Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rogoznica

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sloneczko
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 299
Dołączył(a): 25.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) sloneczko » 08.07.2015 18:25

Bartek1977 napisał(a):Pytanie do tych co są w Rogoznicy... jaka woda w Jadranie ?


26C :papa:
agatka9082
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 05.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) agatka9082 » 08.07.2015 18:38

Gorąca :))
Bartek1977
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 944
Dołączył(a): 04.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek1977 » 08.07.2015 18:45

sloneczko napisał(a):
Bartek1977 napisał(a):Pytanie do tych co są w Rogoznicy... jaka woda w Jadranie ?


26C :papa:

To bajka! !! Ja porównać to z 19 stopni w Międzyzdrojach z soboty to miodzio ☺
robert22313
Croentuzjasta
Posty: 132
Dołączył(a): 22.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) robert22313 » 08.07.2015 18:57

Bartek1977 napisał(a):
sloneczko napisał(a):
Bartek1977 napisał(a):Pytanie do tych co są w Rogoznicy... jaka woda w Jadranie ?


26C :papa:

To bajka! !! Ja porównać to z 19 stopni w Międzyzdrojach z soboty to miodzio ☺


w Bałtyku 19C to bajka, my jak w tamtym roku byliśmy we Władysławowie i jeździliśmy na plaże do Chałup to woda miała całe 8C to był hardcor po zanurzeniu łydki od razu skurcz - była jakaś cofka wód głębinowych i mgła na plaży
slawekkg
Croentuzjasta
Posty: 325
Dołączył(a): 16.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawekkg » 08.07.2015 20:17

robert22313 napisał(a):
Bartek1977 napisał(a):
sloneczko napisał(a):
Bartek1977 napisał(a):Pytanie do tych co są w Rogoznicy... jaka woda w Jadranie ?


26C :papa:

To bajka! !! Ja porównać to z 19 stopni w Międzyzdrojach z soboty to miodzio ☺


w Bałtyku 19C to bajka, my jak w tamtym roku byliśmy we Władysławowie i jeździliśmy na plaże do Chałup to woda miała całe 8C to był hardcor po zanurzeniu łydki od razu skurcz - była jakaś cofka wód głębinowych i mgła na plaży

ale w Baltyku to normalka jak jest z 15 stopni w Kolobrzegu to max!!! :lol:
barti77
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 18.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) barti77 » 09.07.2015 20:02

Będę bawił w Rogożnicy od początku sierpnia czy ma ktoś dane na temat fajnych miejsc do snoorkowania , jakies skałki ,spokojne plaże , kameralne miejsca w sam raz do odpoczynku od zgiełku.
Nie przeraża mnie nawet dojazd kilkunastokilometrowy do takich miejsc.
agatka9082
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 05.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) agatka9082 » 14.07.2015 16:38

Mam dobra informacje po sezonie maja sie zabrać za plażę Sepurine. Maja ja połączyć z plaza od mariny po Loznice :) Sami mieszkańcy sie dziwią jak to będzie, no ale bądźmy dobrej myśli.
Przy okazji polecam rejsy z Rogoznicy na wodospady KRK. Koszt to 400 kun ok 3 godziny rejsu w jedną strone 2,5 godziny zwiedzania i powrót. Na statku ciasteczka, napoje, obiad ryba bądź kurczak. Do picia także wino i oczywiście Rakija :) :papa:

My do piątku i w drodze powrotnej chcemy zahaczy o Jeziora z noclegiem :) :hut:
robert22313
Croentuzjasta
Posty: 132
Dołączył(a): 22.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) robert22313 » 14.07.2015 18:41

agatka9082 napisał(a):Mam dobra informacje po sezonie maja sie zabrać za plażę Sepurine. Maja ja połączyć z plaza od mariny po Loznice :) Sami mieszkańcy sie dziwią jak to będzie, no ale bądźmy dobrej myśli.
Przy okazji polecam rejsy z Rogoznicy na wodospady KRK. Koszt to 400 kun ok 3 godziny rejsu w jedną strone 2,5 godziny zwiedzania i powrót. Na statku ciasteczka, napoje, obiad ryba bądź kurczak. Do picia także wino i oczywiście Rakija :) :papa:

My do piątku i w drodze powrotnej chcemy zahaczy o Jeziora z noclegiem :) :hut:


- To co będą betonować te skłaki na łączeniach plaż? plaża Sepurine była fajna, chodziliśmy też na tą obok chyba zecevarska się zwała, za to plaża lozica to skałki i beton - dobra dla tych co skaczą na główkę - nie dla mnie ;)
- Ten rejs na KRK-a to cena 400KUN obejmuje zwiedzanie parku, obiad, napoje itp.? z którego miejsca startuje ten rejs? może jakieś info w necie na ten temat? w czerwcu też był ten rejs? czy od lipca wprowadzili?


pzdr.
cabaniarz
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 20
Dołączył(a): 13.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) cabaniarz » 14.07.2015 19:00

agatka9082 napisał(a):Mam dobra informacje po sezonie maja sie zabrać za plażę Sepurine. Maja ja połączyć z plaza od mariny po Loznice :) Sami mieszkańcy sie dziwią jak to będzie, no ale bądźmy dobrej myśli.
Przy okazji polecam rejsy z Rogoznicy na wodospady KRK. Koszt to 400 kun ok 3 godziny rejsu w jedną strone 2,5 godziny zwiedzania i powrót. Na statku ciasteczka, napoje, obiad ryba bądź kurczak. Do picia także wino i oczywiście Rakija :) :papa:

My do piątku i w drodze powrotnej chcemy zahaczy o Jeziora z noclegiem :) :hut:


A są jakieś zniżki rodzinne? Dla czwórki, trochę sporo :|
szczaw
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 208
Dołączył(a): 26.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) szczaw » 14.07.2015 19:11

tak każdy z was będzie miał miejsce siedzące, chyba że będziesz chodził przez parę dni i pytał a jak będzie słabsza pogoda to nawet na 100 % zniżka będzie - ale wtedy to już nie to - wybór należy od Ciebie
sloneczko
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 299
Dołączył(a): 25.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) sloneczko » 14.07.2015 22:13

cabaniarz napisał(a):
agatka9082 napisał(a):Mam dobra informacje po sezonie maja sie zabrać za plażę Sepurine. Maja ja połączyć z plaza od mariny po Loznice :) Sami mieszkańcy sie dziwią jak to będzie, no ale bądźmy dobrej myśli.
Przy okazji polecam rejsy z Rogoznicy na wodospady KRK. Koszt to 400 kun ok 3 godziny rejsu w jedną strone 2,5 godziny zwiedzania i powrót. Na statku ciasteczka, napoje, obiad ryba bądź kurczak. Do picia także wino i oczywiście Rakija :) :papa:

My do piątku i w drodze powrotnej chcemy zahaczy o Jeziora z noclegiem :) :hut:


A są jakieś zniżki rodzinne? Dla czwórki, trochę sporo :|

Dzieci do 6 lat Gratis
od 7 lat do 16 polowa 200kun
Dorosli normalnie 400 kun
Przy ekipie 10 osob znizki
japer
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 19.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) japer » 15.07.2015 11:07

Na początku sierpnia będę w Rogoznicy i chętnie wybiorę się z dzieciakami na taki rejs 8)
ciasteczka, napoje i rakija w tej cenie na statku są bez limitu w formie bufetu szwedzkiego czy jak?
Na jakieś atrakcje dla dzieci podczas rejsu można liczyć?
Bartek1977
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 944
Dołączył(a): 04.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek1977 » 15.07.2015 11:39

japer napisał(a):Na początku sierpnia będę w Rogoznicy i chętnie wybiorę się z dzieciakami na taki rejs 8)
ciasteczka, napoje i rakija w tej cenie na statku są bez limitu w formie bufetu szwedzkiego czy jak?
Na jakieś atrakcje dla dzieci podczas rejsu można liczyć?

Nie liczyłbym na all inclusive... Zwykle podczas obiadu są napitki (wino, soki) a poza tym raczej drobne poczęstunki.
Pomyślcie lepiej o zwiedzaniu KRKA od Skradinu (z pólgodzinnym rejsem w cenie biletu do parku)
My też będziemy z rodzinką w Rogoznicy na początku sierpnia - także może się gdzieś będziemy mijali na plażach... :D (my najbliżej będziemy mieli do Sepurine)
Pozdrawiam!
japer
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 19.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) japer » 15.07.2015 14:38

Tak sobie przeliczam szybko i za całą rodzinę taki rejs będzie mnie nie mało kosztował , dlatego ciekawi mnie co jest wliczone w cenę 8)

Zwiedzanie KRKA od Skradinu hmm mało mi mówi , można jaśniej? To będzie mój pierwszy raz w Cro.

Będzie nas dwie rodziny w sumie osiem osób więc może się gdzieś w Rogoźnicy spotkamy faktycznie :oczko_usmiech:
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 16.07.2015 11:06

Wróciliśmy dziś z Rogoznicy. Zakochaliśmy sie w Cro i naszej Rogoznicy. Plaże mieliśmy kameralną, piękna sprawa mało ludzi, cudowna woda...miejscowość sama w sobie piękna, ludzie bardzo pozytywnie nastawieni do turystów:).Ceny pozytywne, naprawdę można dobrze zjeść taniej niż w Ustce, od której mieszkamy 17 km:). Noclegi polecone od cromaniaka z forum super, gospodarze swietni, warunki bardzo dobre jak dla niedużej rodzinki. Same plusy.Z czystym sumieniem moge polecic nasz apartament. Co do wodospadów to sa ciekawe ale po rejsie na Kornatii wybraliśmy wersje z jazda do Skradin i tam 20 minutowy rejs rzeką tak jak opisał powyzej Bartek. Mniej czasu schodzi i najlepiej tam jechac z samego rana tak jak my to zrobilismy bo pozniej pielgrzymki ludzi....
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
Rogoznica - strona 19
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone