Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Robinsonada

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
AniaJ
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 02.11.2015
Dom - Robinsonada poszukuję!

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ » 02.11.2015 09:28

Witam serdecznie, poszukuję domu w stylu robinsonada do wynajęcia w Dalmacji, najchętniej w południowej. Interesuje mnie dom w zaciszu, z piękną przyrodą wokoło. Jeśli ktoś miałby namiary, będę bardzo wdzięczna adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Pozdrawiam serdecznie!!!!
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Dom - Robinsonada poszukuję!

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 02.11.2015 09:49

Witaj na forum. :)

Myślę, że jeśli wpiszesz w wyszukiwarkę forumową "robinsonada" wyskoczy trochę wyników. :wink:

Na razie - myślę, że najłatwiej oczywiście znaleźć takie miejsca na wyspach, np. na Hvarze - bardzo dużo. Dla mnie wielką pomocą były strony z interaktywnymi mapami i namiarami na takie domki w zatoczkach, np.: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link, zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link. Bardzo dużo robinsonad jest wynajmowanych przez czeskie agencje - sprawdź np. stronę a. Valsa w necie. Rozumiem, że zdajesz sobie sprawę, iż wiele takich domów "jedzie" na solarach i deszczówce? Nie wszystkie oczywiście.

Powodzenia.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Dom - Robinsonada poszukuję!

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 02.11.2015 10:52

AniaJ napisał(a):Witam serdecznie, poszukuję domu w stylu robinsonada do wynajęcia w Dalmacji, najchętniej w południowej. Interesuje mnie dom w zaciszu, z piękną przyrodą wokoło. Jeśli ktoś miałby namiary, będę bardzo wdzięczna adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Pozdrawiam serdecznie!!!!

Witam - Twój post jest w jednym z właściwych wątków.
Do wcześniejszych linków dodaję jeden.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Dom - Robinsonada poszukuję!

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 02.11.2015 18:12

Janusz Bajcer napisał(a):Do wcześniejszych linków dodaję jeden.

Janusz, fajne te domki na Kornatach. Jak kiedyś wygram milion w środę i drugi w sobotę, to sobie wynajmę taki na bezludnej wysepce. Będę miała całą na wyłączność. To wreszcie będzie odludzie, jakiego szukam. :mrgreen:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 02.11.2015 19:29

Ciekawe jak wyglądała by relacja z takiego odludzia. :?:
Bo tam chyba dzień podobny do dnia - nic się nie dzieje :wink:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 02.11.2015 19:34

Janusz Bajcer napisał(a):Ciekawe jak wyglądała by relacja z takiego odludzia. :?:

Oj nie, takiego cudnego miejsca bym nie ujawniała. :oczko_usmiech:
AniaJ
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 02.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ » 03.11.2015 09:31

Hej, dzięki za porady. Właśnie szukałam, ale ceny są uff...duże.Myślałam, że może ktoś ma namiary bezpośrednio do właściciela wówczas bez firmy pośredniczącej byłoby na pewno taniej;-) Pozdrawiam serdecznie wszystkich miłośników Chorwacji!
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 03.11.2015 09:58

AniaJ napisał(a):Hej, dzięki za porady. Właśnie szukałam, ale ceny są uff...duże.Myślałam, że może ktoś ma namiary bezpośrednio do właściciela wówczas bez firmy pośredniczącej byłoby na pewno taniej;-) Pozdrawiam serdecznie wszystkich miłośników Chorwacji!

Chyba właśnie ze względu na ceny uff ... :wink: i brak atrakcji (zwiedzanie) w takiej samotni powoduje to, że chyba nikt z użytkowników forum {lub bardzo mało) korzysta z takiej oferty wakacyjnej.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 03.11.2015 10:34

AniaJ napisał(a):Hej, dzięki za porady. Właśnie szukałam, ale ceny są uff...duże.Myślałam, że może ktoś ma namiary bezpośrednio do właściciela wówczas bez firmy pośredniczącej byłoby na pewno taniej;-)

Na visithvar (! - ja tam znalazłam apartman) i visit-brac masz kontakt bezpośredni do właścicieli. Ceny są różne - zależnie od standardu, trzeba dobrze poszukać. Valsa nie jest szczególnie droga jak na pośrednika - przyjrzyj się uważnie, szczególnie ich ofertom na Hvarze.
heca7
Cromaniak
Posty: 624
Dołączył(a): 03.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) heca7 » 26.11.2015 10:05

Ja przecież byłam w Robinsonadzie :wink: Wpisać wystarczy Uvala Medvidina , wyspa Hvar, apartamenty Jure. Zdjęcia w mojej relacji sprzed 3 czy 4 lat.
Choć o tej porze roku prawdopodobnie wszystko będzie już zarezerwowane.
klerjeser
zbanowany
Posty: 426
Dołączył(a): 21.09.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) klerjeser » 26.11.2015 10:12

Dla mnie takie miejsca na wakacje to masakra, ale co kto lubi.
anna9
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 26.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) anna9 » 01.02.2016 15:23

Bardzo proszę o kontakt osobę (y), która była w Robinsonadzie w zatoce Medvidina adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
killer78
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 03.03.2013
Robinsonada 2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) killer78 » 08.01.2017 01:02

Poszukuję miejsca na wypoczynek w stylu Robinsonada, lub podobne w okresie lipiec, lub sierpień 2017.
Zależy mi na ciszy, spokoju, zatoczka, kawałeczek plaży. Może być daleko do sklepu, do miasta itp. Chcę "naładować baterie".
Byłem w 2016 na Hvar w takiej Robinsonadzie, było extra. Ale teraz chcę inne miejsce.
Ma ktoś jakieś namiary, fotki?
Proszę o wsparcie: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Z góry dziękuję i pozdrawaim
Gentleman
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 21
Dołączył(a): 22.06.2016
Domek z dala od ludzi :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gentleman » 08.02.2017 23:17

Poszukuje domku dla 4-6 max 8 osob , z daleka od tetniacych zyciem miast , najlepiej cos blisko plazy , ala domki robinsona z adriatic , ktos cos poleci ?
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Domek z dala od ludzi :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 09.02.2017 00:54

Gentleman napisał(a):Poszukuje domku dla 4-6 max 8 osob , z daleka od tetniacych zyciem miast , najlepiej cos blisko plazy , ala domki robinsona z adriatic , ktos cos poleci ?

Przejrzyj robinsonady na Hvarze:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Robinsonada - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone