Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Góry Połabskie i Alpy, czyli jazda po CZ,D,A,I

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 20.11.2014 23:49

Kapitalnie Danielu :D ... a te chmury poniżej :D
Super :wink:
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12170
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 21.11.2014 11:43

danielZS napisał(a):Opuszczamy Włochy i niebywale krętymi drogami zmierzamy w kierunku granicy z Austrią.

Szkoda, że pogoda nadal średnia. :(

pzdr :wink:
danielZS
Cromaniak
Posty: 687
Dołączył(a): 18.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) danielZS » 22.11.2014 17:43

longtom napisał(a):Szkoda, że pogoda nadal średnia.


To fakt, ale i tak udało nam się w Innsbrucku, mogło być gorzej :)
danielZS
Cromaniak
Posty: 687
Dołączył(a): 18.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) danielZS » 23.11.2014 15:35

Po nasyceniu się otaczającym nas klimatem, rześkim powietrzem, niespotykaną ciszą i spokojem, nadszedł czas żeby ruszyć na dół. Od razu widać, że góra jest ulubionym torem dla rowerzystów wyczynowych, których nie brakowało po drodze.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10861
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 23.11.2014 16:59

wow, ale mi zrobiłeś frajdę tymi zdjęciami, to co lubię :D
no teraz to mam tam po co jechać, choć domyślam się że trasy downhillowe tam na co drugim wzgórzu
danielZS
Cromaniak
Posty: 687
Dołączył(a): 18.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) danielZS » 23.11.2014 22:45

te kiero napisał(a):no teraz to mam tam po co jechać, choć domyślam się że trasy downhillowe tam na co drugim wzgórzu


Powiem tobie, że jak zobaczyłem co oni tam wyprawiają na tych rowerach to włos mi się na plecach jeżył 8O

Na pewno jest ku temu świetna infrastruktura. Na szczyt możesz jechać kolejką, albo... rowerem oczywiście :D

Zjazdy są bardzo strome, no i z ponad 2000 m n.p.m. Na dole można np. umyć rower. Wszędzie oznakowanie i ostrzeżenia. Piesi nie wchodzą na trasy rowerowe. Oczywiście na szczycie i w połowie trasy knajpki. Można coś zjeść wypić napój.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.11.2014 23:36

Fajne, ale nie dla mnie,
ja wolę cztery kółka :wink:
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10861
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 24.11.2014 09:09

danielZS napisał(a):
te kiero napisał(a):no teraz to mam tam po co jechać, choć domyślam się że trasy downhillowe tam na co drugim wzgórzu


Powiem tobie, że jak zobaczyłem co oni tam wyprawiają na tych rowerach to włos mi się na plecach jeżył 8O

Na pewno jest ku temu świetna infrastruktura. Na szczyt możesz jechać kolejką, albo... rowerem oczywiście :D

Zjazdy są bardzo strome, no i z ponad 2000 m n.p.m. Na dole można np. umyć rower. Wszędzie oznakowanie i ostrzeżenia. Piesi nie wchodzą na trasy rowerowe. Oczywiście na szczycie i w połowie trasy knajpki. Można coś zjeść wypić napój.

u nas też jest kilka tras np TU, ale oczywiście nie takich długich :lol: , jest jednak wszystko co potrzeba, kolejką również wieziesz rower na górę, na dole serwis i myjka do rowerów
danielZS
Cromaniak
Posty: 687
Dołączył(a): 18.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) danielZS » 25.11.2014 22:33

te kiero - szacun za taką jazdę rowerkiem.

Wolno schodząc w dół podziwialiśmy widoki, niesamowite jest to, że akurat tego dnia trafiła nam się tak pogoda. Było idealnie, nie za gorąco i nie za zimno. Na szlaku oprócz rowerzystów mijamy wielu pieszych. Mieszkańcy Innsbrucka mają świetne miejsce wypadowe, zazdroszczę im.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jeszcze tylko kolejką w dół do miasta i jesteśmy przy samochodzie

Obrazek
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 01.12.2014 23:55

Zaczynam obserwować pewne zastoje w niektórych relacjach :roll:
Być może przyczyną jest grudzień :roll:
No chyba, że tutaj już koniec :roll:
danielZS
Cromaniak
Posty: 687
Dołączył(a): 18.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) danielZS » 04.12.2014 23:31

Przepraszam, moja wina, to już jest koniec.
Wszystkich chętnych do pooglądania moich fotek i poczytania relacji z tej i innych podróży zapraszam na mojego bloga www.wyprawyrodzinnie.pl oraz do polubienia strony na Facebooku, gdzie ma swojego fanepagea.

:papa:

Aaaa... i jeszcze jedno, szykuję się do krótkiej relacji z zimowej Pragi. Do zobaczenia więc wkrótce :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.12.2014 00:15

Szkoda :roll:

Miło się czytało 8)
danielZS
Cromaniak
Posty: 687
Dołączył(a): 18.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) danielZS » 05.12.2014 16:09

Lednice napisał(a):Szkoda

Miło się czytało


No tak, ale jakbym miał dalej pisać, to by okazało się, że nadal jestem w podróży :D

Może dzisiaj rozpocznę temat Pragi.
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10861
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 06.12.2014 10:01

danielZS napisał(a):Wszystkich chętnych do pooglądania moich fotek i poczytania relacji z tej i innych podróży zapraszam na mojego bloga http://www.wyprawyrodzinnie.pl

byłem tu regularnie, co trzeba zapisałem i nie omieszkam się posiłkować oraz powracać, dzięki za wiele cennych info :papa:
danielZS
Cromaniak
Posty: 687
Dołączył(a): 18.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) danielZS » 06.12.2014 16:04

te kiero napisał(a):byłem tu regularnie, co trzeba zapisałem i nie omieszkam się posiłkować oraz powracać, dzięki za wiele cennych info


Dziękuję i polecam w dalszym ciągu :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
Góry Połabskie i Alpy, czyli jazda po CZ,D,A,I - strona 10
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone