Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rezerwacja apartamentów na rok 2018.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
roberto1301
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 17.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) roberto1301 » 01.10.2017 21:39

Witam, poszukuję noclegu do 14-stu osób w w sierpiniu 2018. Dom lub 3 apartamenty obok siebie. Do tej pory przejrzałem ogrom ofert i wszystko na pośrednikach było a opinie na necie tych firm nie wieksze niż 2/10. Dlatego proszę o pomoc tutejszych Forumowiczów którzy już mają jakieś namiary ze swoich pobytów z poprzednich lat. Mój mail to robert_k1983@o2.pl jeśli ktoś będzie w stanie pomóc to bardzo będę wdzięczny.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 01.10.2017 21:49

roberto1301 napisał(a):Witam, poszukuję noclegu do 14-stu osób w w sierpiniu 2018. Dom lub 3 apartamenty obok siebie. Do tej pory przejrzałem ogrom ofert i wszystko na pośrednikach było a opinie na necie tych firm nie wieksze niż 2/10. Dlatego proszę o pomoc tutejszych Forumowiczów którzy już mają jakieś namiary ze swoich pobytów z poprzednich lat. Mój mail to robert_k1983@o2.pl jeśli ktoś będzie w stanie pomóc to bardzo będę wdzięczny.

No dobra, takich domów jest sporo, ale gdzie Ty dokładnie chcesz ten dom mieć?
bank-kwater-f39.html
noclegi-w-chorwacji-apartamenty-i-pokoje-t17804.html#p249017
marta.78
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 47
Dołączył(a): 03.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) marta.78 » 01.10.2017 22:05

roberto1301 napisał(a):Witam, poszukuję noclegu do 14-stu osób w w sierpiniu 2018. Dom lub 3 apartamenty obok siebie. Do tej pory przejrzałem ogrom ofert i wszystko na pośrednikach było a opinie na necie tych firm nie wieksze niż 2/10. Dlatego proszę o pomoc tutejszych Forumowiczów którzy już mają jakieś namiary ze swoich pobytów z poprzednich lat. Mój mail to robert_k1983@o2.pl jeśli ktoś będzie w stanie pomóc to bardzo będę wdzięczny.






Polecam. Dario na pewno cos znajdzie.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link lub poszukaj w Google Orlovic Dario, Vodice
ogi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 268
Dołączył(a): 14.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ogi » 03.10.2017 18:41

Cromaniacy znalazłem calkiem ok apartament w okolicy Fazany.
Mam jednak pewne wątpliwości co do wplaty zaliczki. Zaliczka ma być przelana na konto bankowe w Niemczech.
Do tej pory zawsze wysłałem kasę do Chorwacji.
Proste pytanie, czy to bezpieczne, czy na pewno będę miał gdzie mieszkać?
88sabina
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 24.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) 88sabina » 03.10.2017 19:01

Witam,
to i ja się podepnę. Szukamy czegoś dla 3 osób - 2 dorosłych i 4-letnie dziecko. Ogólnie celujemy w Istrię - w 70% Fazana, ale jeśli polecicie coś ciekawego w okolicy to też będzie fajnie. Wymagania...nie potrzebujemy luksusów (ale też bez przesady:)), bo przez większość czasu i tak jesteśmy poza apartamentem; w pobliżu plaży - najchętniej żwirkowej ze względu na córkę, a gdyby udało się w przystępnej cenie to już niczego więcej chcieć nie trzeba:) Termin wstępny 20-30.06.2018. Z góry wielkie dzięki za pomoc,
DamianM
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 483
Dołączył(a): 16.12.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) DamianM » 03.10.2017 19:17

ogi napisał(a):Cromaniacy znalazłem calkiem ok apartament w okolicy Fazany.
Mam jednak pewne wątpliwości co do wplaty zaliczki. Zaliczka ma być przelana na konto bankowe w Niemczech.
Do tej pory zawsze wysłałem kasę do Chorwacji.
Proste pytanie, czy to bezpieczne, czy na pewno będę miał gdzie mieszkać?




Witam,
Dużo Chorwatów mieszka w Niemczech i tam mają swoje konta.
Też tak miałem w tym roku.
pozd.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 03.10.2017 19:38

88sabina napisał(a):Szukamy czegoś dla 3 osób - 2 dorosłych i 4-letnie dziecko. Ogólnie celujemy w Istrię - w 70% Fazana,

Przejrzyj wątek o Fazanie i relacje - są tam namiary na kilka miejscówek.
88sabina
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 24.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) 88sabina » 03.10.2017 19:40

DamianM napisał(a):
ogi napisał(a):Cromaniacy znalazłem calkiem ok apartament w okolicy Fazany.
Mam jednak pewne wątpliwości co do wplaty zaliczki. Zaliczka ma być przelana na konto bankowe w Niemczech.
Do tej pory zawsze wysłałem kasę do Chorwacji.
Proste pytanie, czy to bezpieczne, czy na pewno będę miał gdzie mieszkać?




Witam,
Dużo Chorwatów mieszka w Niemczech i tam mają swoje konta.
Też tak miałem w tym roku.
pozd.


W zeszłym roku też wpłacaliśmy zaliczkę na niemieckie konto i wszystko było ok :D
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 03.10.2017 20:39

ogi napisał(a):Zaliczka ma być przelana na konto bankowe w Niemczech.
Do tej pory zawsze wysłałem kasę do Chorwacji.

Wpłacałam kiedyś zaliczkę na konto holenderskie. Po prostu właściciele - Chorwaci - pracowali i mieszkali w Holandii.
renik74
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) renik74 » 04.10.2017 09:43

monia1907 napisał(a):Ja natomiast mogę polecić kwaterę dla 4 osób w Zuljanie (Peljesac) 2 linia zabudowy od morza, minuta do plaży, miasteczko urokliwe, byliśmy 2 tygodnie w pierwszej połowie sierpnia
Także jak coś priv

Proszę o namiar na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
ed 23
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 11.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ed 23 » 04.10.2017 19:00

I ja też proszę no namiar na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
magos
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 16.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) magos » 04.10.2017 19:45

:papa: Witam, ja szukam cały czas noclegu w Sutivan lub Supetarze. ...Gdyby ktoś coś polecił...2 osoby dorosle i dziecko
SylwiaSz85
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 13.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) SylwiaSz85 » 05.10.2017 19:49

Ja polecam ville Katarine w Supetar :) w Google na pewno znajdziesz. Byłam tam kilka lat temu co prawda do morza kawałek bo Ok 300m ale w spokojnej uliczce z fajnym widoczkiem na morze :)
magos
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 16.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) magos » 06.10.2017 07:23

Dzięki. zaraz do nich napiszę. Ciągle jeszcze rozważam czy Supetar czy Sutivan..
karolina031
Croentuzjasta
Posty: 145
Dołączył(a): 10.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolina031 » 07.10.2017 15:40

Mogę polecić bardzo dobre warunki w nowych, w pełni wyposażonych apartamentach z panoramą na morze i klima w bardzo fajnej cenie 7 km od Omis, w spokojnej okolicy, bardzo fajny właściciel, dobre opinie gości, ja sama jeżdżę tam od lat. Kontakt na priv: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Rezerwacja apartamentów na rok 2018. - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone