Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rogoznica

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
viltob08
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 09.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) viltob08 » 23.06.2015 18:41

piekara114 napisał(a):
Mikromir napisał(a):Pewnie chodzi o Smocze Oko:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Też o tym myślałam (przecież tam byłam w 2011), ale do Put Magistr. to kawałek jest, więc stwierdziłam, że może jest jeszcze jakieś inne, które się przede mną ukryło :D

japer, nie zapomnij odwiedzić tego miejsca
Obrazek

płacisz za 6 dób, chyba, że ostatniego dnia chcesz skorzystać jeszcze po plażowaniu z app. (i jechać na noc) to policzy Ci za kolejną dobę lub za 1/2

Koniecznie odwiedź tę budkę...
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 23.06.2015 19:38

my sprobujemy tę budkę odiwedzić na początku lipca jesli tak polecasz:). Serwuja tam coś wyjatkowego co mozesz osobiscie polecic, czyzby reklamowane wsześniej kalmary:)?
japer
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 19.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) japer » 23.06.2015 19:54

Przelew poszedł i już odliczam dni do pierwszego wyjazdu do Chorwacji :D a dzieciaki to już by chciały jechać
Faktycznie za 6 noclegów będę płacił, gospodyni się pomyliła, czyli z matematyką u mnie nie jest tak źle.
Odwiedzę chętnie ten fish fast food a co jeszcze obowiązkowo w Rogoznicy lub okolicy polecacie wartego uwagi?
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 23.06.2015 20:08

amatus1 napisał(a):Serwuja tam coś wyjatkowego co mozesz osobiscie polecic, czyzby reklamowane wsześniej kalmary:)?

Kalmary :D podane w najprostszy z najprostszych sposobów. P Y C H O T A .Wg mnie najlepsze jakie jadłam, a cena najprzystępniejsza ze wszystkich. Zdjęć tych kalmarów w tym wątku nie ma (sprawdziłam), ale wpis wyżej podałam link do mojej relacji z Rogoznicy i tam są ich fotki. Zawsze kombinuję jakby tu do nich zjechać, ale z autostrady kierowca nie chce już zjeżdżać. :(

japer napisał(a): tylko o co chodzi, że za 6 osób płacę i ostatni dzień to 1/2 bo nie kumam?

Zwyczajowo trzeba się wymeldować do 10, 11 godz. Spotkałam się z możliwością zostania do wieczora - nie ma problemu, a wtedy opłata to 1/2 stawki za dobę - i wtedy można jeszcze bez problemu skorzystać z app. (łazienka, kuchnia)do godz. 18/20 - oczywiście o ile nie jest wynajęty następnym spragnionym Chorwacji :D
Nigdy nie korzystałam z takiej oferty.

Po wymeldowaniu zawsze do bagażnika po butelce pet z kranówką na osobę i poplażowaniu (wracamy na noc) (nie zawsze na wybranej na powrót plaży mam gwarancję prysznica) korzystam z tej wody do szybkiego przemycia się (dziecko dokładnie we współpracy dwójki dorosłych) da się z soli wypłukać. Siebie z pomocą małżonka też :D Tyle żeby sól w trasie nie drapała :D


I przede wszystkim SPOKOJNIE. Wakacje z dzieciakami w Cro to frajda - dla wszystkich.
Jak możesz wydrukuj każdemu dziecku mapkę Rogoznicy (są w necie) i zaznacz gdzie będzie domek, plaża jedna, druga, jachty, lody (na wyspie), kościółek, to jezioro Smocze oko i szkraby (przedszkolaki już bez problemu sobie z tym poradzą) niech Was prowadzą do celu danego dnia -oczywiście z pod Waszą kontrolą. W ten sposób możecie też miasta zwiedzać - tylko za wczasu trzeba się przygotować i tak ustalić trasę, aby od razu nie trafić na plac zabaw, ale dopiero po zaliczeniu zabytków czy tego co dla Was dorosłych byłoby warte odwiedzenia. I wilk syty i owca cała. My tak z naszym synem zwiedzamy od 12 lat i się sprawdza (i nieważne czy to Cro, czy polskie miasto czy Wiedeń czy Paryż - metoda pasuje do każdego miejsca).
slawekkg
Croentuzjasta
Posty: 325
Dołączył(a): 16.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawekkg » 23.06.2015 20:20

viltob08 napisał(a):
piekara114 napisał(a):
Mikromir napisał(a):Pewnie chodzi o Smocze Oko:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Też o tym myślałam (przecież tam byłam w 2011), ale do Put Magistr. to kawałek jest, więc stwierdziłam, że może jest jeszcze jakieś inne, które się przede mną ukryło :D

japer, nie zapomnij odwiedzić tego miejsca
Obrazek

płacisz za 6 dób, chyba, że ostatniego dnia chcesz skorzystać jeszcze po plażowaniu z app. (i jechać na noc) to policzy Ci za kolejną dobę lub za 1/2

Koniecznie odwiedź tę budkę...

Postaram się tam zajrzeć już w przyszlym tygodniu. Znam smak kalmara to sobie porownam :lol:
japer
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 19.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) japer » 23.06.2015 20:44

dobry pomysł z tymi mapami Rogoznicy :wink: , tylko jak mam zaznaczyć interesujące miejsca jak np ta knajpka z fish food jeżeli nie wiem gdzie ona jest a na mapach google raczej zaznaczonych lokalnych atrakcji o których wiedzą cromaniacy nie znajdę.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 23.06.2015 21:14

japer napisał(a):tylko jak mam zaznaczyć interesujące miejsca jak np ta knajpka z fish food jeżeli nie wiem gdzie ona jest a na mapach google raczej zaznaczonych lokalnych atrakcji o których wiedzą cromaniacy nie znajdę.

Wiesz, ja nie pamiętam tej knajpki z pobytu w Rogoźnicy - przegapiłam ją niestety, albo może jeszcze wtedy nie istniała. Jednak wystarczyło, że przeczytałam, iż znajduje się przy promenadzie, która bardzo długa nie jest. Przeszłam ją sobie na google street view, dzięki wstawionemu tu zdjęciu łatwo budynek z szyldem zlokalizowałam i już wiem gdzie jest - na mapie i w realu. Może tam wpadnę kiedyś po drodze na kalmary...
Mówią, że jak coś sam odkryjesz, lepiej to zapamiętasz - więc spróbuj... :wink: I czytaj uważnie relacje z miejsc, które chcesz odwiedzić...

japer napisał(a):co jeszcze obowiązkowo w Rogoznicy lub okolicy polecacie wartego uwagi?

Trogir, Split, Primošten, Šibenik, PN Krka
No i spacery po okolicy: wyspa z małą starówką i promenadą (praktycznie dokoła), marina Frapa, Smocze Oko i cały półwysep z kapliczką na końcu.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 23.06.2015 21:24

Domek i plażę zaznaczysz sam na pewno bez problemu (np kropką czy plażę niebieską kreską)
Google street bardzo pomocne
Reszta poniżej:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link ale tylko z rana

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Plac zabaw jakiś niewielki też chyba był, ale nie dam sobie uciąć niczego bo nie jestem pewna

Może inni cromaniacy coś jeszcze podowiedzą -mapkę nie dawaj wcześniej niż w samochodzie jak dzieciaki będą u kresu - trochę ich to zaciekawi + przewodnik ze zdjęciami

Jak byś chciał coś podobnego o pobliskim Sibeniku daj znać
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 23.06.2015 21:29

Nie wiem w jakim wieku masz latorośl i jak jest zaprawiona w bojach w zwiedzaniu.Z drugiej strony 7dni na miejscu to trochę będzie żal plażę zostawiać... chyba że przyjmiecie nasz pomysł na zwiedzanie czyli plażowanie do 16, potem obiadek i jakaś wycieczka np. jak Mikromir podała.
japer
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 19.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) japer » 23.06.2015 22:40

Usnąć nie mogę przez tą Chorwację ;-) właścicielka apartamentu napisała w mailu, że dołoży wszelkich starań aby podobało się nam.
Chętnie zobaczę wszystkie te miejsca które mi polecacie :-) jeszcze raz wszystkim dziękuję za pomoc w nurtujących mnie sprawach, można na Was liczyć.
guma1906
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 19.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) guma1906 » 25.06.2015 09:32

Macie może jakieś namiary na nocleg dla 4 dorosłych w Rogoznicy od strony zachodniej , aby było otwarte morze ? :) Bez luksusów, 2 pokoje z podwójnymi łóżkami. Z góry dzięki. Pozdrawiam
japer
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 19.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) japer » 25.06.2015 10:50

guma1906 napisał(a):Macie może jakieś namiary na nocleg dla 4 dorosłych w Rogoznicy od strony zachodniej , aby było otwarte morze ? :) Bez luksusów, 2 pokoje z podwójnymi łóżkami. Z góry dzięki. Pozdrawiam


Po raz pierwszy do Chorwacji się wybieram w tym roku i wybór na Rogoznice padł , apartament dla ośmiu osób znalazłem tu: zakwaterowaniewchorwacji.pl są ten namiary bezpośrednie do właścicieli i nawet szybko odpisują na maile, mi odpowiada ten portal to może i Ty coś znajdziesz 8)

A czemu Twój wybór na Rogoznice padł? Byłeś już tam czy ktoś polecił czy ot tak po prostu?
guma1906
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 19.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) guma1906 » 25.06.2015 11:25

Nie musi to być akurat Rogoznica :) może być obok np. Primosten (a nawet lepiej) . Szczerze mówiąc to szukam noclegu dla rodziców i ich znajomych bo ja w tym samym czasie co oni uderzam na Albanie :)
Ja im to tylko planuje jakoś żeby sobie poradzili. A czemu wybrałem Rogoznice ? W zasadzie to tylko i wyłącznie dlatego że jest tam "otwarte" morze. Jedni się zachwycają wysepkami ja akurat sobie cenię morze którego końca nie widzę. Moim zdaniem całym w tym urok , chociaż zdania są podzielone :) No i czasem są większe fale bo nie przeszkadzają im wysepki.
Pozdrawiam
Cromaniak66
Croentuzjasta
Posty: 221
Dołączył(a): 01.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cromaniak66 » 30.06.2015 21:29

Witam,
gdyby ktos w najblizszym czasie wybierał się w ciemno do Rogoźnicy , to są jeszcze wolne apartamenty opisywane przeze mnie w banku kwater :
dalmacja-srodkowa-od-primostenu-do-gradaca-t39894.html
4+2 w terminie 3-12.07
2+2 od już do 12.07
To jedyne wolne miejsca w szczycie sezonu .Można dostać super cenę ( info od włascicieli)
Zainteresowanym mogę podać na priv lub maila kontakt do włascicieli
Pozdrawiam , Piotr :papa:
robert22313
Croentuzjasta
Posty: 132
Dołączył(a): 22.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) robert22313 » 01.07.2015 10:18

My wczoraj wróciliśmy z Rogoznicy, było super, cały czas ciepło i słonecznie - a jeszcze około 100km przed Rogoznicą było tylko 12/13C, nocowaliśmy w okolicach plaży sepurine i zecewarskiej, jechaliśmy w ciemno.
pzdr.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Rogoznica - strona 17
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone