Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rogoznica - apartament Apartament Odmor - Šepurine

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
niela20
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 16.06.2014
Rogoznica - apartament Apartament Odmor - Šepurine

Nieprzeczytany postnapisał(a) niela20 » 16.06.2014 22:02

Witajcie,

czy ktoś może był w tym miejscu? Zlokalizowany przy Put Sepurine.

Wolelibyśmy wiedzieć co i jak zanim zapłacimy zaliczkę.

Z góry dziękuję za każdą informację zwrotną.
tomekp
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 07.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomekp » 16.06.2014 22:13

Witam
Nie byłem wprawdzie w tym apartamencie ale Rogoznica jest piękna byłem tam 4 razy i miejsce jest też ok. Co roku jest coś nowego do zobaczenia.
piotrs
Croentuzjasta
Posty: 387
Dołączył(a): 02.02.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrs » 16.06.2014 22:26

Znam miejsce (choć nie sam apartament), bardzo dobra miejscówka blisko do plaży z otwartym morzem (właściwie dokładnie w połowie drogi między Sepurine a Lozicą - dwoma najbardziej znanymi plażami Rogoznicy nad otwartym morzem), ulica spokojna, do centrum niespecjalnie daleko, jednym słowem nie zastanawiaj się długo.
BachaG
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 30.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) BachaG » 28.06.2014 21:39

Mam namiary na super kwaterę w Rogoznicy. Kwatera sprawdzona, właśnie wróciłam.
Kwatera mieści się na cypelku, super widok na morze i marine. Najbliższa plaża to Art (lub innych na wyspie) - ok 5 min na nogach, może nawet krócej, tylko trochę pod górkę, ale bardzo blisko. Do plaży Sepurine ok 25 min.
Dużą zaletą są gospodarze, bardzo mili i gościnni. Częstowali rakiją, wiśniówką, winkiem, domowymi naleśnikami. W przed ostatni dzień zrobili dla nas super kolację, dali domowe wyroby do domu w prezencie (wiśniówka, oliwa).
Cena w czerwcu za apartament dla 2 osób to 30 euro, apartamenty duże. Ten na I piętrze mam dwa osobne pokoje (jedne to trochę taki salon, ale może spokojnie być sypialnią), kuchnie ze stołem, łazienkę. Apartament na II piętrze ma jedną sypialnię i jeden duży pokój (pomieszczenie) połączone z kuchnią i salonem (z 2 łózkami do spania), łazienkę
Jak ktoś jest zainteresowany piszcie na maila (adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl) – prześlę szczegóły i namiary.

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Rogoznica - apartament Apartament Odmor - Šepurine
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone