Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rogoznica

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
aga112
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 27.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga112 » 28.08.2013 00:50

Własnie wróciliśmy z Rogoznicy, dokładnie z dzielnicy Stupin Celine.Polecam gorąco to miejsce!Opowiem w skrócie.
Mieliśmy apartament 70m od plaży żwirkowej, dojazd bardzo ławtwy, właścicielka posesji super( mimo że nie potafiła rozmawiać ani po polsku ani po angielsku to i tak rozumieliśmy się:).)Apartament był 4 osobowy,2 sypialnie, kuchnia, łazienka z prysznicem, no i klimatyzacja też była:), mieliśmy własny taras z grilem i parkingiem. Woda w morzu przejżysta, wręcz turkusowa,plaża super- mało ludzi(większość to rodziny z dziećmi) bez problemu znaleźlismy ustronne miejsce na plaży.Polecam osobom ceniącym sobie spokój i chcącym odpocząć od zgiełku.Co do jeżowców to w ciągu dnia było ich zero,wieczorem było ich kilka z tego co widzieliśmy(w ciągu dnia wchodziliśmy do wody bez butów do pływania)Do centrum Rogoznicy spacerkiem jest około 30 min (2,5 km) plażą, do sklepu około 1 km też plażą(nie polecam iść do miasta drogą główną bo jest dość duży ruch)..Co do cen to my zrobiliśmy błąd nie biorąc jedzenia i wody do picia z polski bo ceny tam sa 2 razy wyższe niż u nas( za wode 0,5 litr około 8/9 kun).. Kiedy będziecie chcieli kupić świeże ryby albo owoce morza to na wyspie przy końcu mostu po lewej stronie w godzinach wieczornych około 18/19 sprzedają świeże ryby itp.Jestem zachwycona tym miejscem i wszystkim polecam!! Za rok znów tam jadę:)
agabe
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 221
Dołączył(a): 02.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) agabe » 28.08.2013 07:50

aga112 przeslij namiary adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
2mk2
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 05.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) 2mk2 » 28.08.2013 09:49

Ja też poproszę namiary :-) adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
rafrob
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 30.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafrob » 28.08.2013 13:58

Ja tez jestem po 2 tygodniowych wczasach w Rogoznicy, mogę polecic apartament w którym przyszło nam mieszkac, jezeli jest ktos zainteresowany. Apartament na 2 rodziny z dziecmi, dwie oddzielne sypialnie z klimatyzacja, kuchnia w pelni wyposazona, lazienka z pralka, w pokojach nowe meble i czysto. Cena w sierpniu wynosila 95 euro. Aparatament 20 m od morza z widokiem na marine frapa. Plaza zwirkowa dla dzieci pod domem, z tarasu mozna wolac na obiad :) My jestesmy bardzo zadowoleni, w szczegolnosci ze znalezlismy kwatere po prostu na jakiejs stronie. pozdrawiam
agabe
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 221
Dołączył(a): 02.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) agabe » 28.08.2013 22:55

rafrob napisał(a):Ja tez jestem po 2 tygodniowych wczasach w Rogoznicy, mogę polecic apartament w którym przyszło nam mieszkac, jezeli jest ktos zainteresowany. Apartament na 2 rodziny z dziecmi, dwie oddzielne sypialnie z klimatyzacja, kuchnia w pelni wyposazona, lazienka z pralka, w pokojach nowe meble i czysto. Cena w sierpniu wynosila 95 euro. Aparatament 20 m od morza z widokiem na marine frapa. Plaza zwirkowa dla dzieci pod domem, z tarasu mozna wolac na obiad :) My jestesmy bardzo zadowoleni, w szczegolnosci ze znalezlismy kwatere po prostu na jakiejs stronie. pozdrawiam


namiary poprosze adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Grochiczko
Odkrywca
Posty: 78
Dołączył(a): 11.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grochiczko » 31.08.2013 05:19

Poprosiłbym również o kontakt adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl czy nie byłoby problemem załączyć do wiadomości kilka zdjęć ? Z góry dziękuje :)
fabio007
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 245
Dołączył(a): 31.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) fabio007 » 31.08.2013 05:27

rafrob jeśli można to ja również poproszę o namiar :) Może się przyda :) adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Z góry dziękuję :)
agata78
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 10.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata78 » 01.09.2013 17:47

rafrob napisał(a):Ja tez jestem po 2 tygodniowych wczasach w Rogoznicy, mogę polecic apartament w którym przyszło nam mieszkac, jezeli jest ktos zainteresowany. Apartament na 2 rodziny z dziecmi, dwie oddzielne sypialnie z klimatyzacja, kuchnia w pelni wyposazona, lazienka z pralka, w pokojach nowe meble i czysto. Cena w sierpniu wynosila 95 euro. Aparatament 20 m od morza z widokiem na marine frapa. Plaza zwirkowa dla dzieci pod domem, z tarasu mozna wolac na obiad :) My jestesmy bardzo zadowoleni, w szczegolnosci ze znalezlismy kwatere po prostu na jakiejs stronie. pozdrawiam


Poproszę o namiary adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Z góry dziękuję
aga112
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 27.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga112 » 29.10.2013 00:03

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link polecam:) wrazie pytań prosze pisać na maila:)
Kacper111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1144
Dołączył(a): 04.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kacper111 » 12.01.2014 19:14

rafrob napisał(a):Ja tez jestem po 2 tygodniowych wczasach w Rogoznicy, mogę polecic apartament w którym przyszło nam mieszkac, jezeli jest ktos zainteresowany. Apartament na 2 rodziny z dziecmi, dwie oddzielne sypialnie z klimatyzacja, kuchnia w pelni wyposazona, lazienka z pralka, w pokojach nowe meble i czysto. Cena w sierpniu wynosila 95 euro. Aparatament 20 m od morza z widokiem na marine frapa. Plaza zwirkowa dla dzieci pod domem, z tarasu mozna wolac na obiad :) My jestesmy bardzo zadowoleni, w szczegolnosci ze znalezlismy kwatere po prostu na jakiejs stronie. pozdrawiam


poprosze o namiary adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
gzubek71
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 15.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gzubek71 » 16.01.2014 22:56

I ja też po proszę adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
krystiangl
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 13.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) krystiangl » 25.04.2014 00:06

Kacper111 napisał(a):
rafrob napisał(a):Ja tez jestem po 2 tygodniowych wczasach w Rogoznicy, mogę polecic apartament w którym przyszło nam mieszkac, jezeli jest ktos zainteresowany. Apartament na 2 rodziny z dziecmi, dwie oddzielne sypialnie z klimatyzacja, kuchnia w pelni wyposazona, lazienka z pralka, w pokojach nowe meble i czysto. Cena w sierpniu wynosila 95 euro. Aparatament 20 m od morza z widokiem na marine frapa. Plaza zwirkowa dla dzieci pod domem, z tarasu mozna wolac na obiad :) My jestesmy bardzo zadowoleni, w szczegolnosci ze znalezlismy kwatere po prostu na jakiejs stronie. pozdrawiam


poprosze o namiary adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl



Jeśli nie problem, też bardzo poproszę. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
krystiangl
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 13.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) krystiangl » 25.04.2014 00:07

Poszukuję miejsca na wypoczynek dla rodziny 2+2 ( dwoje dorosłych i dzieci - 6 lat i 1,5 roku ). Najlepiej w pobliżu plaży w Rogoznicy. Plaża najlepiej żwirkowa ze względu na dzieci, to jest priorytetem ( piaszczystej podobno nie ma, a szkoda ). Podobno plaża Sepurine jest ok.
Niedaleko centrum.

Pobyt - 02.06 - 07.06.2014 .

Mile widziane w apartamencie:
- internet
- aneks kuchenny
- toaleta
- balkon
- widok na morze
- parking
- taras lub kawałek podwórka

Bardzo roszę o odpowiedź. Jest to moja pierwsza przygoda z Chorwacją. Jeśli nie znajdę nic ciekawego moja druga połówka nie będzie miała zamiaru nigdzie jechać.

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Pomocy !
kaaps
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 18.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaaps » 28.04.2014 17:45

Także jestem zainteresowana apartamentem w Rogoznicy dla dwóch osób dorosłych oraz dwójki dzieci (11 i 6 lat).
Z góry dziękuję za namiary: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.04.2014 19:11

Polecam Ruzmarin...ale tanio nie jest :!:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone