Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rezerwacje apartamentów na 2019.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Prezes1981
Odkrywca
Posty: 84
Dołączył(a): 14.10.2013
Szukam domu dla paru rodzin

Nieprzeczytany postnapisał(a) Prezes1981 » 20.08.2018 17:15

Szukam domu dla paru rodzin z bezpośrednim dostępem do morza na sezon 2019.
drakul
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 238
Dołączył(a): 28.11.2014
Rezerwacje apartamentów na 2019.

Nieprzeczytany postnapisał(a) drakul » 25.08.2018 11:40

Czy ktoś mógłby polecić jakieś miejsce dla 3 rodzin czteroosobowych na Krk w przedziale cenowym 60 -70E od rodziny? Może ktoś podzieliby się informacjami z tegorocznego pobytu na Krk? Do tej pory jeździłem w inne regiony Chorwacji i nie mam zielonego pojęcia jak sprawa wygląda na Krk.
drakul
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 238
Dołączył(a): 28.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) drakul » 26.08.2018 11:28

Janusz Bajcer napisał(a):https://www.cro.pl/wyjazd-na-wyspe-krk-t15200-165.html
wyspa-krk-t49251.html
baska-krk-t44118.html

Dzięki, biorę się za lekturę.
Dotikrk
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 15.09.2018
Noclegi 2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dotikrk » 17.09.2018 12:00

Witam.
Jestem nową na do forum.
Poszukuję niedrogiego apartamentu w Chorwacji na przełomie lipca i sierpnia przyszłego roku,najdalej w okolicach Zadaru. Jedziemy pierwszy raz rodzina 2+1 (8)
i nie chcemy jechać bardzo daleko
Macie jakieś sprawdzone miejsca ? :D :papa:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107677
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Noclegi 2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 17.09.2018 12:40

Dotikrk napisał(a):Witam.
Jestem nową na do forum.
Poszukuję niedrogiego apartamentu w Chorwacji na przełomie lipca i sierpnia przyszłego roku,najdalej w okolicach Zadaru. Jedziemy pierwszy raz rodzina 2+1 (8)
i nie chcemy jechać bardzo daleko
Macie jakieś sprawdzone miejsca ? :D :papa:

Witam.
Szukaj w Bibinje.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Dotikrk
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 15.09.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dotikrk » 17.09.2018 13:49

Dziękuje :)
Monka114
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 17.09.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Monka114 » 18.09.2018 11:22

Witam :) ja też jestem tu "świeżakiem" poszukuję czegoś fajnego i niedrogiego dla 3 rodzin (6 osób dorosłych i 5 dzieci) chcemy zobaczyć Dalmację w lipcu 2019, może moglibyście coś polecić, najważniejsze są dzieciaki, a więc jakiekolwiek dla nich atrakcje
grzesiek32
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 28.12.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzesiek32 » 18.09.2018 14:59

Witam!

Może ktoś może polecić, szukam najlepiej domu dla 11 osób (3 rodziny)w okolicach Splitu +- 100 km bo będziemy lecieć do lotniska. Dom może być z basenem ale nie musi. Reszta raczej standard, blisko plaża itd. Z góry dzięki
twism23
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 07.01.2018
Re: Noclegi 2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) twism23 » 18.09.2018 22:10

Janusz Bajcer napisał(a):
Dotikrk napisał(a):Witam.
Jestem nową na do forum.
Poszukuję niedrogiego apartamentu w Chorwacji na przełomie lipca i sierpnia przyszłego roku,najdalej w okolicach Zadaru. Jedziemy pierwszy raz rodzina 2+1 (8)
i nie chcemy jechać bardzo daleko
Macie jakieś sprawdzone miejsca ? :D :papa:

Witam.
Szukaj w Bibinje.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Ja byłem pierwszy raz (2+2) w CRO właśnie w Bibinje nocleg Rita i Matej na ul. Starine polecam
Crofani_Śląsk
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 18.09.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crofani_Śląsk » 20.09.2018 12:20

Koniec września... czas wiec rozpocząć poszukiwania kwater...

Tym razem na celowniku włoskie Jezioro Garda i chorwacka wyspa Krk.

Grüß euch !
Artur.m
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 13.08.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Artur.m » 20.09.2018 15:24

Monka114 napisał(a):Witam :) ja też jestem tu "świeżakiem" poszukuję czegoś fajnego i niedrogiego dla 3 rodzin (6 osób dorosłych i 5 dzieci) chcemy zobaczyć Dalmację w lipcu 2019, może moglibyście coś polecić, najważniejsze są dzieciaki, a więc jakiekolwiek dla nich atrakcje

Nie wiem w jakim wieku masz dzieciaki, ale dla naszych w wieku 12-15 lat największą atrakcją (nawet większą od Adriatyku) była możliwość spędzania wieczorów na lokalnym boisku z chorwacką młodzieżą. Bylismy w 4 rodziny, w 4 apartamentach, możliwość grilowania, bardzo blisko do morza, sklepu i wspomnianego wyżej boiska. Po przejściu lokalnej, bardzo mało ruchliwej drogi, nieduży plac zabaw dla młodszych dzieci. Miejscowość w jakiej byliśmy to Poljica, mała i spokojna, niedaleko Trogir, Split. Koszt apartamentu ok. 3000 zł za 10 noclegów na rodzinę (apartamenty klimatyzowane, sypialnia, kuchnia wyposażona w mikrofalę, lodówkę, kuchenkę elektryczną). Jak nigdy wcześniej, dzieciaki w przyszłym roku chcą wrócić w to samo miejsce. Jak byś była zainteresowana to na priv.
śmigacz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1703
Dołączył(a): 18.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) śmigacz » 21.09.2018 21:52

Artur.m napisał(a): Miejscowość w jakiej byliśmy to Poljica, mała i spokojna, niedaleko Trogir,

Potwierdzam spokoju tam nie brakuje. Byliśmy w ubiegłym roku. W tym mieliśmy też rezerwacje niestety zawirowania z urlopem i brak miejsca w nowym terminie rzuciły nas na Hvar. Być może wrócimy w przyszłym roku.
Meegg
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 21.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Meegg » 25.09.2018 09:17

Crofani_Śląsk napisał(a):Koniec września... czas wiec rozpocząć poszukiwania kwater...

Tym razem na celowniku włoskie Jezioro Garda i chorwacka wyspa Krk.

Grüß euch !


i jak znalazłeś coś, bo u nas ten sam plan, hm?
Tomek B.
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 15.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomek B. » 25.09.2018 17:07

Crofani_Śląsk napisał(a):Koniec września... czas wiec rozpocząć poszukiwania kwater...

Tym razem na celowniku włoskie Jezioro Garda i chorwacka wyspa Krk.

Grüß euch !


Riva del Garda - apartament Wohnung Futura. Nam pasowało, w zasadzie bez zastrzeżeń. Można z psem.
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
Rezerwacje apartamentów na 2019.
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone