Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rodzina z Rodziną czyli przepis na Chorwację v. 2.0

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 21.08.2018 20:12

Długo tutaj nie zaglądałam, ale po przeczytaniu kilku Twoich postów stwierdzam, że wrócił ten sam Jędrula, który pisał relację dobrych kilka lat temu. To samo poczucie humoru, ten sam lajt. Tak trzymaj. Pisz relację (tę już właściwą) i wrzucaj zdjęcia siebie i Twoich kobiet. Żona (jak to piękna i młoda zawsze kobieta) zapewne nic się nie zmieniła, ale córy podrosły, więc chwal się chłopie i pisz co tam się u Was działo w tej Podgorze.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.08.2018 20:24

jedrula napisał(a):Relacji live to raczej nie przeprowadze, za duzo sie dzieje :-)

Wróciłeś, więc pisz z domu :wink:
jedrula
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 456
Dołączył(a): 22.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) jedrula » 21.08.2018 20:39

Hej. Dzieki za mile slowa :)

Wszystko ladnie Wam opisze, na razie leniuchuje nad moim Baltykiem na plazy w Swinoujsciu.
Cieplo prawie tak samo jak w Podgorze, woda w morzu prawie tak ciepla jak w Podgorze , slonce prawie tak samo opala jak w Podgorze ... Jednak "prawie" robi roznice..


...ale za cholere nie wiem po co tu tyle piachu :roll: gdzie sa te mikro kulki lodow ktore sprzedaja na promenadzie po 4.5 zeta, dziewczyny zeby sie najesc jak w Podgorze musza zjesc wiecej niz 3 na raz !

Zeby zjesc pizze musze zaiwaniac 200metrow w goracym piachu po kolana do kiepskiej pizzeri... Ciagly dylemat lezec nad morzem czy isc 500metrow po piwo... Zebym jeszcze te morze widzial... Szmat tyle nastawiali ze moza sie poczuc jak zakladzie wlokniarskim... Parawan za parawanem , do wody nie dojdziesz bo barany porobily sobie prywatne plaze... Ludzie k...wa opanujcie sie, plaza ma ze 100 metrow szerokosci , kilometry dlugosci a ja mam trudniej niz w Podgorze zeby sie dostac do wody :twisted:

Jedyna zaleta to browar po 9 zeta , zawsze to 2 zlote taniej...

Jak wychyle 4 to akurat starczy na te mikro kugle lodow dla dziewczyn... :mrgreen:


Ps
W
wiecej sie rozpisze po urlopie... Jak juz ochlone, uloze zdjecia i zatesknie :(
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 22.08.2018 12:54

jędrula
Zeby zjesc pizze musze zaiwaniac 200metrow w goracym piachu po kolana do kiepskiej pizzeri... Ciagly dylemat lezec nad morzem czy isc 500metrow po piwo..


Nieodpowiednie miejsce wybrałeś.. :lol: U nas w Trójmieście masz bary i kafeje na plaży wzdłuż połowy trójmiejskiej linii brzegowej, a jak chcesz bardziej dzikie i odludne plaże nawet w sezonie, to też Ci znajdę :oczko_usmiech:
A gorący piach to cud po tylu latach angielskiej pogody na polskim wybrzeżu :roll: Nie pamiętam takiego lata jak w tym roku w ostatniej dziesięciolatce :D
Nie byłam na plaży opalać się od kilku lat , choć mieszkam 10 minut od niej, ale twierdzę obiektywnie, że takie złe nie są te nadbałtyckie, zwłaszcza w maju i czerwcu :)

A w ogóle to witam się w relacji :papa:
zmrol
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 485
Dołączył(a): 08.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) zmrol » 24.08.2018 10:19

jedrula napisał(a):
Garo&Justa napisał(a):Banana Bar?



Nie , nie nie. :wink:


Dodam podpowiedz

20180811_145907_HDR-2124x1195.jpg



Brela Stomarica Bar Waikki :)
jedrula
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 456
Dołączył(a): 22.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) jedrula » 24.08.2018 11:29

zmrol napisał(a):
jedrula napisał(a):
Garo&Justa napisał(a):Banana Bar?



Nie , nie nie. :wink:


Dodam podpowiedz

20180811_145907_HDR-2124x1195.jpg



Brela Stomarica Bar Waikki :)



:mrgreen:

Cudne miejsce, jedna mala knajpka, ludzi w sam raz bo nie jestem pustelnikem i od gromadki ludzi nie stronie ale tez nie tlumy. Idealny kontrast pomiedzy gorami a morzem i stosunkowo duza niedostepnosc bo stromo bo wysilek... Czyli moge domniewac ze okoliczni ludzie nie sa nudni, sa ambitni i zakochani jak ja w takich klimatach... Mi tu pasuje, chdze, sprawdzam i ogladam gdzie tu fundamenty postawic i na stare lata pitrasic dorady dla turystow:-)
jedrula
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 456
Dołączył(a): 22.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) jedrula » 24.08.2018 12:14

Katerina napisał(a):jędrula
Zeby zjesc pizze musze zaiwaniac 200metrow w goracym piachu po kolana do kiepskiej pizzeri... Ciagly dylemat lezec nad morzem czy isc 500metrow po piwo..


Nieodpowiednie miejsce wybrałeś.. :lol: U nas w Trójmieście masz bary i kafeje na plaży wzdłuż połowy trójmiejskiej linii brzegowej, a jak chcesz bardziej dzikie i odludne plaże nawet w sezonie, to też Ci znajdę :oczko_usmiech:
A gorący piach to cud po tylu latach angielskiej pogody na polskim wybrzeżu :roll: Nie pamiętam takiego lata jak w tym roku w ostatniej dziesięciolatce :D
Nie byłam na plaży opalać się od kilku lat , choć mieszkam 10 minut od niej, ale twierdzę obiektywnie, że takie złe nie są te nadbałtyckie, zwłaszcza w maju i czerwcu :)

A w ogóle to witam się w relacji :papa:


Czesc :D

Ja nic nie wybieralem , ja tu mieszkam i tak jak ty mam 10 minut na plaze... Kocham nasze morze i nasz Baltyk, narzekam tylko tak dla checy :-)

Jak chce ciszy i spokoju to jade 20-30 minut w kierunku na
Miedzyzdroje , tak w polwie sa kompletnie dzikie i puste.. Malo ludzi o nich wie i niech tak zostanie :-) i faktycznie takiego lata nie pamietam, gdyby nie to ze obiecalem kuzynowi ze zorganizuje i zawioze ich do Chorwacji to planowalem tez Toskanie i Mazury... W te lato nad jeziorami bylbym rownie szczesliwy jak w Podgorze

Na razie jeszcze mam malo wymagajace dzieci , sklonne do przygod, ciekawe swiata... pogodna i szczesliwa zone wiec nawet w Pcimiu Dolnym bym sie odnalazl :lol: ... tak na 3 dni , nie dluzej :D
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 24.08.2018 14:12

jędrula
Ja nic nie wybieralem , ja tu mieszkam i tak jak ty mam 10 minut na plaze.

:oops: Ooops...nie zwróciłam uwagi, żeś ze Świnoujścia :oops: :oops: Sorry.
Kocham nasze morze i nasz Baltyk, narzekam tylko tak dla checy :-)

Ufff...Myślałam, że jesteś kolejnym wielkim krytykiem naszego wybrzeża, które zaczynam coraz bardziej doceniać, mimo,że i tak będę jeździć do Cro na plażing :oczko_usmiech:
Pozdrawiam :papa:
jedrula
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 456
Dołączył(a): 22.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) jedrula » 25.08.2018 11:27

Zanim zaczne swoja opowiesc pelnym tempem to wczesniej lektura watku "Ile kosztuje urlop w Chorwacji " zachecila mnie do podliczenia moich wlasnych kosztow.

Jak , co i gdzie jadlem, pilem i zwiedzalem wyjdzie w nastepnych rozdzialach...


Wraz z rodzina jestem typowym przykladem sredniej klasy o srednich zarobkach, o srednim wyksztalceniu, o srednim pojeciu, o srednim metrazu mieszkania, o srednim poziomie ukonobienia, o srednich aspiracjach, o srednich ambicjach o srednich srednicach kol w aucie, o sredniej znajomosci jezykow obcych, o sredniej znajomosci wlasnego ojczystego jezyka i hymnu panstwowego , w domu mamy srednie lozko i sredni telewizor, ja i zona mamy srednie wymiary zarowno wzrostu i tego tam i tamtego...
Generalnie wszystkiego mamy srednio i tego co nie mamy tez nie mamy w okolicach sredniej... Po prostu nasza szarosc i wtopienie w tlum jest bliskie sredniej tak bardzo ze juz bardziej usrednic sie nic nie da...

...ba...! Nawet chorujemy srednio dlugo i na przecietnie srednie choroby...

Takich sredniakow jak my to ze swieczka szukac...

Zatem nasze koszty urlopowe sa srednie jak tylko srednie byc moga...

A oto zrzut liczony na kolanie na plazy wziety z historii karty (w bardzo srednim banku) i tego co wydalismy w gotowce... zupelnie przecietnymi i srednimi banknotami...

Ps
Nie zamieszcze tego w watku "Ile kosztuje urlop w Chorwacji" bo tam nieprzecietni ludzie sprowadza mnie do mianownika i bede mial humor na weekend ponizej sredniej...

20180824_100418_HDR-1195x2124.jpg


20180825_120251_HDR-1195x2124.jpg



7.5k w 10 dni, akurat tyle na ile moge sobie pozwolic zeby zima w czasie ferii pojechac w gory...

... takie srednie gory...bo jezdzic na nartach tez umiemy srednio...
krutom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3344
Dołączył(a): 16.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) krutom » 25.08.2018 11:44

Coś mi tu nie pasuje, wyliczenia dużo bardziej niż średnio dokładne. :lol: :papa:
Bartek81
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 345
Dołączył(a): 25.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek81 » 25.08.2018 11:47

Jak zwykle Jedrula świetny opis, nawet jeśli chodzi o podliczenie kosztów :wink:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 25.08.2018 13:51

Co jak co, ale poczucie humoru to masz, jedrula, raczej ponadprzeciętne i mocno nieśrednie... :lol:

Pozdrawiam (bardziej niż średnio :wink: ) :papa:
Danka
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 25.08.2018 14:08

jędrula
Nie zamieszcze tego w watku "Ile kosztuje urlop w Chorwacji" bo tam nieprzecietni ludzie sprowadza mnie do mianownika i bede mial humor na weekend ponizej sredniej...


:lol: :lol: Ja tam w ogóle przestałam wchodzić, bo boję się, że mnie na siłę...uśrednią :wink: :mrgreen: :papa:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 25.08.2018 14:22

Jędrula, co się stało z samochodem, że naprawa Ci się przydarzyła?

Katerina napisał(a): :lol: :lol: Ja tam w ogóle przestałam wchodzić, bo boję się, że mnie na siłę...uśrednią :wink: :mrgreen: :papa:
Tam nie ma średnich, są bidujący i rozrzutni bogacze :mrgreen:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 25.08.2018 14:49

piekara114
Katerina napisał(a):
:lol: :lol: Ja tam w ogóle przestałam wchodzić, bo boję się, że mnie na siłę...uśrednią :wink: :mrgreen: :papa:

Tam nie ma średnich, są bidujący i rozrzutni bogacze :mrgreen:


Uśredniając :wink: to właśnie ja :lol: Na początku urlopu rozrzutny bogacz z wysokim wskaźnikiem ukonobienia, a pod koniec bidująca i jadąca na konserwach z Polski :mrgreen:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Rodzina z Rodziną czyli przepis na Chorwację v. 2.0 - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone