Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rogoznica 2009

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Potter
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2495
Dołączył(a): 15.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Potter » 23.07.2009 14:38

Tomirosos napisał(a):Wpłaciłem 15% zaliczki - wysłałem ją listem poleconym ubezpieczonym, najtańsze rozwiązanie które znalazłem zresztą na forum :).


A ile kosztuje taki list ?
Pytałam dziś w banku PKO BP ile kosztuje przelew do Chorwacji w euro i pani mi uprzejmie wyjaśniła, że około 15 zł !
Jestem mile zaskoczona. Czy ktoś może zweryfikować tę informację ?
Tomirosos
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 06.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomirosos » 23.07.2009 22:15

Apartamentu TONI niestety nie kojarzę. Plaża z moich zdjęć znajduje się tutaj:
http://maps.google.com/maps?f=d&source= ... 8&t=h&z=15
Tomirosos
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 06.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomirosos » 23.07.2009 22:23

List kosztuje o ile pamiętam ok 20zł. Zależy na ile jest ubezpieczony. W tamtym roku za przelew 70euro płaciłem ok 70zł. Coś mi się nie chce wierzyć że przelew taki kosztuje 15zł. Chyba że masz może konto walutowe to może wtedy jest taniej, ja przelewałem ze złotówkowego. Może PKO BP ma jakąś umowę z bankiem albo przy pokryciu części kosztów przez adresata. Ja bym to sprawdził jeszcze raz.
eliza_12
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 177
Dołączył(a): 24.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) eliza_12 » 25.07.2009 11:04

Tomirosos
Bardzo proszę o kontakt na priv mam dużo pytań , będę wdzięczna
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
farma
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 25.06.2009
????

Nieprzeczytany postnapisał(a) farma » 25.07.2009 14:18

Czy ktoś kojarzy gdzie się znajduje
Ul. Nova1 451 w Rogoznicy???
Monika_1980
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 07.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Monika_1980 » 08.01.2010 13:01

Tomirosos napisał(a):W tym roku kolejny raz wybrałem się do Chorwacji. Tym razem wybór padł na Rogoznicę. Spędziłem tam 2 tygodnie. Nocowałem u super właścicieli, którzy oprócz przyjacielskiego nastawienia dwa razy zorganizowali nam kolację, serwując owoce morza z grila (ośmiornice, kalmary itp). Namiary na ich dom: http://www.viktorappartments.com/joomla/
Rogoźnica to bardzo fajne małe miasteczko z licznymi miejscami na spacery i fajnymi widokami. Niedaleko Split, wodospady KRK i Sibenik. Ja byłem bardzo zadowolony że tam trafiłem ale oczywiście są gusta i guściki.
Załączam kilka zdjęć:
http://picasaweb.google.pl/tomirosos/CRO2009

Pozdrawiam


A czy mógłbyś proszę napisać czy apartamenty są w miarę spokojnej okolicy, ponieważ wybieram się z rocznym dzieckiem i podoba mi się ta lokalizacja.

Pozdrawiam!
Potter
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2495
Dołączył(a): 15.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Potter » 08.01.2010 14:34

Również byłam w ubiegłym roku w Rogoźnicy. Co prawda my mieszkaliśmy w innej części ale dużo spacerowaliśmy i oglądnęliśmy sobie z zewnątrz ten apartament (początkowo nawet prawie go zarezerwowaliśmy :D ).
Jeśli chodzi o spokój to śmiało polecam Rogoźnicę. Miejsce idealne do wieczornych spacerków a i w dzień hałasu nie ma bo raczej brak tego typu rozrywek (no może na wyspie). Jeśli podasz maila chętnie podeślę parę naszych zdjęć.
Monika_1980
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 07.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Monika_1980 » 08.01.2010 14:39

Potter napisał(a):Również byłam w ubiegłym roku w Rogoźnicy. Co prawda my mieszkaliśmy w innej części ale dużo spacerowaliśmy i oglądnęliśmy sobie z zewnątrz ten apartament (początkowo nawet prawie go zarezerwowaliśmy :D ).
Jeśli chodzi o spokój to śmiało polecam Rogoźnicę. Miejsce idealne do wieczornych spacerków a i w dzień hałasu nie ma bo raczej brak tego typu rozrywek (no może na wyspie). Jeśli podasz maila chętnie podeślę parę naszych zdjęć.


Witam,
Dziękuję za odpowiedź, bardzo chętnie skorzystam z Twoich doświadczeń, daj znać gdzie byłeś, moj mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Tomirosos
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 06.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomirosos » 08.01.2010 21:54

Tak jak wspomniał Potter Rogoźnica to bardzo spokojna miejscowość i po zmroku jest przyjemnie cicho, przynajmniej w okolicy gdzie ja mieszkałem
Monika_1980
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 07.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Monika_1980 » 14.01.2010 20:23

Tomirosos napisał(a):Tak jak wspomniał Potter Rogoźnica to bardzo spokojna miejscowość i po zmroku jest przyjemnie cicho, przynajmniej w okolicy gdzie ja mieszkałem


Tomirosos, mam prośbę, czy mógłbyś się odezwać na mój mail mczek[malpa]o2.pl ponieważ mam do Ciebie konkretne pytanie odnośnie apartamentór Viktor.
Pozdrawiam,
Monika
armar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) armar » 14.01.2010 22:00

Ja też byłem w tamtym roku przez tydzień w Rogoźnicy .

Mogę polecic apartament blisko plaży z małym basenem , służę też swoimi doświadczeniami z tej miejscowości dla zainteresowanych mail :

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl :D
new1984
Croentuzjasta
Posty: 260
Dołączył(a): 18.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) new1984 » 14.01.2010 23:11

armar napisał(a):Ja też byłem w tamtym roku przez tydzień w Rogoźnicy .

Mogę polecic apartament blisko plaży z małym basenem , służę też swoimi doświadczeniami z tej miejscowości dla zainteresowanych mail :

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl :D


Poszedł mail...
new1984
Croentuzjasta
Posty: 260
Dołączył(a): 18.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) new1984 » 14.01.2010 23:13

Potter napisał(a):Również byłam w ubiegłym roku w Rogoźnicy. Co prawda my mieszkaliśmy w innej części ale dużo spacerowaliśmy i oglądnęliśmy sobie z zewnątrz ten apartament (początkowo nawet prawie go zarezerwowaliśmy :D ).
Jeśli chodzi o spokój to śmiało polecam Rogoźnicę. Miejsce idealne do wieczornych spacerków a i w dzień hałasu nie ma bo raczej brak tego typu rozrywek (no może na wyspie). Jeśli podasz maila chętnie podeślę parę naszych zdjęć.


Ja bym prosił - w tym roku chcemy jechać do Rogoznicy, Primosten, lub okolic w 4 osoby dorosłe + 2-letnie dziecko.
Mój mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
doctorwho
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 70
Dołączył(a): 21.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) doctorwho » 28.02.2010 01:25

new1984 napisał(a):
Potter napisał(a):Również byłam w ubiegłym roku w Rogoźnicy. Co prawda my mieszkaliśmy w innej części ale dużo spacerowaliśmy i oglądnęliśmy sobie z zewnątrz ten apartament (początkowo nawet prawie go zarezerwowaliśmy :D ).
Jeśli chodzi o spokój to śmiało polecam Rogoźnicę. Miejsce idealne do wieczornych spacerków a i w dzień hałasu nie ma bo raczej brak tego typu rozrywek (no może na wyspie). Jeśli podasz maila chętnie podeślę parę naszych zdjęć.


Ja bym prosił - w tym roku chcemy jechać do Rogoznicy, Primosten, lub okolic w 4 osoby dorosłe + 2-letnie dziecko.
Mój mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Mam identyczną prośbę j.w. 4 dorosłe+2 latka
Z góry dziękuję adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Gajowa
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 17.07.2011
Prośba

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gajowa » 05.03.2012 14:06

Witajcie. Mam prośbe, czy mogłby mi ktoś podać namiar na sprawdzone kwatery w Rogoznicy albo w miejscowości Zecievo? Szukałam na forum, na necie ale na większość wysłanych maili dostaje odpowiedź "Undelivered Mail Returned to Sender " :] Moge przesłać namiary na kwatere na wyspie Pag (Mandre - byliśmy w zeszłym roku, w tym roku wracamy na tą samą kwaterę na tydzień a na drugi własnie chcemy spędzić w Rogoznicy). Bede wdziecza za pomoc.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Rogoznica 2009 - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone