Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rezerwacja apartamentów na rok 2018.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
joaszw0686
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 27.05.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) joaszw0686 » 27.05.2018 16:49

Dziękuję za link, przeleciałem wszystkie oferty i wysłałem tylko dwa zapytania odnośnie wolnych terminów. Jeśli nic z tego nie wyjdzie to liczę jeszcze na namiary bezpośrednio do właścicieli, bez pośredników.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 27.05.2018 19:02

Portal zakwaterowanie pośredniczy tylko do kontaktu z właścicielem.
Greg3136
Odkrywca
Posty: 83
Dołączył(a): 13.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Greg3136 » 27.05.2018 19:18

joaszw0686 napisał(a):Dziękuję za link, przeleciałem wszystkie oferty i wysłałem tylko dwa zapytania odnośnie wolnych terminów. Jeśli nic z tego nie wyjdzie to liczę jeszcze na namiary bezpośrednio do właścicieli, bez pośredników.


Wyślij może maila do Ljubo Zubčić adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl - z tego co wiem ma coś wolnego w Kozino.
kleopatra9891
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 03.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) kleopatra9891 » 28.05.2018 13:47

Hej, poszukuję apartamentów dla 8 osób dorosłych z 4 małych dzieci. 12.08.2018-26.08. Ktoś coś wie?

mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
siwusekt
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 21.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) siwusekt » 29.05.2018 19:30

Szukam apartamentu w Baska voda Makarska Brela Podgora w terminie od 1 07 2018 do 10 07 2018 apartament dla czterech osób z dwoma sypialniami w przystępnej cenie
i mejl adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
juveadamo
Globtroter
Posty: 40
Dołączył(a): 09.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) juveadamo » 29.05.2018 21:20

Szukam namiaru na apartament dla rodziny 2 + 2 ( dzieci 3 i 7 lat ) w terminie od 20,07 do 28,07. Myślę o kierunku Tucepi lub okolice ale jakaś fajna miejscówka głównie przyjazna dla dzieci, żeby się nie nudziły też wchodzi w grę.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam
aliali22b
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 31
Dołączył(a): 24.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) aliali22b » 30.05.2018 14:59

PL/ENG
---

Dzień dobry!
Szukam mieszkania do wynajęcia na 2 miesiące (01.07.2018 to 31.08.2018) dla dwóch osób na Riwierze Makarskiej 8)

----
Hello,
I am looking for a longterm rent (together with my husband).
What we are looking for?
- a small apartment with a balcony, or a terrace
- from 01.07.2018 to 31.08.2018 (2 months)
- location: The Makarska Riviera

Do you have any apartment that will meets ours needs?
Please send me a message with a quote.
mvrck
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 23.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) mvrck » 31.05.2018 16:35

Dzień dobry, szukam apartamentu dla czterech osób dla czterech osób (2 sypialnie, 2 łóżka podwójne) w terminie 13.07.2018-21.07.2018 na południe od Makarskiej (włącznie). Czy ktoś może coś polecić, zaoferować? Jeśli tak to proszę kontakt: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Kruger75
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 29.05.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kruger75 » 31.05.2018 20:43

Dzien Dobrym. Szukam apartamentu dla 5 osób i psa w okolicach Baśka Voda lub Promajna w terminie 30.07-9.08. może być też inną miejscowość , aby jak najmniejsza. Sprawa w miarę pilna. Jakby ktoś coś miał , polecał proszę o kontakt adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.06.2018 10:18

Witam CroManiaków!

Szukam apartamentu w miejscowości Baska Voda, Makarska, Brela lub Tucepi w terminie od 14-08-2018 do 27-08-2018.
Apartament dla dwóch osób + dziecko [3lata]. Zależy nam aby z apartamentu był widok na morze :hut: a także, żeby było jak najbliżej do plaży, w końcu to ja będę musiał targać wszystko na i z plaży 8O
Cena za dobę w przedziale 60-80 euro.
Proszę o info na PW.
Nexaid
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 04.08.2010
Szukam Apartament 2+1 północna część cro

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nexaid » 02.06.2018 22:24

Witam,
Poszukuję apartamentu w pierwszej połowie sierpnia 2 dorosłych + dziecko 2 latka, z basenem blisko plaży max 100m, w północnej części Chorwacji (Istria,Kvarner,Krk) cena nie gra roli.
Proszę o ewentualne ap. przesyłać na priv.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Za wszelkie informację z góry serdecznie dziękuję
Norbert Bagiński
ps. Dla większej liczby osób dysponuję namiarami na trzy ciekawe apartamenty z basenem 50m od morza, dwa w Sevid jeden na Okrug Gornyj. Zainteresowanych proszę o wiadomość na email.
Drut
Odkrywca
Posty: 83
Dołączył(a): 14.07.2014
Poszukuję kwatery Istria

Nieprzeczytany postnapisał(a) Drut » 03.06.2018 13:32

Witam szanownych Cromaniaków , szukam kwatery dla dwóch rodzin 2+1 w terminie od 14 lipca na 5 lub 6 dni do 500 m od morza z klimą i wifi bez nadmiernych luksusów do kwoty 60 euro za dobę z 3 osoby. Czy macie jakieś namiary sprawdzone? Rejon jaki nas interesuje to Istria czyli Pula, Rovnij itd. Bardzo proszę o info. Z góry dziękuję
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 03.06.2018 22:44

Dostałam info od gospodyni z Bristu na Makarskiej Riwierze (Ivana, Somine 6). Ma wolny apartament 6+2 (dla 4-8 osób) w terminach 10-30.06.2018. oraz od 24.08.2018. Dom i apartament opisany tutaj:
dalmacja-srodkowa-od-primostenu-do-gradaca-t39894.html#p1574666
e-mail (można pisać także po polsku):
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Cena do negocjacji.
compas
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 23.04.2018
Re: Apartament z pięknym widokiem na morze

Nieprzeczytany postnapisał(a) compas » 03.06.2018 23:24

andrzejstrzelba napisał(a):Witam serdecznie.
Zacznę od końca. W 2016 roku byliśmy w Dramalj i mieliśmy tam średniej klasy apartament z dużym tarasem i pięknym widokiem na morze. Minus tej mieściny był taki, że domek był na wzniesieniu (jak całe miasto zresztą) i po kilkugodzinny zbijaniu bąków na plaży nie mieliśmy siły wdrapywać się pod górę. Reszta super.
W tym roku byliśmy w Medulin z podobnie średnim apartamentem i tu z kolei super dojście na plażę, super plaże, ale nie było widoku na morze.
Zdecydowaliśmy, że w przyszłym roku musi być piękny widok na morze. Wieczorem gdy dzieci już śpią chcemy mieć coś dla siebie. Taras, coś do picia i wyciągnięte nogi ku morzu :)
Chciałbym Was prosić o jakieś namiary na sprawdzone apartamenty spełniające moje kryteria czy nawet nazwę ulicy w konkretnym mieście, gdzie jest duże zagęszczenie takich zabudowań. Poza widokiem na morze zależy nam na tym, żeby nie trzeba było wspinać się pod górę do domu, żeby na plaże nie trzeba było iść dłużej niż 5-10 minut i żeby znajdował się od półwyspu Istria na południe do Zadaru. Raczej nie chcę dalej na południe jechać, no chyba, że jakiś widok z apartamentu złami mi serce to może poświęcę się na nieco dłuższą podróż.
Jadę z żoną i dwójką dzieci (4 i 9 lat) w sierpniu i cena, której raczej nie chciałbym przekroczyć to 70 Euro za dobę.
Pomożecie ?


Witam, czy mogę prosić o namiary na Medulin? Na PW, dzięki
irreversible
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 20.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) irreversible » 04.06.2018 14:05

Witam wszystkich serdecznie!

Okazało się, że prawdopodobnie w tym roku znowu jedziemy do Cro i chciałabym was podpytać o jakiś apartament dla 2 osób w Makarskiej (dokładnie Makarska, nie cały region). Raz tam byłam ale na pewno nie pojadę w to samo miejsce i stąd mój post. Nie przy samej głównej drodze i nie na samej górze :)
Jak ktoś potrzebuje to mam namiar na fajne miejsce Baśce Vodzie, mnie ta miejscowość podobała się tylko na chwilowy pobyt więc tym razem wracamy na Makarską ale miejscówkę chętnie polecę.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Rezerwacja apartamentów na rok 2018. - strona 36
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone