Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rezerwować czy jechać w ciemno na Hvar

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mimik
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 164
Dołączył(a): 14.01.2010
Rezerwować czy jechać w ciemno na Hvar

Nieprzeczytany postnapisał(a) mimik » 15.02.2010 21:42

Witam
Jako, że na Hvar wybieram się po raz pierwszy i do tego w niezbyt szczęśliwym terminie tzn przełom lipca i sierpnia - mam do Was pytanie.
Czy jest sens już teraz rezerwować miejsce na którymś z campów, czy można śmiało jechać w ciemno i na miejscu zdecydować gdzie mi się najbardziej podoba, bo szczerze powiedziawszy jak czytam i oglądam na necie to sam nie wiem co wybrać. Wszystko wydaje się super, relacje jedne wychwalają inne nie za bardzo, a ja to jednak wole sam wybrać. Do tej pory jeździłem w ciemno i zawsze coś znaleźliśmy ale to nigdy nie była wyspa.
Z góry dzięki za odpowiedzi :D [/u]
bociek68
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 15.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bociek68 » 15.02.2010 22:45

Witam, jedź w ciemno, w tamtym roku byłem z rodziną na Hvarze 31.07 i kwaterę znalazłem w ciągu 5 minut w Ivan Dolac, pozdrawiam. :D
bogdan63
Croentuzjasta
Posty: 332
Dołączył(a): 08.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bogdan63 » 17.02.2010 22:23

witam,
oczywiście ze w ciemno, ale tak żeby były większe jaja to bez mapy, bez pieniędzy, bez telefonów a dogadujcie sie z miejscowymi na migi,
jak będziesz opisywał wrażenia to może być ciekawsze od "brzyduli" na tvn-ie,
pozdrawiam.
SVIBANJ
Croentuzjasta
Posty: 374
Dołączył(a): 31.10.2008
Re: Rezerwować czy jechać w ciemno na hvar

Nieprzeczytany postnapisał(a) SVIBANJ » 18.02.2010 10:14

mimik napisał(a):...
Czy jest sens już teraz rezerwować miejsce na którymś z campów, czy można śmiało jechać w ciemno .... Do tej pory jeździłem w ciemno i zawsze coś znaleźliśmy ale to nigdy nie była wyspa.
Z góry dzięki za odpowiedzi :D [/u]


Przerabiałem taki scenariusz w tamtym roku własnie na przełomie lipca i sierpnia.Pojechalismy w ciemno i idealne miejsce znaleźlismy za pierwszym podejściem.W tym roku także w ciemno.
Na wyspie jest kilka kampów więc ,moim zdaniem, nie powinno być problemów.
Ogromnym plusem takiego działania jest to,że rozkładasz namiot tam gdzie Tobie pasuje a nie tam , gdzie obsługa kampu uzna za stosowne Cie "zamelinować". I tego się trzymajmy :D
pablo2222
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 849
Dołączył(a): 05.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablo2222 » 18.02.2010 13:45

bogdan63 napisał(a):witam,
oczywiście ze w ciemno, ale tak żeby były większe jaja to bez mapy, bez pieniędzy, bez telefonów a dogadujcie sie z miejscowymi na migi,
jak będziesz opisywał wrażenia to może być ciekawsze od "brzyduli" na tvn-ie,
pozdrawiam.

No ale o co chodzi? 8O
janniko
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3195
Dołączył(a): 08.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) janniko » 18.02.2010 14:04

pablo2222 napisał(a):
bogdan63 napisał(a):witam,
oczywiście ze w ciemno, ale tak żeby były większe jaja to bez mapy, bez pieniędzy, bez telefonów a dogadujcie sie z miejscowymi na migi,
jak będziesz opisywał wrażenia to może być ciekawsze od "brzyduli" na tvn-ie....

No ale o co chodzi? 8O

Chyba ktoś miał pecha, albo nasłuchał się historii pechowców
:P
Mimik, nie przejmuj się. Takie wyjątki tylko potwierdzają regułę.
My od lat jeździmy tylko i wyłącznie w ciemno i zawsze szybko udaje się nam znaleźć jakieś fantastyczne i niezbyt drogie miejsce...


:P
Ostatnio edytowano 18.02.2010 14:10 przez janniko, łącznie edytowano 1 raz
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 18.02.2010 14:08

bogdan63 napisał(a):witam,
oczywiście ze w ciemno, ale tak żeby były większe jaja to bez mapy, bez pieniędzy, bez telefonów a dogadujcie sie z miejscowymi na migi,
jak będziesz opisywał wrażenia to może być ciekawsze od "brzyduli" na tvn-ie,
pozdrawiam.


Jak szaleć to szaleć - w końcu raz krowie śmierć :lol: :wink:
mimik
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 164
Dołączył(a): 14.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mimik » 18.02.2010 21:01

Cieszę się, że tak szybko odpowiedzieliście na moje pytanko.
Jak już pisałem wcześniej, nie jest to mój pierwszy wyjazd do Cro. Natomiast pierwszy na jakąś wyspę. ( nie liczę Pagu :D ). stąd wzięło się moje pytanie. Na lądzie jak nie tu to gdzie indziej i jakoś to będzie no ale na wyspie to już chyba nie tak lekko - tak przynajmniej myślałem. Teraz widzę, że chyba nie ma strachu - zawsze coś się znajdzie.
mimik
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 164
Dołączył(a): 14.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mimik » 18.02.2010 21:07

Mam nadzieje, że temat na tym się nie zakończy.
Piszcie gdzie i kiedy wybieracie się w tym roku.
Może uda się powymieniać informacjami.
Pozdrawiam
mutiaq
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1892
Dołączył(a): 19.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutiaq » 18.02.2010 21:16

mimik napisał(a):Mam nadzieje, że temat na tym się nie zakończy.
Piszcie gdzie i kiedy wybieracie się w tym roku.
Może uda się powymieniać informacjami.
Pozdrawiam

Kalendarz wyjazdowy :!: :!: :!:
fafikdog
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 115
Dołączył(a): 25.07.2006
Re: Rezerwować czy jechać w ciemno na hvar

Nieprzeczytany postnapisał(a) fafikdog » 20.02.2010 22:55

mimik napisał(a):Przerabiałem taki scenariusz w tamtym roku własnie na przełomie lipca i sierpnia.Pojechalismy w ciemno i idealne miejsce znaleźlismy za pierwszym podejściem.W tym roku także w ciemno.
Na wyspie jest kilka kampów więc ,moim zdaniem, nie powinno być problemów.
Ogromnym plusem takiego działania jest to,że rozkładasz namiot tam gdzie Tobie pasuje a nie tam , gdzie obsługa kampu uzna za stosowne Cie "zamelinować". I tego się trzymajmy :D


Siakieś namiary na kampy na Hvarze?
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 21.02.2010 00:31

Mlaska Sućuraj
Grebišće
Kamp Mina - Jelsa (szukaj na www.tzjelsa.hr) niestety chwilowo nie działa
Kamp Holiday Jelsa
Jurjevac St.Grad
Nudist Vrboska
Lili Jagodna
Vira Hvar
Milna
ttom
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 79
Dołączył(a): 17.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ttom » 21.02.2010 01:20

Podłączam się do tematu. Byliśmy w ciemno w Cro dwukrotnie, raz w lipcu, raz w sierpniu i nie było żadnych problemów. Ale to był ląd, teraz myślimy o Korćuli lub Hvar. Będziemy jechać w drugiej połowie sierpnia, jak myślicie, czy ze znalezieniem apartamentu może być problem ?
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 21.02.2010 01:28

ttom napisał(a):Podłączam się do tematu. Byliśmy w ciemno w Cro dwukrotnie, raz w lipcu, raz w sierpniu i nie było żadnych problemów. Ale to był ląd, teraz myślimy o Korćuli lub Hvar. Będziemy jechać w drugiej połowie sierpnia, jak myślicie, czy ze znalezieniem apartamentu może być problem ?


"Coś" znajdziesz zawsze.
Pozdrawiam
pklimczak71
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 25.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pklimczak71 » 29.03.2010 15:22

witam
ma ktos moze jakies fajne namiary na apartament na wyspie hvar wybieram sie od pierwszego wrzesnia , i czy promy ze splitu kursuja juz od 1 .09 inaczej niz w sezonie bo to cenna informacja , jesli ktos chce podam fajny apartament na ciovo i mam maila do fajnego faceta w orebicu bylem u niego w 2008 roku
Następna strona

Powrót do Kempingi

cron
Rezerwować czy jechać w ciemno na Hvar
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone