Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rodzinnie na campie Belvedere i 41 godzin w drodze do domu!

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: Rodzinnie na campie Belvedere i 41 godzin w drodze do do

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 04.01.2017 19:36

Strasznie dużo Wam się tych "przygód" utrafiło..... ja zakładam zawsze czarny scenariusz, ale tyle na raz to bym nie wymyśliła.... A tego mechanika to bym popędziła.....


Co do rodzinnych wakacji.... mam identyczne odczucia, niby nikr nic nie powie, ale każdy ma jakieś ale.... Twoje założenia na przyszłość są bdb. My we wrześniu ponownie wybraliśmy się z rodziną szwagra, od razu kilka set razu mówiąc, że jedziemy budżetowo i na miejscu szukamy app. tak długo aż cena nam spasuje, a oni jak chcą to mogą nad samym morze brać app. i będziemy spotykać się na plaży, wycieczkach i wieczorami..... A efekt taki, że..... szwagierstwo wybrało nocleg w tym samy miejscu co my.... (choć jakbyś my byli sami to pewnie jeszcze czyśmy poszukali taniej...)

agata26061 napisał(a):Nic na razie nie rezerwuję, bo tak sobie myślę, że też chciałabym jakieś inne kraje zobaczyć – może Grecję, Włochy, Czarnogórę, Albanię, Bułgarię, Rumunię.
Chorwacja jest super, ale ja już mam przesyt, i wrzesień to potwierdził... i była Grecja i pewnie teraz też będzie :mrgreen:

:papa: :papa:
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012
Re: Rodzinnie na campie Belvedere i 41 godzin w drodze do do

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 05.01.2017 00:06

Uffff aż się zmęczyłam czytając o Waszej drodze powrotnej. My z moim narzeczonym byśmy osiwieli i ze trzy razy się w między czasie rozstali, pokłócili, i pozabijali nawzajem, także ten.... daj Boże szczęśliwe dojazdy i powroty z urlopów :wink:

Mam nadzieję, że i u Was limit wyczerpany do grobowej dechy na przygody w podróży.
Miril
Croentuzjasta
Posty: 274
Dołączył(a): 23.01.2009
Re: Rodzinnie na campie Belvedere i 41 godzin w drodze do do

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miril » 05.01.2017 01:43

piekara114 napisał(a):Strasznie dużo Wam się tych "przygód" utrafiło..... ja zakładam zawsze czarny scenariusz, ale tyle na raz to bym nie wymyśliła.... A tego mechanika to bym popędziła.....


Co do rodzinnych wakacji.... mam identyczne odczucia, niby nikr nic nie powie, ale każdy ma jakieś ale.... Twoje założenia na przyszłość są bdb. My we wrześniu ponownie wybraliśmy się z rodziną szwagra, od razu kilka set razu mówiąc, że jedziemy budżetowo i na miejscu szukamy app. tak długo aż cena nam spasuje, a oni jak chcą to mogą nad samym morze brać app. i będziemy spotykać się na plaży, wycieczkach i wieczorami..... A efekt taki, że..... szwagierstwo wybrało nocleg w tym samy miejscu co my.... (choć jakbyś my byli sami to pewnie jeszcze czyśmy poszukali taniej...)

agata26061 napisał(a):Nic na razie nie rezerwuję, bo tak sobie myślę, że też chciałabym jakieś inne kraje zobaczyć – może Grecję, Włochy, Czarnogórę, Albanię, Bułgarię, Rumunię.
Chorwacja jest super, ale ja już mam przesyt, i wrzesień to potwierdził... i była Grecja i pewnie teraz też będzie :mrgreen:

:papa: :papa:
Wg mnie najważniejsze to ustalić pewne kwestie przed wyjazdem. My jeżdzimy na campingi więc chętnych na apartamenty nie bierzemy do ekipy. Każda rodzina ma osobny namiot i nikt nikomu nie narzuca o której plaża ,śniadanie czy pobudka. Jeżeli jest temat wycieczki czy jakiegoś zwiedzania to ustalenia zapadają w trakcie wieczornych Polaków rozmów. :mrgreen: Kto chce to jedzie czy idzie i już. Namioty rezerwujemy ok. listopada a camping mamy wybrany najczęściej w trakcie poprzednich wakacji, więc osoby chcące jechać wiedzą na co mogą liczyć. Pierwszy wyjazd był w 2 rodziny i tak sukcesywnie towarzystwo się rozrasta że w tym roku jedzie 37 osób :D
elfik44
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 147
Dołączył(a): 13.12.2016
Re: Rodzinnie na campie Belvedere i 41 godzin w drodze do do

Nieprzeczytany postnapisał(a) elfik44 » 05.01.2017 11:18

Podstawowe zasady podróży z kimś (jak dla mnie):
1. Podróż osobnym autem.
2. Osobne apartmany.
3. Każdy rezerwuje sobie sam i wybiera to co chce.


O całkowicie się z tym zgadzam. To podstawa udanego urlopu z rodziną lub znajomymi
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012
Re: Rodzinnie na campie Belvedere i 41 godzin w drodze do do

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 05.01.2017 11:36

piekara114 napisał(a): Chorwacja jest super, ale ja już mam przesyt, i wrzesień to potwierdził... i była Grecja i pewnie teraz też będzie :mrgreen:

Ja jeszcze przesytu nie mam, bo wiele miejsc jeszcze nie widziałam w Cro i tak marzę o tym, żeby je zobaczyć. Tak sobie kiedyś ustaliłam, że może zrobimy z mężem tak, że co drugi rok będziemy w Chorwacji a co drugi w jakimś innym państwie. No i tak staramy się postępować. W ogóle wyjeżdżać gdziekolwiek zaczęliśmy w 2012 - Chorwacja, 2013 - Chorwacja, 2014 - Chorwacja, 2015 - Egipt, 2016 - Chorwacja, więc teraz przyszedł czas na jakiś inny kraj, ale też jeszcze to nie jest przesądzone ;)
CROnikiCROpka napisał(a):Uffff aż się zmęczyłam czytając o Waszej drodze powrotnej. My z moim narzeczonym byśmy osiwieli i ze trzy razy się w między czasie rozstali, pokłócili, i pozabijali nawzajem, także ten.... daj Boże szczęśliwe dojazdy i powroty z urlopów :wink:

Mam nadzieję, że i u Was limit wyczerpany do grobowej dechy na przygody w podróży.

Uwierz, że mój mąż chyba przez to wyłysiał ;) a że i przed wyjazdem włosów nie miał zbyt wielu, to teraz jest ich jeszcze mniej ;) :smo: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech:
Będąc z narzeczonym, to faktycznie ma się ten komfort, że można się rozstać bez żadnych spraw itp. ;) :smo: :oczko_usmiech: U nas z tym byłoby gorzej :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech:
Miril napisał(a):tym roku jedzie 37 osób :D

Ekipa spora! Wiem, że na wakacjach w gronie przyjaciół też może być fajnie. U nas oczywiście, mimo tego, że jakieś tam niejasności były, to i tak świetnie się bawiliśmy, np. wieczorkami siedząc przy piwku na tarasie. Wujek miał ze sobą akordeon, więc trochę pośpiewaliśmy (ale spokojnie, tylko do 22)
W tym roku chyba chcemy takiego prawdziwego wypoczynku, bo trochę nas cały zeszły rok trochę wymęczył, więc chyba pojedziemy sami, żeby odpocząć psychicznie od wszystkiego i wszystkich.
elfik44 napisał(a):Podstawowe zasady podróży z kimś (jak dla mnie):
1. Podróż osobnym autem.
2. Osobne apartmany.
3. Każdy rezerwuje sobie sam i wybiera to co chce.


O całkowicie się z tym zgadzam. To podstawa udanego urlopu z rodziną lub znajomymi

Teraz też już to wiem i tak jak napisałam nikt mnie już nie omami tym, żebym komuś rezerwowała noclegi, czy pokazywała według mnie ciekawe miejsca. Niech wchodzą na Cro.pl i sami szukają informacji o ciekawych miejscach w Cro, tak jak ja to robie już kilka lat na forum :D ;) :D :nice: :lool: :devil:
elfik44
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 147
Dołączył(a): 13.12.2016
Re: Rodzinnie na campie Belvedere i 41 godzin w drodze do do

Nieprzeczytany postnapisał(a) elfik44 » 05.01.2017 15:09

My byliśmy z rodzinką 2 razy, i jesteśmy Im wdzięczni za pokazanie 1 raz Cro, za to, że byli naszymi przewodnikami itp. Ale tak naprawdę odpoczeliśmy jak byliśmy w zeszłym roku sami. I spotkaliśmy naszą rodzinkę w Cro, i razem na plaży bikowaliśmy, czy piwko wieczorkiem ale apartament mieliśmy swój i było super
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008
Re: Rodzinnie na campie Belvedere i 41 godzin w drodze do do

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 05.01.2017 17:46

elfik44 napisał(a):Podstawowe zasady podróży z kimś (jak dla mnie):
1. Podróż osobnym autem.
2. Osobne apartmany.
3. Każdy rezerwuje sobie sam i wybiera to co chce.


O całkowicie się z tym zgadzam. To podstawa udanego urlopu z rodziną lub znajomymi


4. Każdy w innym mieście. :wink:
ewula91
Cromaniak
Posty: 629
Dołączył(a): 06.09.2012
Re: Rodzinnie na campie Belvedere i 41 godzin w drodze do do

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewula91 » 05.01.2017 20:23

Vjetar napisał(a):
elfik44 napisał(a):Podstawowe zasady podróży z kimś (jak dla mnie):
1. Podróż osobnym autem.
2. Osobne apartmany.
3. Każdy rezerwuje sobie sam i wybiera to co chce.


O całkowicie się z tym zgadzam. To podstawa udanego urlopu z rodziną lub znajomymi


4. Każdy w innym mieście. :wink:


5. Każdy w innym terminie :oczko_usmiech:

A tak serio to co kto lubi, ja z rodziną bym chyba nie wytrzymała (chociaż też zależy z kim) ale generalnie uznaję, że im więcej osób jedzie tym gorzej - więcej różnych charakterów.
Na ten rok chcemy się zgrać ze znajomymi ale to właściwie nasi przyjaciele i wydaje mi się, że znamy się na tyle żeby te 2 tygodnie w czwórkę spędzić i sobie nie zaszkodzić :D

Twój powrót to jakaś masakra 8O Ja to bym się chyba położyła na ziemi i ... biedronka i to taka zalana łzami. :roll:
śmigacz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1703
Dołączył(a): 18.09.2016
Re: Rodzinnie na campie Belvedere i 41 godzin w drodze do do

Nieprzeczytany postnapisał(a) śmigacz » 05.01.2017 20:58

ewula91 napisał(a):ja z rodziną bym chyba nie wytrzymała (chociaż też zależy z kim) ale generalnie uznaję, że im więcej osób jedzie tym gorzej - więcej różnych charakterów.

Identyczne mam zdanie na ten temat.

Mieliście powrót zepsuty przez partacza-mechanika. Mam nadzieję że to nikt z rodziny.
Miril
Croentuzjasta
Posty: 274
Dołączył(a): 23.01.2009
Re: Rodzinnie na campie Belvedere i 41 godzin w drodze do do

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miril » 06.01.2017 02:15

Bardzo często pierwszy dłuższy wyjazd zweryfikuje stopień "zżycia" z przyjaciółmi. :D
ajdadi
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 21043
Dołączył(a): 04.09.2013
Re: Rodzinnie na campie Belvedere i 41 godzin w drodze do do

Nieprzeczytany postnapisał(a) ajdadi » 06.01.2017 16:42

Powrót masakrycznie długi...limit pecha chyba wyczerpaliście na długie lata .Pozdrawiam
karolinaabc
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 11.05.2017
Re: Rodzinnie na campie Belvedere i 41 godzin w drodze do do

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolinaabc » 11.05.2017 11:32

Agata, możesz pokazać więcej zdjęć tego domku premium? Sama się wybieram w tym roku i zastanawiam się jak naprawdę wyglądają. Orientujesz się, czy te domki bezpośrednio przy morzu i basenie też są premium?
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012
Re: Rodzinnie na campie Belvedere i 41 godzin w drodze do do

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 28.05.2017 14:51

wszystkie zdjecia domku, w którym mieszkaliśmy są już w relacji. Te koło basenu i morza, to nie są w ogóle domki firmy happycamp, u której wynajmowaliśmy domki, więc nie mam pojęcia czy one też są premium.
anka581
Croentuzjasta
Posty: 176
Dołączył(a): 09.02.2016
Re: Rodzinnie na campie Belvedere i 41 godzin w drodze do do

Nieprzeczytany postnapisał(a) anka581 » 20.10.2017 13:11

elfik44 napisał(a):Podstawowe zasady podróży z kimś (jak dla mnie):
1. Podróż osobnym autem.
2. Osobne apartmany.
3. Każdy rezerwuje sobie sam i wybiera to co chce.


O całkowicie się z tym zgadzam. To podstawa udanego urlopu z rodziną lub znajomymi


Po tegorocznych wakacjach w 1000% potwierdzam ,że auto musi być osobne
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012
Re: Rodzinnie na campie Belvedere i 41 godzin w drodze do do

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 22.10.2017 11:34

anka581 napisał(a):Po tegorocznych wakacjach w 1000% potwierdzam ,że auto musi być osobne

A ja się właśnie przekonałam po tegorocznych wakacjach, że i w jednym aucie można się dogadać. O tym możesz poczytać tutaj, w mojej tegorocznej relacji. Dogadywaliśmy się całkiem nieźle jadąc jednym autem, ale był inny skład wyjazdu, więc to miało też znaczenie nie małe.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży

cron
Rodzinnie na campie Belvedere i 41 godzin w drodze do domu! - strona 1...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone