Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rezerwacja poprzez booking.com

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.09.2017 11:36

Na Bookingu NIE MA możliwości porozmawiania bezpośrednio z gospodarzem przed dokonaniem rezerwacji (po dokonaniu rezerwacji już można), ale ja miałem pytanie do gospodarza, więc zadzwoniłem do Bookingu i konsultantka w moim imieniu (pozostając na linii) zadzwoniła i wyjaśniła moje wątpliwości. Trwało to bardzo szybko i sprawnie.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.09.2017 11:43

Mikromir napisał(a):piszę o kontakcie przed dokonaniem rezerwacji, co zaznaczyłam w swojej wypowiedzi.


Taka możliwość jest tylko przez infolinię Booking.com - nie ma możliwości ominięcia pośrednika chyba, że uda Ci się znaleźć obiekt w sieci.
vajola
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 31.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) vajola » 28.09.2017 13:55

Kurde, a taka fajną miejscówkę znalazłam :( i nie ma jej nigdzie oprócz bookingu.
Mnie to generalnie by nie przeszkadzało, że chcą od razu całość. Ale w ogłoszeniu nie ma zdjęć z zewnątrz budynku i informacji czy jest ogród. A na tym mi akurat zależy. I nie mam kogo zapytać, bo tak jak mówicie, kontakt z właścicielem po rezerwacji :/
vajola
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 31.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) vajola » 28.09.2017 13:57

Pääkäyttäjä napisał(a):
Taka możliwość jest tylko przez infolinię Booking.com - nie ma możliwości ominięcia pośrednika chyba, że uda Ci się znaleźć obiekt w sieci.

A masz jakąś infolinię? Bo znalazłam tylko adres na jakimś forum adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl, ale nie dostałam z niego odpowiedzi
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107678
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 28.09.2017 14:07

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Fanka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 734
Dołączył(a): 16.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fanka » 28.09.2017 15:00

Ja Wam powiem, jeśli nie ma zdjęć czegoś dotyczącego kwatery, należy zakładać że nie ma czym się pochwalić. Zawsze zdjęcia kwater zawierają to co w nich najatrakcyjniejszego. Trzymam się zasady, że jeśli nie ma czegoś na zdjęciach, np pięknego widoku z tarasu, to tego nie ma.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.09.2017 15:40

vajola napisał(a):
Pääkäyttäjä napisał(a):
Taka możliwość jest tylko przez infolinię Booking.com - nie ma możliwości ominięcia pośrednika chyba, że uda Ci się znaleźć obiekt w sieci.

A masz jakąś infolinię? Bo znalazłam tylko adres na jakimś forum adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl, ale nie dostałam z niego odpowiedzi


Kontakt do nich jest taki: +48 22 306 08 55 lub +44 20 3684 7925.

Janusz Bajcer napisał(a):https://partnerhelp.booking.com/hc/pl/articles/213319409-Jak-mog%C4%99-skontaktowa%C4%87-si%C4%99-z-Booking-com-


To jest kontakt dla właścicieli ośrodków - czyli Partnera Booking ;)
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 28.09.2017 16:08

vajola napisał(a): Ale w ogłoszeniu nie ma zdjęć z zewnątrz budynku i informacji czy jest ogród. A na tym mi akurat zależy. I nie mam kogo zapytać, bo tak jak mówicie, kontakt z właścicielem po rezerwacji :/

Jest zaznaczone położenie na mapie - sprawdzałaś czy google streetview tam dojechał? No i jakiś adres. Podeślij ten link, jeśli możesz.
vajola
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 31.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) vajola » 28.09.2017 21:37

Mikromir napisał(a):
vajola napisał(a): Ale w ogłoszeniu nie ma zdjęć z zewnątrz budynku i informacji czy jest ogród. A na tym mi akurat zależy. I nie mam kogo zapytać, bo tak jak mówicie, kontakt z właścicielem po rezerwacji :/

Jest zaznaczone położenie na mapie - sprawdzałaś czy google streetview tam dojechał? No i jakiś adres. Podeślij ten link, jeśli możesz.


Ludzik na mapie tam nie dochodzi niestety
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
vajola
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 31.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) vajola » 28.09.2017 21:39

Pääkäyttäjä napisał(a):Kontakt do nich jest taki: +48 22 306 08 55 lub +44 20 3684 7925.


Dzięki, jutro spróbuję tam zadzwonić.
Ale i tak powoli szukam czegoś innego :/
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107678
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 28.09.2017 21:43

Pääkäyttäjä napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):https://partnerhelp.booking.com/hc/pl/articles/213319409-Jak-mog%C4%99-skontaktowa%C4%87-si%C4%99-z-Booking-com-


To jest kontakt dla właścicieli ośrodków - czyli Partnera Booking ;)

Po klikaniu w linku jest coś takiego >>> zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
vajola
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 31.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) vajola » 28.09.2017 21:57

Janusz Bajcer napisał(a):
Pääkäyttäjä napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):https://partnerhelp.booking.com/hc/pl/articles/213319409-Jak-mog%C4%99-skontaktowa%C4%87-si%C4%99-z-Booking-com-


To jest kontakt dla właścicieli ośrodków - czyli Partnera Booking ;)

Po klikaniu w linku jest coś takiego >>> zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link


o, i tu jest ten sam numer , który podawał kolega wcześniej
Dzięki!
natka71
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 16.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) natka71 » 02.10.2017 21:15

Na stronie booking.com znalazłam ofertę za 22.832,00 zł (9 osób, 10 nocy). Ten sam apartament znalazłam na airbnb.pl za 7.547,00 zł. Czy to możliwe aby była aż taka różnica w cenie?
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 02.10.2017 22:00

Zależy, ilu pośredników było po drodze... ;-)
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1712
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 02.10.2017 22:09

Niekoniecznie chodzi tylko o pośredników :wink: Jak w tamtym roku pisałam do paru właścicieli z bardzo korzystnymi ofertami na airbnb to okazywało się, że cena jest zupełnie inna niż wcześniej przy wyszukiwaniu. Zraziłam się do tego serwisu bo na booking przynajmniej mam pewność co do ceny a nie udawanie,że coś kosztuje tyle a po kontakcie wzrasta dwukrotnie... Najlepiej i tak wychodzi szukać kontaktu bezpośrednio do wlascicieli :lol:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Rezerwacja poprzez booking.com - strona 20
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone