Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rogoznica

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sloneczko
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 299
Dołączył(a): 25.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) sloneczko » 14.06.2015 07:53

Michał233 napisał(a):Do Rogoznicy wybieram się pierwszy raz, jaką plażę możesz polecić? :)

Warto zwiedzić wszystkie i wybrać swoja ulubiona :)
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Michał233
Odkrywca
Posty: 63
Dołączył(a): 06.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Michał233 » 14.06.2015 08:10

A jutro jedziecie ktoś do Rogoznicy? :)
swirek11
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 15.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) swirek11 » 15.06.2015 11:31

Witam

Czy będzie problem z znalezieniem kwatery w ciemno dla rodzin 2+3 i 2+1 na przełomie czerwca i lipca tzn. od 28.06 do 10.07?
Żona po zeszłorocznych pierwszych zagranicznych wakacjach (Bułgaria, Sozopol) załapała bakcyla w tym roku padło na Chorwację tylko nie wiem czy jest sens w ciemno jechać?

Pozdrawiam
mini_em
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 17.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) mini_em » 17.06.2015 11:49

witam
poproszę o namiary na sprawdzony apartament w Rogoznicy druga połowa lipca 2+2
niestety dopiero teraz zmieniły sie nam plany wakacyjne i cięzko mi coś znaleźć .. :(

adres: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
babciaolkairysia
Globtroter
Posty: 54
Dołączył(a): 01.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) babciaolkairysia » 21.06.2015 13:22

Witam
W miesiącu wrześniu wybieram się do Rogoźnicy , mam namiary na dwa miejsca Rażenaj ulica Varos
a drugie miejsce to Rogożnica ul. Zečevo Rtić .
Miałabym pytanie do osób które już tam były , jakie w okolicy są palże , jestem osobą starszą i głęboka woda mnie nie interesuje .
Przejrzałam dużo na forum ale opisów tych miejsc nie znalazłam , może słabo szukam.
Byłabym bardzo wdzięczna gdyby ktoś pomógł mi albo skierował na odpowiedni opis.
Interesuje mnie głębokość wody w tej okolicy i uroki tych miejsc .
Pozdrawiam i z góry dziękuje.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 21.06.2015 23:19

babciaolkairysia napisał(a):Witam
W miesiącu wrześniu wybieram się do Rogoźnicy , mam namiary na dwa miejsca Rażenaj ulica Varos
a drugie miejsce to Rogożnica ul. Zečevo Rtić .
Miałabym pytanie do osób które już tam były , jakie w okolicy są palże , jestem osobą starszą i głęboka woda mnie nie interesuje .
Przejrzałam dużo na forum ale opisów tych miejsc nie znalazłam , może słabo szukam.
Byłabym bardzo wdzięczna gdyby ktoś pomógł mi albo skierował na odpowiedni opis.
Interesuje mnie głębokość wody w tej okolicy i uroki tych miejsc .
Pozdrawiam i z góry dziękuje.

Na początek zdjęcia plaż - mapki z lokalizacją plaż i w/w ulic są pod zdjęciami:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
reszta plaż do przeanalizowania:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Cromaniak66
Croentuzjasta
Posty: 221
Dołączył(a): 01.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cromaniak66 » 22.06.2015 07:43

Witam,
dostałem właśnie informację od mojego chorwackiego przyjaciela , że zwolniły mu się dwa terminy na wolny super wyposażony apt. dla maks 6 osób(od biedy 8 też się zmieści) ( dwie sypialnie , dwie łazienki , salon z aneksem kuchennym i miejscem do spania , dwa tarasy z widokiem na otwarte morze) .Fotki i opis w moim poście w banku kwater :
dalmacja-srodkowa-od-primostenu-do-gradaca-t39894.html
Lokalizacja : 5 min do plaży :
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Wolne terminy to : 3-12.07 oraz 19-25.07 .
Ja jestem tam od 12.07 -26.07
Pozdrawiam :-)
robert22313
Croentuzjasta
Posty: 132
Dołączył(a): 22.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) robert22313 » 22.06.2015 10:39

jest ktoś teraz w Rogoznicy? faktycznie jest tylko 17C? w południe.. czy to tylko jakiś błąd aplikacji a jest jak pokazują prognozy 25C :
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
jm2412
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 11.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) jm2412 » 22.06.2015 20:15

Crljine-mam pytanie o plażę w tym rejonie czy nadaje się dla dzieci, wiem że sa zdjęcia, ale wolałabym odpowiedz od kogoś kto tam był.
sloneczko
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 299
Dołączył(a): 25.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) sloneczko » 22.06.2015 22:44

robert22313 napisał(a):jest ktoś teraz w Rogoznicy? faktycznie jest tylko 17C? w południe.. czy to tylko jakiś błąd aplikacji a jest jak pokazują prognozy 25C :
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

No na pewno to błąd jest słonecznie i na słońcu na pewno kolo 30C ma być tylko w środę burzowo a później do 38 C i gorąco . Pozdrawiam z Rogoznicy :papa:
sloneczko
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 299
Dołączył(a): 25.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) sloneczko » 22.06.2015 22:52

jm2412 napisał(a):Crljine-mam pytanie o plażę w tym rejonie czy nadaje się dla dzieci, wiem że sa zdjęcia, ale wolałabym odpowiedz od kogoś kto tam był.

Witam
Ja tam przebywam z dzieckiem 6 letnim i jest wiele osób jeszcze z mniejszymi maluszkami i każdy coś znajdzie dla siebie jest wiele drzew gdzie możesz tez schronić się od słońca jak już ci się znudź . A na dodatek co roku zawsze miasto wysypuje na plaże taki drobny kamień , jest fajnie :wink: :papa:
japer
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 19.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) japer » 23.06.2015 08:40

Witam wszystkich.
Jestem tu nowy i po raz pierwszy z dziećmi do Chorwacji się wybierany w tym roku. Przez int znalazłem kwaterę w miejscowości Rogoznica o której co nieco na forum przeczytałem ale dokładnie chce zapytać o rejon ulicy put magistrale gdzie mam do wynajęcia apartament a ze względu na dzieci nie chce jechać w cimno bo na początku sierpnia jest sam szczyt sezonu i różnie może to być.
Czy ktoś może mi napisać czy z rejonu put magistrale w Rogoznicy jest blisko do plaży i do morza bo wiem ,że tam jezioro jest ale bardziej plaża mnie interesuje a szczególnie dzieci, z map google mało można wywnioskować a wlascicielka zbyt wylewna nie jest.
Proszę o wyrozumiałość i kilka słów o moim pierwszym wyborze.
Pozdrawiam.
Andrzej.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 23.06.2015 08:59

japer napisał(a):Czy ktoś może mi napisać czy z rejonu put magistrale w Rogoznicy jest blisko do plaży i do morza bo wiem ,że tam jezioro jest ale bardziej plaża mnie interesuje a szczególnie dzieci, z map google mało można wywnioskować a wlascicielka zbyt wylewna nie jest.


Rogoznica jak najbradziej ok. Świetny wybór.
Co do ulicy: możesz zaznaczyć dokładnie gdzie jest ten dom? Bo put magistrale znajduje mi w okolicy plażzaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link, więc albo żwirek albo płyty. Odległość do morza dla mnie akceptowalna z dziećmi 5-10 min.
Ale ja tam nie znajduję jeziora, bo jezioro jest na półwyspie, ale może bywalcy okolic Lozicy mogą potwierdzić jego obecność.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 23.06.2015 09:03

Pewnie chodzi o Smocze Oko:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
japer
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 19.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) japer » 23.06.2015 11:36

O ten apartament mi chodzi:
Wg opisu jest tylko 200m do plaży!??
tylko ze względu na dzieci pytam aby nie musiały do plaży daleko chodzić.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Rogoznica - strona 15
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone