Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Robia tak w tym roku jada na Pag

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
tanhayi
Odkrywca
Posty: 98
Dołączył(a): 07.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) tanhayi » 18.07.2015 21:22

Oby ci wakacje pykły bo górnik i tak leci nazod do 1 ligi. pyRsk i bow się.
lukman
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 254
Dołączył(a): 26.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukman » 18.07.2015 21:23

witej
jo też gola z hanysowa 8 roz i wtym roku relacja napewno zdom 8)

tera żart :hut:
najważniejsze swiynto hanysow :boss:sorry
lukman
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 254
Dołączył(a): 26.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukman » 18.07.2015 21:34

WSZYSTKICH ŚWIYNTYTCH :) A CZYMU 8)
dr.kokos
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 639
Dołączył(a): 19.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) dr.kokos » 18.07.2015 21:38

czekor68 napisał(a):I co moga tak pisać czy nie? trocha kolorytu trza wprowadzić no nie? :hut:


Dla mnie bomba, co nie zrozumie to się domyślę ;)
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 18.07.2015 21:40

Pisej synek pisej. Mje tyż niy ma gańba po naszymu godać a gorole se mogom tłumacza najońć abo czytać co inkszego :)
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 18.07.2015 21:43

lukman napisał(a):WSZYSTKICH ŚWIYNTYTCH :) A CZYMU 8)


Bo gorole jadom świycić i na nikerych łosiedlach hanys miyszko som w całym bloku :lol:
lukman
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 254
Dołączył(a): 26.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukman » 18.07.2015 21:48

O TÓŻ TO 8)
BO GOROLE JADĄ ZA MIASTO :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa:
Yanush
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 878
Dołączył(a): 03.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Yanush » 18.07.2015 21:52

anakin napisał(a):Od pierwszych dni bytności na forum strasznie nieszczęśliwy jesteś....

Możesz to czymś poprzeć?
lukman
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 254
Dołączył(a): 26.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukman » 18.07.2015 21:53

MUSZYMY se przajeć na wzajym :papa:
lukman
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 254
Dołączył(a): 26.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukman » 18.07.2015 22:01

RYSIO A TY KAJ SIE BAWISZ :hut: JO PSZCZYNA :) TAM KAJ TERA TYCHOLA LEJĄ :mrgreen:
lukman
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 254
Dołączył(a): 26.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukman » 18.07.2015 22:06

INACZEJ TYSKIE leją w tychach ale jest to browar nasz :papa:
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33331
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 18.07.2015 22:09

Yanush napisał(a):
anakin napisał(a):Od pierwszych dni bytności na forum strasznie nieszczęśliwy jesteś....

Możesz to czymś poprzeć?


Yanush napisał(a):Prośba do moderatora o poprawę ortografii w nazwie wątku.
Sorry, ludzie... macie jakieś słowniki j. polskiego (bo o chorwacki nie pytam...)


Yanush napisał(a):Zmień "donosiciela" i nie siej zamętu :roll:


Yanush napisał(a):Przepraszam, że się wtrącę, ale.. czy panuje tutaj ktoś nad porządkiem?


Poparte?

Przy okazji znalazłem, że Ty z Krakowa jesteś, więc nie wiem co Cię u hanysów razi.....
Ale w związku z tym, że:

Yanush napisał(a):Mam nadzieję na wyrozumiałość, jestem nowy (a zarazem starszy wiekiem :-))


wybaczone Ci będzie.
First
Globtroter
Posty: 42
Dołączył(a): 03.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) First » 18.07.2015 22:12

Ale chopy, nie ścigejcie "goroli", bo nie bydom chcieli naszych newsów czytać :) Jo umia pisać po polskimu, ale godom yno po naszymu ;)
czekor68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 716
Dołączył(a): 04.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) czekor68 » 19.07.2015 17:29

Dobra chopy, dzięki wszystkim za obrona mojej osoby. Yanusz wybocz ale nie byda komentowoł nawet twoich wontów jak ci się nie podobo po co tu zagladosz?
Niestety pech nie chce mnie opuścić bo będac na wieczornej mszy nad Rybnikiem i przede wszystkim moją dzielnicą rozpętała się nawałnica i mokry jak szczur przijechoł żech pod chałpa a tam widza że u sasiada na parterówce zaś leży kolejne drzewo i mo druty energetyczne pod tym drzewem.9 dni tymu nie mieli swiatła przez 3 dni bo też był taki Armagedon.
U mnie mój synek zdążoł wszystko powyłączać ale i tak ni ma jednej fazy w sile i hydrofor w piwnicy nie rabotaje. Na szczęście moga przejść na państwowo woda, w piwnicy trocha wody było bo tak loło ze woda leciała kuminym.
Doprowadzili my wszystko do porządku no i trocha póżnij ale ruszyll my w trasa.
Zaroz jak yno wjechoł zech na główno droga musioł zech sie wracać bo w strona Rybnika droga zastawiono bo drzewa lygały jak zapałki więc nic żech nie kombinowoł tylko pojechoł zech na Stanowice i na autostrada na Żory i ku mojemu zdziwieniu tam nawet nie popadało.
Potem już wszystko potoczyło się normalnym biegiem.
Jo od lot jeżdżę przez Słowacjo ( na pierwszej tankszteli nie było winiet miesięcznych dopiero w Zilinie żech kupił, na przejściu w sklepiku cima),potem Węgry (miedzy Szombatehely a Redics mi sie zdo 4 abo 5 wahadeł) ale bez korków.Potem objazd autcesty Słoweńskiej już prosto do Metajny na som koniec Pagu.
Przed tunelem ciepło zimno 22,8 a za nim 32,2 o 9 rano.
Za chwila pokoża wom panorama jaką mom z apartamentu bo jak zech szoł na rekonesans i plaża nie broł zech zodnych zbędnych rzeczy 2 godziny my byli na tym skwarze i prawie cały czas we wodzie załuja ze nie poradza być cały czas pod nią bo jak się wychylało to słońce piekło niemiłosiernie.
Teraz pisza bo nie chca byście na mnie narzekali przy okazji 2 Warki z promocji poszły a zaczynom trzecio ale trza o organizm dbać boja się że się odwodnia. Jak na wieczór bydzie trocha zimniej to coś popstrykom jak pudymy na szpacyr.Teraz pora fot z trasy każdy je zno i tyn widok z tarasu apartamentu.
Załączniki:
DSC00018.JPG
czekor68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 716
Dołączył(a): 04.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) czekor68 » 19.07.2015 17:39

Jada dali ze tymi fotami bo coś mi muliło :(
Załączniki:
DSC00046.JPG
Taki mom widok z tej mojej banderozy.
DSC00038.JPG
DSC00035.JPG
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Robia tak w tym roku jada na Pag - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone