Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rogoznica

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: wysepka Rogoznica

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 24.02.2015 21:20

slawekkg napisał(a):...

Nie wiem, czy tutaj zaglądałeś:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Trochę filmików ze strategicznych okolic Rogoźnicy, na końcu plaża Račice, a tu jeszcze zdjęcia:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Widzę, że w 2012 zjeżdżalnia na plaży Račice jeszcze była. :)
Na początku lipca mają święto w Rogoźnicy, może się załapiesz: :wink:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Jakoś Rogoźnica bardziej do mnie przemawia niż ta Twoja druga opcja w Kvarnerze... :roll: Może dlatego, że więcej ciekawych dla mnie miejsc można zwiedzić, np. Split, Trogir, ewentualnie jakieś Kaštele po drodze, Šibenik, Primošten, wodospady na Krka ze Skradinem, z Rogoźnicy są też rejsy na Kornati... Żyć i nie umierać. :D
slawekkg
Croentuzjasta
Posty: 325
Dołączył(a): 16.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawekkg » 24.02.2015 21:26

Bardzo dziekuje za linki jak na pierwszy raz to strasznie duzo tylko zaczynaja sie problemy z apartamentami bo tu nie ma tego a tam tamtego, zawsze chcialo by sie miec wszystko:D ale niestety tak sie nie da Czekam jeszcze na odpowiedzi na pare pytan ale przekonalem sie do Rogoznicy na 100% wyjazd tam. W nastepnych latach pojedziemy do innej miejscowosci ale na poczatek napewno Rogoznica zeby zarazic sie Chorwacja. Niestety K-G lezy nad zimnym morzem tak ze trzeba jechac daleko.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 24.02.2015 21:36

slawekkg napisał(a): tylko zaczynaja sie problemy z apartamentami bo tu nie ma tego a tam tamtego, zawsze chcialo by sie miec wszystko:D

Nie ma się co przejmować za bardzo wyposażeniem apartamentu. Jak powiedział jeden forumowicz, apartament to tylko skromny dodatek do otoczenia. Przynajmniej w Chorwacji. :mrgreen:
Do Trogiru zajrzyjcie obowiązkowo!
Powodzenia. :papa:
slawekkg
Croentuzjasta
Posty: 325
Dołączył(a): 16.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawekkg » 24.02.2015 21:39

Ja sie nie przejmoje ale pierwszy raz nie wiem czego sie spodziewac napewno bedzie dobrze
Pozdrawiam
slawekkg
Croentuzjasta
Posty: 325
Dołączył(a): 16.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawekkg » 24.02.2015 21:43

Mikromir napisał(a):
slawekkg napisał(a): tylko zaczynaja sie problemy z apartamentami bo tu nie ma tego a tam tamtego, zawsze chcialo by sie miec wszystko:D

Nie ma się co przejmować za bardzo wyposażeniem apartamentu. Jak powiedział jeden forumowicz, apartament to tylko skromny dodatek do otoczenia. Przynajmniej w Chorwacji. :mrgreen:
Do Trogiru zajrzyjcie obowiązkowo!
Powodzenia. :papa:

A moze masz cos do "polecenia "w Rogoznicy :D :papa:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 24.02.2015 22:05

slawekkg napisał(a):A moze masz cos do "polecenia "w Rogoznicy

Niestety nie całkiem. Pierwszy wyjazd był trochę dziki i kilka dni przed nim załatwialiśmy kwaterę przez poleconego pośrednika (Chorwatka mieszkająca chyba w Bolesławcu - Etta Krzystanek), która znalazła nam mieszkanie u Mariji Ercegovic przy Put Kopare 1 czy 2, negocjowała w naszym imieniu cenę i generalnie wprowadzała jako żółtodziobów w temat Chorwacji. Mieszkanie dla nas ok, ale wtedy to był raczej styl późny Tito, może wyremontowali - nie wiem. Z samą właścicielką apartamentu trudno było się bezpośrednio dogadać, bo mówi tylko po chorwacku i w necie nie istnieje jej adres email, tylko telefon, pewnie bez problemu znajdziesz, ale co z tego? :mrgreen: Pośredniczka też do zidentyfikowania w sieci. Dobrze ją wspominamy, ale teraz już okrzepliśmy w temacie i sami znajdujemy apartamenty.
A sama wyspa serio nie jest taka zła. :wink:
slawekkg
Croentuzjasta
Posty: 325
Dołączył(a): 16.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawekkg » 25.02.2015 22:33

Zna ktos ten apartament
Villa Lilian VI ulica 18 Rogoznica
tojasiek
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 01.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) tojasiek » 01.03.2015 14:57

alechandro napisał(a):
Cromaniak66 napisał(a):Witam :-)
mogę podzielic się namiarami na fajne apartamenty ( domy) na obrzeżach Rogoźnicy ( Zecevo) .Jeśli ktos jest zainteresowany , proszę o info z podaniem na ile osób ma być ten apartament. Prześlę wówczas własciwy namiar i fotki. Pozdrawiam :-)

A ten dalej swoje... :lol: :D


Witam

A czy możesz również podać namiary na dom dla dwóch rodzin, czworo dorosłych oraz pięcioro dzieci gdzieś na południu (Makarska itp.). Jeżeli nie to Rogoźnica też może być.
tojasiek
AgataHubert
Odkrywca
Posty: 98
Dołączył(a): 28.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) AgataHubert » 17.03.2015 22:11

Witam pięknie, musiałam zawiesić poszukiwania noclegów na wakacje 2015 w Rogoznicy - względy zdrowotne!!!, ale wracam do poszukiwań. Ponaglam prośbę o namiary na duży apartament 4 dorosłych+4dzieci, najlepiej parter (jedno dziecko na wózku inwalidzkim). pozdrawiam Agata (adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl) :D
Tośka
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 17.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tośka » 19.03.2015 15:08

cocu1978 napisał(a):
rafrob napisał(a):Ja tez jestem po 2 tygodniowych wczasach w Rogoznicy, mogę polecic apartament w którym przyszło nam mieszkac, jezeli jest ktos zainteresowany. Apartament na 2 rodziny z dziecmi, dwie oddzielne sypialnie z klimatyzacja, kuchnia w pelni wyposazona, lazienka z pralka, w pokojach nowe meble i czysto. Cena w sierpniu wynosila 95 euro. Aparatament 20 m od morza z widokiem na marine frapa. Plaza zwirkowa dla dzieci pod domem, z tarasu mozna wolac na obiad :) My jestesmy bardzo zadowoleni, w szczegolnosci ze znalezlismy kwatere po prostu na jakiejs stronie. pozdrawiam


Bardzo proszę o podesłanie namiarów :-) adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Witam,
ja również proszę o namiar: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Z góry dziękuję:)
mody13
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 21.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mody13 » 22.03.2015 16:32

witam, proszę o namiary dla dwóch rodzin 2+1 (nie muszą być osobne kwatery) termin od 8.08 do 30.08 na okres 7-10 dni adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
z góry dziękuję
robert22313
Croentuzjasta
Posty: 132
Dołączył(a): 22.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) robert22313 » 24.03.2015 09:36

Witam,
- poproszę o sprawdzone namiary na apartamenty w Rogoznicy lub okolicach... na koniec czerwca... około 20-06<->26.06... 5 lub 6 dób... dla dwóch rodzin (razem 6 osób) : 2 dorosłych + 2 dorosłych z 2 dzieci (7 i 14 lat) w przystępnych cenach...żeby było wi-fi, jakaś w miarę spokojna okolica, niezbyt daleko do plaży, parking na auta, widok na morze.

- czy wyjeżdżając w w ciemno w/w wymienionym terminie będzie jakiś problem ze znalezieniem noclegu w dobrej cenie.. powiedzmy do 70/80 euro za 6 osób za dobę?

- wybór padł właśnie na Rogoznice lub okolice, bo chyba to dobre miejsce wypadowe żeby pozwiedzać okolice, park narodowy itp.?

- namiary proszę podesłać na : adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

pozdrawiam
Bartek1977
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 944
Dołączył(a): 04.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek1977 » 24.03.2015 10:46

Okolica jak najlepsza na bazę wypadową
robert22313
Croentuzjasta
Posty: 132
Dołączył(a): 22.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) robert22313 » 24.03.2015 12:18

ale jadąc w tym terminie co podałem wyżej w ciemno w 6 osób ( 4 dorosłych i 2 dzieci) będzie jakiś mega problem żeby znaleźć apartament? powiedzmy że do max. 100 euro za dobę?
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 24.03.2015 13:16

robert22313 napisał(a):ale jadąc w tym terminie co podałem wyżej w ciemno w 6 osób ( 4 dorosłych i 2 dzieci) będzie jakiś mega problem żeby znaleźć apartament? powiedzmy że do max. 100 euro za dobę?

Myślę, że spokojnie znajdziesz apartament w tym terminie (czerwiec). Jak na czerwiec, podany zakres cenowy jest dość wysoki. W Rogoźnicy jest sporo domów, wybór duży, ale warto mieć z góry wybrany rejon miejscowości, gdzie chciałbyś szukać, żeby potem niepotrzebnie się nie nabiegać.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Rogoznica - strona 11
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone