz dziennie zmieniany.:(:(. Girice podobnie:(Na wyspie sa nie duzo droższe restauracje z duzo lepszym jedzonkiem:).Jak dla mnie to typowy fast food,
Cromaniak66
Croentuzjasta
Posty: 221
Dołączył(a): 01.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cromaniak66 » 20.07.2015 14:50

Amatus1 - ale to co przyrządza Vinko to pierwsza klasa , prawda ? :-)
bapril
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 19.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) bapril » 20.07.2015 20:18

Cromaniak66 napisał(a):U jednych rządzi Pan Mąż, u innych Pani Żona ☺. Dla tzw.świętego spokoju zgadzam się :-)

Ja tam wierzę w kompromisy i kooperację :wink: W tym roku nici z planów, ale za to w przyszłym nadrobimy z nawiązką :D Podobno nawet nie będę gotowała tylko same regionalne jedzonko, jak dla mnie -warto :D
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 20.07.2015 22:43

Cromaniak66 napisał(a):Amatus1 - ale to co przyrządza Vinko to pierwsza klasa , prawda ? :-)

He extraklasa:)! Zabralem tylko 5 litrów a wlasciwie wedlug żony aż 5l a polowy juz nie ma:(. W takim tempie to nie wiem czy do końca miesiąca wystarczy: )?Pierwsze spotkanie w cro z mikstura Vinka na dlugo zostanie w mej pamięci:) a mojego kolegi to chyba na zawsze jak go żona zamknela na balkonie:) w "nagrodę":)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Rogoznica - strona 21
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone