Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rodzina z małym dzieckiem prosi o radę.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
parex
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 14.12.2013
Rodzina z małym dzieckiem prosi o radę.

Nieprzeczytany postnapisał(a) parex » 14.12.2013 19:22

Witamy serdecznie szanownych Państwa :)
Nasza czteroosobowa rodzinka planuje w wakacje 2014 pierwszą przygodę z Chorwacją. Planujemy 10 dniowy wyjazd 1 go sierpnia.
Problem polega na tym że jedziemy z córeczką 2 latka.
Serdecznie prosimy o rady gdzie pojechać, zależy nam na piaszczystej i płytkiej plaży by córeczka miała raj dla siebie i by do plaży nie było zbyt daleko.
Czy Omiś to dobry wybór?
Na jakiej wyspie będą takie płytkie piaszczyste plaże?
Milutko widziane namiary na prywatne sprawdzone apartamenty adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiamy cieplutko
Joanna i Marcin.
ACandrzej
Cromaniak
Posty: 1401
Dołączył(a): 17.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ACandrzej » 14.12.2013 19:32

Generalnie do Cro jeździ się dla kamienistych plaż...
Piaszczyste można policzyć na palcach jednej ręki.
1. Wyspa Rab - najlepsza dla małych dzieci, tak ze 200m trzeba iść by się zanurzyć.
2. Omis
3. Korcula -plaża koło Lumbardy
4. Ninska Laguna.
5. Więcej nie pamiętam...
Dla dzieci najlepsze będą poz. 1 i 4. Problem może być tylko z ilością ludzi w tym terminie, zwłaszcza okolice Lopar na Rab są oblegane.
parex
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 14.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) parex » 14.12.2013 20:44

Bierzemy pod uwagę wyspę RAB. Serdecznie prosimy o namiary na miłe apartamenty.
parex
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 14.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) parex » 15.12.2013 13:22

Dzisiaj zapadła decyzja to już coś :)
Zdecydowaliśmy się na wyspę RAB do miejscowości Lopar lub Rab
Jeśli ktoś posiada namiar na sprawdzony apartament w tych miejscowościach to bardzo prosimy.......
dziękujemy :)
justka123
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 18.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) justka123 » 18.12.2013 23:21

Piękną piaszczystą plażę spotkałam na Hvarze w okolicach miejscowości Jelsa - płytko, piaseczek, chyba sztucznie nawieziony ale jest go tam cała masa, woda ciepła.
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 20.12.2013 02:23

parex napisał(a):Dzisiaj zapadła decyzja to już coś :)
Zdecydowaliśmy się na wyspę RAB do miejscowości Lopar lub Rab

W drodze "do" lub "z" możecie zahaczyć o zatokę Zavratnica :idea:

Do wyboru:
a/ pieszo > zatoka-zavratnica-i-zatopiona-barka-t38692.html
b/ taxi brod (cennik) > zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Na koniec zacytuję klasyka "sam Rab jest fajny ale jedno miasteczko wiosny nie czyni". :wink:

Ps. Rady i sprawdzone apartamenty wysłane na e-maila. :wink:
parex
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 14.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) parex » 20.12.2013 23:10

Pasażer dziękujemy!! Ależ teraz dałeś nam do myślenia, cudowne te Twoje miejsca!
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33331
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 20.12.2013 23:19

Pag?
Piasku tam (jak w całej Cro :wink: ) jak na lekarstwo, ale plaż z łagodnym zejściem do wody i długą płycizną nie brakuje. :D
barti75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 729
Dołączył(a): 15.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) barti75 » 21.12.2013 00:27

anakin napisał(a):Pag?
Piasku tam (jak w całej Cro :wink: ) jak na lekarstwo, ale plaż z łagodnym zejściem do wody i długą płycizną nie brakuje. :D



anakin sam przyznasz chyba że Pag to przysłowiowej du....y nie urywa ot taka księżycowa wyspa na którą można mostem dojechać, no ale jeśli idzie o łagodne zejście do wody to fakt tam tego nie brakuje :) no ale piasku jak na lekarstwo choć skłamałbym jakbym napisał że jest to miejsce mało urokliwe.
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 21.12.2013 03:18

parex napisał(a):Pasażer dziękujemy!! Ależ teraz dałeś nam do myślenia, cudowne te Twoje miejsca!

Staram się Was odwieść od pomysłu z "piaszczystą plażą".
Podajcie więcej szczegółów odnośnie wymagań pamiętając, że dom to tylko skromny dodatek do otoczenia oraz "Ne jede se iz lijepe zdjele, nego iz pune" :!: :idea:

Obrazek
http://www.zubatac.hr/vrribe.php

Kolejne info wysłane na e-maila.
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7944
Dołączył(a): 20.08.2008
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 21.12.2013 08:34

pasażer napisał(a):Staram się Was odwieść od pomysłu z "piaszczystą plażą".


Bo piasek to ostatnia rzecz jakiej szukam w Chorwacji :oczko_usmiech: :mrgreen:
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33331
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 21.12.2013 09:06

barti75 napisał(a):anakin sam przyznasz chyba że Pag to przysłowiowej du....y nie urywa ot taka księżycowa wyspa na którą można mostem dojechać,

Polemizowałbym. :mrgreen:
barti75 napisał(a):no ale jeśli idzie o łagodne zejście do wody to fakt tam tego nie brakuje :) no ale piasku jak na lekarstwo choć skłamałbym jakbym napisał że jest to miejsce mało urokliwe.

To chyba główne kryterium jakim kieruje się autorka pytania w swoich poszukiwaniach, więc.....
barti75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 729
Dołączył(a): 15.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) barti75 » 21.12.2013 23:27

anakin napisał(a):Polemizowałbym. :mrgreen:


wiem wiem, że byś polemizował czytałem Twoją relację z Pagu nawet chyba namiary od Ciebie brałem, też mi się tam podobało i to baardzo :mrgreen: , myślę że jakby nie Twoja relacja którą walnąłem od dechy do dechy to pewnie bym tam nie pojechał :D

anakin napisał(a):To chyba główne kryterium jakim kieruje się autorka pytania w swoich poszukiwaniach, więc.....

masz rację absolutnie nie chciałem, aby mój post został odebrany przez autorkę jako zniechęcenie jej do zobaczenia tego pięknego, aczkolwiek dla mnie księżycowego miejsca :mrgreen:
aksa123
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 23.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) aksa123 » 23.01.2014 15:08

Witam serdecznie:)

Planujemy z mężem pierwsze wakacje w Chorwacji, będą to też nasze pierwsze wakacje z naszym synkiem, ja także jak autorka tematu poszukuję plaż piaszczystych, chcemy jechać w sierpniu mały będzie miał wtedy 17 miesięcy, będę bardzo wdzięczna za jakieś namiary na sprawdzone kwatery...aksa123@wp.pl

z góry dziękuję za pomoc:)
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 23.01.2014 16:47

W Molunacie jest piaszczysta plaża, w Pakostane, wyżej napisano także inne lokalizacje.

Ale to nie jest piasek nadbałtycki czy turecki.
Jeżeli szukasz prawdziwego piasku i ciepła, to nie Chorwacja.
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Rodzina z małym dzieckiem prosi o radę.
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone