Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rodzinnie, w spokoju i z plażą w zasięgu ręki

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
BadSylwia
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 09.06.2010
Rodzinnie, w spokoju i z plażą w zasięgu ręki

Nieprzeczytany postnapisał(a) BadSylwia » 21.06.2013 11:46

Został tylko tydzień do wyjazdu, a my jeszcze nie zdecydowaliśmy gdzie jedziemy. Na dziś dzień zostajemy przy Splitskiej lub Postirze na wyspie Brać, ale coś mi mówi, żeby poszukać jeszcze czegoś innego. Do tej pory wakacje spędzaliśmy na brać w supetarze, mirce, później była solta rogać, necujam, peljesac - trpanij. Teraz nie możemy się zdecydować. Mam trochę obawy jeśli chodzi o Splitska i Postire, chidzi o plażę, na googlach widać jedynie 2-3 malutkie zatoczki. Hmmm, co robić? Podpowiedzcie coś. W grę wchodzą wszystkie wyspy + półwysep Peljesac. Na pewno nie Trogir/Ciovo.

Pozdrawiamy,
Robert & Sylwia
Monte Christo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 793
Dołączył(a): 04.01.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Monte Christo » 21.06.2013 12:18

hej...wyjadacze jestescie :)
Jedzcie na PAG- Nowalija kwatery szukajcie w okolicach portu.

Ja tez mam taki dylemat, ale Brac nie biore pod uwage a bardziej okolice Pagu/lub dalej ponizej Podgory/IGRANE itp.
Tez mam dylemat. Ale jak pojawiaja sie dylematy czas zmienic kraj.
Wy jeszcze 5 dni a ja 5 tyg. :)
Pozdrawiam.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 21.06.2013 12:30

Jedźcie na Pelješac.
Monte Christo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 793
Dołączył(a): 04.01.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Monte Christo » 21.06.2013 12:34

Bocian chcieli blisko, tak wywnioskowalem z watku :) Pozdro
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 21.06.2013 12:43

Monte Christo napisał(a):Bocian chcieli blisko, tak wywnioskowalem z watku :) Pozdro

Jak byli na Pelješcu, to nie powinni mieć już dylematów :)

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Rodzinnie, w spokoju i z plażą w zasięgu ręki
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone